همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان ببخشید من با نرم افزارabgx360 میخواستم ببینم بازی stealth patch هست یا نه همه موارد سبز بود فقط گزینه ی اخری... checking game crc اخریش چن تا نوشته است میخواستم بدونم اونا جین که به رنگ زرد هر دو عدد 1 رو مینویسند گزینه ها اینان:

errors recovered

total retries

اگه این ها باشن مشکل تو لایو ایجاد نمیکنند(بن شدن)؟

شما سوالتون رو باید در تاپیک ABGX360 l مطرح کنید.

من یک پیغام دریافت کردم با متن زیر در xbox live

check out the new modern warfare 2 beta at www.mw2beta-signup.com go sign in and when it's released they will email you the cod enjoy !

بعد پسورد ایمیل و xbox live ام عوض شد
م هم رفتم پسوردمو ریست کردم و یه پس جدید گزاشتم حالا که می خوام پروفایلمو از xb360 باز کنم میگه باید ریکاوری کنی من هم میترسم ریکاوری کنم سیوام پاک شه.
اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

شما اگر مدام وصل میشدید به XBox Live اگر پروفایلت رو ریکاوری کنی فقط پروفایلت دوباره ست میشه رو دستگاه و مشکلی برای Save ها پیش نمیاد

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
ur nat is moderate . pepole on network with this nattype may not be able to join certain games or hear other people while playing online for the best online experienc . u nedd an open nat confing
یعنی بن شدم :biggrin1:

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
با سلام خدمت کاربران عزیز بازی سنتر.
من یه مشکل برام پیش آمده , من یه پروفایل دارم که قبلا با هاش به live وصل میشدم و gamescore هامو ثبت میکردم اما الان که با اون پروفایل به live وصل میشم میگه که اطلاعات شما موجود نمی باشد و باید پروفایل خودتونو recoverکنید.من الان این پروفایلمو خیلی ارتقا دادم و زوره که بخوام recover ش کنم و اینم بگم که یکی از دوستان که email ,password منو داشته سواستفاده کرده و این پروفایلو recover کرده بر خودش.راستشو بخواین من تازه میخواستم adsl بگیرم live بازی کنم که این اتفاق افتاد.میخوام بدونم راهی است که بتونم با این پروفایل به live وصل شم.
ببخشید که طولانی شد.

آخرین ویرایش:

san93

کاربر سایت
Jul 11, 2007
53
نام
پارسا
این قضیه ریجن دار بودن کارت های گلد لایو چیه؟
یکی میگفت اگه تو Location اکانتت مثلا زدی USA باید کارت رو از USA بخری و ...!
من الان Location کشور UK هست اگه از ایرلند کارت گلد بخرم مشکلی نداره؟

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام دوستان . من یه سوال برام پیش اومده بود.

ما وقتی بازی میکنیم به سرورای کدوم منطقه وصل میشیم؟ مثل ps3 هست که بر اساس رجیونه بازیه(مثلا پال بری اروپا )؟ یا پینگ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر