همه چیز درباره ی Xbox Live

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دوستان یه سوال...
من الان forza 3 رو روی هارد نصب کردم؛ حالا میخوام ببینم اگه به لایو وصل بشم امکان چک شدن بازی و بن شدن هست؟ (دیسک بازی رو با abgx360 چک کردم و stealth بود)

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
دوستان یه سوال...
من الان forza 3 رو روی هارد نصب کردم؛ حالا میخوام ببینم اگه به لایو وصل بشم امکان چک شدن بازی و بن شدن هست؟ (دیسک بازی رو با abgx360 چک کردم و stealth بود)

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
این لینکو نگاه کن:
http://tools.rastgo.com/sl/709

می بینی که واسه دوتا درایو فرمور جدید اومده / اگه درایو شما یکی از ایناست که آپدیت کن و راحت بازی کنم / اگرم هیتاچی هست که یکمی صبر کنم تا بیاد و بعد آپدیت کن و با خیال راحت بازی کن

یکی دو روز صبر کردن که مشکلی نیست / عوضش خیالتون راحت می شه که مشکلی واستون پیش نمی یاد:biggrin1:

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام به دوستان امید وارم خوب باشید من 1 سوال داشتم من بازی ها که قفل wave 4 دارن تو دستگام میاد دستگامم پال هست و درایو دستگام BenQاست آیا نیازی هست فریمور جدیده که 1.61 آقا خلیل گذاشتن بریزم 2 - آیا اگه من به live وصل شم مشکلی پیش میاد بن میشم یا حتما باید این 1.61 بریزم ممنون میشم اخه من برای افلاین بازی کردن هیچ مشکلی ندارم همه بازی ها میاد یکی لطفا کنه جواب درستو به من بده ممنون

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام به دوستان امید وارم خوب باشید من 1 سوال داشتم من بازی ها که قفل wave 4 دارن تو دستگام میاد دستگامم پال هست و درایو دستگام BenQاست آیا نیازی هست فریمور جدیده که 1.61 آقا خلیل گذاشتن بریزم 2 - آیا اگه من به live وصل شم مشکلی پیش میاد بن میشم یا حتما باید این 1.61 بریزم ممنون میشم اخه من برای افلاین بازی کردن هیچ مشکلی ندارم همه بازی ها میاد یکی لطفا کنه جواب درستو به من بده ممنون

دقیقا کنسولت مثل منه مشخصاتش ... ولی خوب من بن شدم امروز .
اون بستگی داره به خودت اگر میخوای لایو بیای بازی کنی که 100% باید 1.61 داشته باشی ولی به شرطی که از قبلش بازی های تبدیل شده ویو 4 به ویو 3 استفاده نکرده باشی.
خلاصه شانسی هست دیگه

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
البته فعلا لایو نیاید که وضع بدجور خرابه و اصلا یه روز لایو اومدن یا 1سال مهم نیست . نمونش رفیق من که فقط یه هفته بود که اومده بود لایو و بن شد . بهتره صبر کنید تا موج بن تموم بشه و بعدش اقدام به هر کاری بکنید

MizVnthrop3

کاربر سایت
Mar 16, 2007
105
دقیقا کنسولت مثل منه مشخصاتش ... ولی خوب من بن شدم امروز .
اون بستگی داره به خودت اگر میخوای لایو بیای بازی کنی که 100% باید 1.61 داشته باشی ولی به شرطی که از قبلش بازی های تبدیل شده ویو 4 به ویو 3 استفاده نکرده باشی.
خلاصه شانسی هست دیگه

متاسفانه هیچ ربطی به فیرمور کنسول نداره این دفعه معلوم نیست ماکروسافت از کجا داره شناسایی میکنه

MizVnthrop3

کاربر سایت
Mar 16, 2007
105
اگه اولین بار وارد لایو بشی 1 ماه گلد رایگان خودش داره یا نه با این گلد میشه لایو بازی کرد

داره باهاش بازی هم می تونی کنی ولی بهت پیشنهاد نمی کنم که فعلا ازش استفاده کنی چون احتمال بن شدنت خیلی زیاده و اگه بن شی دیگه کنسولت قابلیت کپی کردن رو هاردو از دست میده

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
سلام من اگه یه 360 ارکید بخوام بخرم هاردی که رو دستگاه بن شدم بود رو مجبورم روی این دستگاه بزارم و چون بازی mw 2 رو زودتر از روز موعود بازی کردم و اچیومنت گرفتم ممکنه اون دستگاه هم بن بشه . نمیشه هارد رو فرمت کرد یا اچیومنت و سیو های این بازی رو از روی هارد پاک کرد .

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
نه

داره باهاش بازی هم می تونی کنی ولی بهت پیشنهاد نمی کنم که فعلا ازش استفاده کنی چون احتمال بن شدنت خیلی زیاده و اگه بن شی دیگه کنسولت قابلیت کپی کردن رو هاردو از دست میده
یعنی چی که قابلیت کپی کردن رو هاردو از دست میده :(
یه سوال دیگه الان دستگاهم کپی خوره میشه یه کاری بکنم دستگاهم فقط اورجینال بخونه یعنی Ixtreme‌حذف کنم یعنی به حالت اول برگرده

آخرین ویرایش:

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
سلام من با دستگاه دوستم به لایو وصل شدم مدلش ارکیده و اواتارهایی که تو قسمت friends هست رو ناقص نشون می ده درحالی که کنسول قبلیم که الیت بود اینجور نبود . لطفا راهنمایی کنید . سرعت اینترنت 256 هست .

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام
من تقریبا یه ماه میشد که به لایو وصل نشدم امروز که میخواستم وصل بشم این پیغام رو میداد و وصل نمیشد ممکنه بگید دستگام بن شده یا.....؟
this console has been banned for vioolations of the terms of use.to protect the xbox live serevice and its members microsoft does not provide detalis abot console bans.there is no recourse for terms of use violations

MizVnthrop3

کاربر سایت
Mar 16, 2007
105
سلام
من تقریبا یه ماه میشد که به لایو وصل نشدم امروز که میخواستم وصل بشم این پیغام رو میداد و وصل نمیشد ممکنه بگید دستگام بن شده یا.....؟
this console has been banned for vioolations of the terms of use.to protect the xbox live serevice and its members microsoft does not provide detalis abot console bans.there is no recourse for terms of use violations

بن شدی دیگه بازیارو رو هاردتم نمی تونی کپی کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر