همه چیز درباره ی Xbox Live

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
من تازه xbox خریدم چطوری میشه باهاش به اینترنت وصل شد (باید حتما adsl داشته باشیم)و یه سوال دیگه وقتی خریدمش روش کارت xbox live نداشت باید خودمون بخریم:((

Last edited by a moderator:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام

از کجا میشه فهمید :confused: وقتی منی که dirt2 برای دانلود گذاشتم چند درصدش کامل شده :biggrin1:

Dirt2 هنوز نیومده ، اون نسخه ی دموش بود.

من تازه xbox خریدم چطوری میشه باهاش به اینترنت وصل شد (باید حتما adsl داشته باشیم)و یه سوال دیگه وقتی خریدمش روش کارت xbox live نداشت باید خودمون بخریم:((
شما برای بازی و استفاده ی مفید از XboxLive باید ADSL داشته باشید و یا اینکه به صورت کلی اینترنت پرسرعت داشته باشی.

...

هر دستگاه 360 ، 3 ماه گلد مجانی داره ، یعنی 3 ماه بدون هزینه می تونید بازی کنید.​

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
هر دستگاه 360 ، 3 ماه گلد مجانی داره ، یعنی 3 ماه بدون هزینه می تونید بازی کنید.
البته با هر 1 پروفایل 1 ماه فقط میتونید مجانی استفاده بکنید .

می دونم دمو ولی گفتم چطوری میشه فهمید چند درصد دانلود شده ؟
خوب از Active Downloads چک بکنید این که سوال نداره

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
سلام من ميخام به Live وصل شم اما ميگن انگار بازي ها بايدبازي ها Stealth Patchباشهي يعني چه؟
بايد چيكار كنم كه بن نشم؟

آخرین ویرایش:

PµήЇЅнёҐ

کاربر سایت
Sep 7, 2009
28
سلام من ميخام به Live وصل شم اما ميگن انگار بازي ها بايدبازي ها Stealth Patchباشهي يعني چه؟
بايد چيكار كنم كه بن نشم؟

1) تو باید نرم ازار Ixterme1.5یا1.6 را داشته باشی
2)از ديسک هاي Stealth Patch شده استفاده کنيد

(بستگي به شانس افراد داره. کلا اين کارها هم (اسليت پچ و...) براي افزايش شانسه)

برای فهمیدن stealth patch بودن نرم افزار abgx360 را روی pc بریز

stealth patch :بازی های کپی XBOX360 دارای یک Patch امنیتی می باشند که موجب جلوگیری از شناسایی آنها می شود. این پچ که به Stealth Patch معروف است ساختار دیسک های کپی را بسیار به دیسک های اصل نزدیک می کند به طوری که امکان شناسایی دیسک تقریبا وجود ندارد. هکر ها در اکثر مواقع پچ آن بازی را با خود بازی منتشر می کنند همچنین بازی های جدید که توسط هکر ها منتشر می شوند pre-patched هستند یعنی همان موقع که کپی گرفته شده اند patch مورد نظر با ایمیج دیسک ادغام شده است.
این پچ شامل فایل هایی است (سه فایل SS-DMI-PFI) که در سکتور های مشخصی از دیسک بازی قرار می گیرند و در هنگام خوانده شدن دیسک بازی توسط درایو کنسول چک شده و اطلاعات آن برای مایکروسافت ارسال می شود.
جهت آشنایی بیشتر با Stealth Patch و اضافه کردن این پچ به بازی های خود به تاپیک زیر مراجعه نمایید:
آموزش Stealth Patch و چک کردن دیسک بازی های X360
;);)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
با تشكر از PµήЇЅнёҐ
يه سوال ديگه دارم من هنوز به live وصل نشدم ميخاستم بدونم الان وصل شم ميتونم يك ماه مجاني گلد استفاده كنم بعد چند ماه ديگه يه پروفايل ديگه بسازم دوباره يك ماه مجاني استفاده كنم؟رو همون كنسول

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
با تشكر از PµήЇЅнёҐ
يه سوال ديگه دارم من هنوز به live وصل نشدم ميخاستم بدونم الان وصل شم ميتونم يك ماه مجاني گلد استفاده كنم بعد چند ماه ديگه يه پروفايل ديگه بسازم دوباره يك ماه مجاني استفاده كنم؟رو همون كنسول
3تا پروفایل = 3 ماه گلد

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
با سلام
من میخواستم یه مودم برای adsl بگیرم لطفا من رو راهنمایی کنید
مودمی میخوام که 2 عدد خروجی داشته باشه یکی برای کامپیوتر و یکی برای xbox
با تشکر

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان سلام
من میخواستم یه ویدیو از live دانلود کنم نوشت this content is not available in your location فکر کنم ماله IP این چیزا باشه بعد من میخواستم بدونم من اگه بخوام بازی arcade بگیرم باز این مشکل رو دارم؟
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
من میخواستم یه مودم برای adsl بگیرم لطفا من رو راهنمایی کنید
مودمی میخوام که 2 عدد خروجی داشته باشه یکی برای کامپیوتر و یکی برای xbox
با تشکر

شما بهتر بود تو تاپیک ADSL تو بخش اینترنت سوال می کردید.به هر حال پیشنهاد TP-Link 8811 هست.

دوستان سلام
من میخواستم یه ویدیو از live دانلود کنم نوشت this content is not available in your location فکر کنم ماله IP این چیزا باشه بعد من میخواستم بدونم من اگه بخوام بازی arcade بگیرم باز این مشکل رو دارم؟
ممنون

برای دانلود بازی های آرکید به این مشکل برخورد نمی کنید.فقط برای چندتا بازی اینطوریه.

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
دوستان ببخشید من با نرم افزارabgx360 میخواستم ببینم بازی stealth patch هست یا نه همه موارد سبز بود فقط گزینه ی اخری... checking game crc اخریش چن تا نوشته است میخواستم بدونم اونا جین که به رنگ زرد هر دو عدد 1 رو مینویسند گزینه ها اینان:

errors recovered

total retries

اگه این ها باشن مشکل تو لایو ایجاد نمیکنند(بن شدن)؟

poyasadr

کاربر سایت
Jun 15, 2007
25
نام
poya
من یک پیغام دریافت کردم با متن زیر در xbox live

check out the new modern warfare 2 beta at www.mw2beta-signup.com go sign in and when it's released they will email you the cod enjoy !

بعد پسورد ایمیل و xbox live ام عوض شد
م هم رفتم پسوردمو ریست کردم و یه پس جدید گزاشتم حالا که می خوام پروفایلمو از xb360 باز کنم میگه باید ریکاوری کنی من هم میترسم ریکاوری کنم سیوام پاک شه.
اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر