همه چیز درباره ی Xbox Live

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,555
نام
امیر
ببخشید دوستان من یک سوال دارم من به Xbox Live وصل میشم ولی وقتی برای بار اول میرم توی بازی دستگاه هنگ میکنی ( این حالت در آفلاین هرگز پیش نیومده ) ولی کنسول رو ریست می کنم و دوباره میرم توی بازی مشکل حله کسی میدونه باید چه کنم؟

درسته...

داشبورد جدید همانطور که بارها گفته شده بسیار سنگین هستش. برای جلوگیری از این مشکل این کار را بکن.

sign in automatic xboxlive توی قسمت profile را غیر فعال کن. در این صورت خودت دستی باید به لایو وصل بشی و توی setting دقیقا یادم نیست ولی یک جایی هستش که می تونی تنظیم کنی که اول داشبورد بیاد و بعدا خودت بزنی بره توی بازی را فعال کنی.

موفق باشی.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون امیر جان ولی من هر خودم دستی به Xbox live وصل میشم. نمی دونم بعضی وقتا پیش میاد بعضی وقتا پیش نمیاد. نمیدونم چه جوریاست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
ممنون امیر جان ولی من هر خودم دستی به Xbox live وصل میشم. نمی دونم بعضی وقتا پیش میاد بعضی وقتا پیش نمیاد. نمیدونم چه جوریاست

وقتی به لایو وصل میشی صبر کن تا اعلام کنه چندتا از دوستانت آنلاین هستند.. بعد برو تو بازی..

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
آقا یه سوال داشتم من از پروفایل Auto sign in رو Disable کردم ولی وقتی که کنسول رو روشن میکنم ازم میخواد که پروفایلم رو Sign کنم که برم تو محیط داشبورد و با ورود به داشبورد هم به لایو وصل میشه
راهی هست که وارد محیط داشبورد بشم ولی وارد لایو نشم؟ بعد برای خارج شدن از لایو باید کدوم گزینه رو بزنم
توی داشبورد؟
البته میتونستم دیسک بذارم و بازی کنم ولی فکر کنم چون پروفایل Sign نشده بود اچیومنت و گیم اسکور به پروفایل منتقل نمیشد درسته؟(خلاصه یه راهنمایی کنین ممنون میشم)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,055
نام
محمد امین
آقا یه سوال داشتم من از پروفایل Auto sign in رو Disable کردم ولی وقتی که کنسول رو روشن میکنم ازم میخواد که پروفایلم رو Sign کنم که برم تو محیط داشبورد و با ورود به داشبورد هم به لایو وصل میشه
راهی هست که وارد محیط داشبورد بشم ولی وارد لایو نشم؟ بعد برای خارج شدن از لایو باید کدوم گزینه رو بزنم
توی داشبورد؟
البته میتونستم دیسک بذارم و بازی کنم ولی فکر کنم چون پروفایل Sign نشده بود اچیومنت و گیم اسکور به پروفایل منتقل نمیشد درسته؟(خلاصه یه راهنمایی کنین ممنون میشم)

خوب سیمی که به اینترنت وصل می کنی رو در بیار..

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام این بازی هایی که نسخه Reviewاش بیرون اومده بود مثه Saintrow2اگه همینطوری بازی کنیم و مولتی بازیش نکنیم که بن نمیشیم.هاون؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام این بازی هایی که نسخه Reviewاش بیرون اومده بود مثه Saintrow2اگه همینطوری بازی کنیم و مولتی بازیش نکنیم که بن نمیشیم.هاون؟

کلا بهتر هست بازیشون نکنید.
به Live وصل بشید شناسایی میشه و باعث بن شدن میشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اين review چي هست؟
ميشه يه توضيح كامل بديد

فکر کنم 1000 بار توی تاپیک ها گفته شده.
یکم جستجو کنید.
بازی هایی هستن که قبل از عرضه میان و از روی نسخه هایی که برای مجلات و سایت های بازی ارسال میشه کپی شدن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام....اینم ارور های لایو:
W:0000.00B
X:0000.F001
Y:0000.0000
Z:8015.1904
ID:0002.0002
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟:confused:

مشکل از IP یا DNS هست.یک بار مودم رو خاموش روشن کن،اگر درست نشد مودم رو یه چک کن ببین تنظیماتش به هم نریخته باشه.

Xbox LOVE

کاربر سایت
Dec 18, 2008
92
نام
حسام الدین
مشکل از IP یا DNS هست.یک بار مودم رو خاموش روشن کن،اگر درست نشد مودم رو یه چک کن ببین تنظیماتش به هم نریخته باشه.
یعنی برم تو پنل مودم؟؟؟؟؟؟:blushing:
وقتی مودم را روشن خاموش کنم،کنسول روسن باشه یا خاموش؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر