همه چیز درباره ی Xbox Live

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آره ، Shadow Complex حجمش 835Mbـه( دانلودش با 128 میشه 11 ساعت تقریبا) ، برای خریدن بازیهای Arcade هم باید Microsoft Point بخری که هیچ ربطی به GamerScore نداره. قیمت ـه این بازی که شما میخوای 1200MP ـه ، کارت های MSP رو هم از فروشگاه سایت میتونی بخری.
در ادامه پست سودمند دوستمون عرض کنم که شما هیچ دیسکی تو دستگاهت نذار وقتی میخوای خرید کنی و دیگه نمیخواد نگران Stealth بودنش هم باشی.

Shadow Complex هم حدود 900 مگ هستش, خودتو واسه روشن گذاشتن کنسولت آماده کن ...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خودتو واسه روشن گذاشتن کنسولت آماده کن ...
آیدین جان لازم نیست کنسول کامل روشن باشه میتونی بذاری روی Background Download اینجوری فشاری هم به کنسول نمیاد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آیدین جان لازم نیست کنسول کامل روشن باشه میتونی بذاری روی Background Download اینجوری فشاری هم به کنسول نمیاد.

خوب بالاخره باید کنسول رو روشن بذاری یا نه؟
تو میگی وقتی داری offline بازی میکنی بذاری اون دانلود کنه که مثلا تو دو هفته بازی رو کم کم دانلود کنی؟ به فرض اینکه resumeش عالی کار کنه.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب بالاخره باید کنسول رو روشن بذاری یا نه؟
تو میگی وقتی داری offline بازی میکنی بذاری اون دانلود کنه که مثلا تو دو هفته بازی رو کم کم دانلود کنی؟ به فرض اینکه resumeش عالی کار کنه.
نه آیدین جان یه قسمتی هست تو تنظیمات دستگاه به نام Background Download شما اگر این آیتم رو فعال کنی وقتی یه فایل رو بذاری دانلود میتونی دکمه Power کنسول رو بزنی در این حالت کنسول میره روی حالت نیمه روشن( به طوری که صفحه کامل خاموش میشه) و فقط از اینترنت برای ادامه ی دانلود استفاده میکنه این طوری فشاری به دستگاه نمیاد وقتی هم دانلودش تموم شد خاموش میشه.
اینجوری میتونی 10 ساعت بذاری کنسول دانلودش رو کنه.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام
من قبلا یه پروفایل داشتم که پاکش کردم یکی به من گفت میتونی اون رو بر گردونی
میشه یه راهنمایی کنید که چه جور میشه:confused::-"

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام
من قبلا یه پروفایل داشتم که پاکش کردم یکی به من گفت میتونی اون رو بر گردونی
میشه یه راهنمایی کنید که چه جور میشه:confused::-"
شما باید Gamertagـتون رو Recover کنید البته اگر به لایو وصل کرده باشینش ، اگر Offline استفاده میکردین فقط دیگه نمیتونین برش گردونین.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من میخوام یه GamerTag بسازم، از اونجایی که فعلا قصد خرید اشتراک گلد ندارم میخواتم بدونم وقتی یه ماه تموم شد، فقط دیگه نمیتونم بازی آنلاین کنم؟ Game Score که میگیرم به روز میشه؟ چون فقط این Game Score فعلا نمایش داده بشه و به روز بشه برام کافیه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
من میخوام یه GamerTag بسازم، از اونجایی که فعلا قصد خرید اشتراک گلد ندارم میخواتم بدونم وقتی یه ماه تموم شد، فقط دیگه نمیتونم بازی آنلاین کنم؟ Game Score که میگیرم به روز میشه؟ چون فقط این Game Score فعلا نمایش داده بشه و به روز بشه برام کافیه

شما می تونید امتیازات را به روز کنید و از این نظر مشکلی نخواهید داشت. فقط نمی تونید آنلاین بازی کنید ، بعضی از تم ها را دان کنید و یا توی پارتی چت شرکت کنید.

PµήЇЅнёҐ

کاربر سایت
Sep 7, 2009
28
ببخشید یک سوال داستم اگه از بازی های not full stealth patchل استفاده کنیم مثلا
بیشتر playbox ها. وقتی به live وصل میشیم برا این که بننشیم چی کارکنیم ؟(بار اول استفاده از live):biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
تاپیک ها رو بخونید جواب سوالاتون رو میگیرد:
آموزش Stealth Patch و چک کردن دیسک بازی های X360
آموزش abgx360 به منظور چک کردن Stealth Patch بازی ها
سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live
خوب خوبه، یه سوال میخوام برم کابل بگیرم بگم چه کابلی بده بعد ۳۰ متر چقدر درمیاد حدودی؟
چیکار میخوای بکنی؟ منظورت کابل شبکه ـس؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
چیکار میخوای بکنی؟ منظورت کابل شبکه ـس؟
کار خاصی نمیخوام بکنم فقط میخوام Xbox360 با هر کابلی که نیازه به مودم وصل کنم, فقط حدود 30 متری با مودم فاصله داره
چه کابلی باشه ( نوع که به فرونده بگم ) و حدودی قیمتش چند در میاد؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
احتمالا جز آپدیت های معمولی بوده چون خبری داده نشده . احتمالا آپدیت برای آمادگی و پذیرایی از Facebook و غیره خواهد بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر