همه چیز درباره ی Xbox Live

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام دوستان.

من ÷ینگم با ارو÷ا بهتر از امریکاست . راهی هست تو بازی ها به سرورای ارو÷ا وصل بشم؟

با رجین بازی میشه مثلا اگه pal بود به سرورای ارو÷ا وصل شیم؟(مثل ps3 )

دوستان ممنون میشم سریع بهم جواب بدید.:love:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام
یکی از رفقا به من گفت که میتونه ماکروسافت پوینت رو هک کنه یعنی از کارت هایی که توی xbox liveزده شده کدش رو برداره
میخواستم بدونم کسی ار شما ها همچین کاری رو کرده ( طرف برای خودش زده)
خطر بن شدن رو داره

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
سلام
یکی از رفقا به من گفت که میتونه ماکروسافت پوینت رو هک کنه یعنی از کارت هایی که توی xbox liveزده شده کدش رو برداره
میخواستم بدونم کسی ار شما ها همچین کاری رو کرده ( طرف برای خودش زده)
خطر بن شدن رو داره

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فکر نکنم درست باشه!
شما فرض کن اکانت گلد خرید بعد به اکانتتون اضافش کردید / آیا بازم می تونید کد رو وارد کنید و دوباره اکانتتون رو با همان کد شارژ کنید؟

خوب مسلما خیر / چرا؟
چون سیستمو طوری درست می کنند که وقتی کدی تو سیستم زده می شه دیگه از اعتبار می افته / حالا شما همون کدهایی که زده شد هو استفاده شده رو تو دست داشته باشد کاری نمی تونید بکنید ( به دردتون نمی خوره ) / چون استفاده شدند

مگر اینکه خود سیستم رو هک کنه و بتونه کدهای جدید بسازه!

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام هر کس این پست میخونه ! یک ادرس بده من برا live وارد کنم ! با تشکر !

لطقا هم انگلیستان باشد
تو رو خدا راهنمایی کنید من به خاطر این که بتونم کارتشو از همین سایت بخرم گفته کشور های اروپایی باشه آدرس بدین ممنون میشم

آخرین ویرایش:

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
من برای اولین بار وارد لایو شدم و یه پروفایل جدید ساختم و اچونمنتهای پروفایل قبلیمو وارد این یکی نکرد
لطفا من رو راهنمایی کنید که به چه صورت میتونم سیوها و اچونمنتهای قبلی رو وارد لایو کنم
یه سوال دیگه چرا از من آدرس و کد پستس نخواست
خیلی ممنون

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من برای اولین بار وارد لایو شدم و یه پروفایل جدید ساختم و اچونمنتهای پروفایل قبلیمو وارد این یکی نکرد
لطفا من رو راهنمایی کنید که به چه صورت میتونم سیوها و اچونمنتهای قبلی رو وارد لایو کنم
خیلی ممنون
اصلا امکان نداره اچیومنت ها و سیوها رو به یه پروفایل دیگه وارد کرد:biggrin1:

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
خیلی ممنون

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من از طریق سایت xbox.com وارد اکانتم شدم و کدپستی و آدرس رو از اونجا وارد کردم

ولی نمی دونم چرا این اکانت گولد 1 ماهه که مجانی می ده برای من فعال نمی شه و اکانتم silver هست ( سیستمو تابحال به live هم وصل نکرده بودم که بگم تموم شده )

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا یه سوال !
فرقی به این شیر کردن اینترنت بین PC و Xbox360 در سرعت اینترنت نسبت به وصل کردن کنسول به یه Router هست ؟ ! من احساس میکنم اگه بخوام X360 رو مستقیما به یه Router وصل کنم بهتر جواب بگیرم ! هم از نظر سرعت هم از نظر پینگ ! کسی نظری نداره ! ؟

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
سلام بچه ها من چه جوری میتونم NAT رو open کنم امروز کانکشن رو عوض کردم نه میتونم به کسی join بشم نه کسی میتونه بهم join بشه ممنون میشم اگه کسی جواب بده

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
آقا یه سوال !
فرقی به این شیر کردن اینترنت بین PC و Xbox360 در سرعت اینترنت نسبت به وصل کردن کنسول به یه Router هست ؟ ! من احساس میکنم اگه بخوام X360 رو مستقیما به یه Router وصل کنم بهتر جواب بگیرم ! هم از نظر سرعت هم از نظر پینگ ! کسی نظری نداره ! ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خیر فرق چندانی نمی کنه / مگر اینکه برنامه ای چیزی تو pc نصب شده باشه که سند و ریسیو رو کنترل کنه ( مثل فایروال و ... ) / که البته چندان تفاوتی هم نخواهد داشت.

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
سلام بچه ها من چه جوری میتونم NAT رو open کنم امروز کانکشن رو عوض کردم نه میتونم به کسی join بشم نه کسی میتونه بهم join بشه ممنون میشم اگه کسی جواب بده

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
مودمو نصب می کنه به pc بعد وارد تنظیماتش می شه که معمولا به 192.168.1.1 هست و بعد به بخش مربوطش می ری و Nat رو فعال می کنه
اگرم نمی تونید با این IP وارد تنظیمات مودم شید که احتمالا چون روی کانکشن IP ست کردید نمی تونید وارد تنظیمات مودم شودی/ یک راه حلش اینه که IP که ست کردید رو حذف کنید و به حالت اولیه اش برگردونید و سپس با همین 192.168.1.1 واردش شید و ...

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان به غیر وصل شدن به لایو راهی هست که بفهمم که 360 ام هنوز اشتراک لایو داره یا نه؟چون تازه خریدم میخوام چک کنم ببینم یه وقت دست دوم نباشه ولی نمیخوام الکی هم اشتراکم حروم بشه و وصل بشم به لایو فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر