همه چیز درباره ی Xbox Live

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام
میخواستم بدونم برای این که توxboxliveبازی کنم باید حتما بازی اورجینال باشه :confused::-"(دیگه نمیدونستم جای سوال اینجاست یا نه:-")

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
میخواستم بدونم برای این که توxboxliveبازی کنم باید حتما بازی اورجینال باشه :confused::-"(دیگه نمیدونستم جای سوال اینجاست یا نه:-")

نه حتما نباید orginal باشه اگه شما IX 1.6 رو( البته این چون جدید ترین ورژن هست گفتم) درایوت نصب باشه و بازیت هم Full stealth باشه (البته بعضی از بازی هستن که با full stealth بودن هم باز مشکل دارن مثل HALO3 ) دیگه نیازی به بازی orginal نیست و احتمال بن شدن اگه این مشخصاتو داشته باشی خیلی کمه
اما اگه بازی orginal باشه که دیگه خیلی راحت بدونه هیچ ترسی میشه online بازی کرد!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه سوال,
اگه کنسول من 1.4 باشه و بخوام بازی های قدیمی که third wave نیستن رو باهاش تو LIVE بازی کنم, لازمه کنسول رو 1.6 کنم؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
یه سوال,
اگه کنسول من 1.4 باشه و بخوام بازی های قدیمی که third wave نیستن رو باهاش تو LIVE بازی کنم, لازمه کنسول رو 1.6 کنم؟
شما اگه Firmware ــت 1.4 باشه اصلا نمیتونی بازیهای Third Wave رو بازی کنی.
برای بازی تو لایو هم پیشنهاد میشه به 1.6 آپدیت بشه.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
اقا هر کاری میکنم نمیتونم به لایو وصل بشم چخبره تو قسمت ایکس باکس لایو ارور میره :((
سلام دوست عزیز.
به احتمال زیاد بن شدی.
این اتفاق واسه منم افتاده. من خودم تو چنتا تاپیک مطرح کردم اما متاسفانه کسی جواب نداد.تا اینکه خودم به microsoft live ایمیل زدم .یه چنتا راه بم گفتن انجام بدم اما بازم جواب نداد.به نظر میرسه بن شده باشیم. گویا دوباره خیلیا بن شدن.
از دوستان میخوام اگه کسی خبری در این باره داره همه رو در جریان بزاره.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام....برای منم ارور MTU میگیره...من تو LIVE بودم یکدفعه DC شدم و این ارور را داد
سلام دوست عزیز.
به احتمال زیاد بن شدی.
این اتفاق واسه منم افتاده. من خودم تو چنتا تاپیک مطرح کردم اما متاسفانه کسی جواب نداد.تا اینکه خودم به microsoft live ایمیل زدم .یه چنتا راه بم گفتن انجام بدم اما بازم جواب نداد.به نظر میرسه بن شده باشیم. گویا دوباره خیلیا بن شدن.
از دوستان میخوام اگه کسی خبری در این باره داره همه رو در جریان بزاره.
برای اینکه بفهمید بن شدید یا نه باید به قسمت status code برید و ببینید این کد نوشته شده یا نه: Z:8015-190D
اگر چیزی به غیر از این نوشته شده بود ربطی به بن شدن نداره. 3 روز دیگه قراره آپدیت جدید بیاد احتمال داره این قطع و وصل ها مال خود سرور های Live باشه.
سوالم همینه, اگه بازی 3rd wave نباشه و firmwareکنسول 1.4 باشه, باز مشکلی پیش میاد؟
نه مشکلی نداره می تونی بازی کنی.

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
من الان IX1.51 رودارم و بازی های 3Wave رو اجرا میکنم ؛ حالا اگه بخوام برم لایو بازی کنم حتما باید به IX1.6 ارتقاء بدم ؟؟؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
من الان IX1.51 رودارم و بازی های 3Wave رو اجرا میکنم ؛ حالا اگه بخوام برم لایو بازی کنم حتما باید به IX1.6 ارتقاء بدم ؟؟؟

حتما نه ولی اگه این کار رو بکنی که خوب مسلما بهتره چون هم ورژن آخر هست هم اینکه امنیتش هم بیشتره;);)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
حتما نه ولی اگه این کار رو بکنی که خوب مسلما بهتره چون هم ورژن آخر هست هم اینکه امنیتش هم بیشتره;);)
تا اونجا که من خوندم, فرق 1.6 با 1.51 بیشتر رو اینکه که بکاپ گرفتن از دیسک اورجینال تو 1.6 راحت تر شده.

مرسی از اشکان واسه پاسخ.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
برای خرید بازیهای آرکید از لایو و دانلودشون باید اشتراک گلد باشه یا با سیلور هم میشه؟

می تونی سیلور هم داشته باشی و البته باید مایکروسافت پوینت داشته باشی برای خرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر