همه چیز درباره ی Xbox Live

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
با سلام آقایون من یه مشکلی دارم اونم اینکه هر کاری میکنم که تو بازی آنلاین مثل GTA IV با استفاده از HEADset کار کنم نمیشه صدا فقط از تو بلد گو ها پخش میه و از head set که میخوره به دسته هیچ صدایی نمیاد لطفا کمکم کنید بگید باید چه کار کنم؟:((
headset فقط برای گوش کردن صدای دوستان در live هست...

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
آقا راستي اگه آپديت جدي براي بازي بياد ميشه از طريق اينترنت دانلود كرد و رو فلش بزنيم و با

اون به xbox وصل كنيم تا آپديت بشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا راستي اگه آپديت جدي براي بازي بياد ميشه از طريق اينترنت دانلود كرد و رو فلش بزنيم و با

اون به xbox وصل كنيم تا آپديت بشه.

آپدیت بازی های XBox 360 فقط از طریق XBox Live قابل دریافته... :smile:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام دوستان
من برای اولین دفعه خواستم به لایو کانکت بشم.
چند تا سوال داشتم:
اول اینکه من اگه بخوام یه سری توی Marketplace ها بگردم و ... میشه اون گلد اولش رو فعلا فعال نکرد که اینکارا رو با همون سیلور انجام بدم؟
دوم اینکه با دیال آپ (شرمندم !!!:biggrin1: ) میخوام کانکت بشم ولی این ارور رو مینویسه که مربوط به IP هست:
Can't obtain an IP address from your router or modem.
باید چه کنم؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اول اینکه من اگه بخوام یه سری توی Marketplace ها بگردم و ... میشه اون گلد اولش رو فعلا فعال نکرد که اینکارا رو با همون سیلور انجام بدم؟

سلام علیرضا جان جواب سوال دومت رو که نمیدونم ، اما در مورد سوال اول :
خیر ، نمیتونی مثلا" الان اون 1 ماه رو فعال نکنی و بعدا" فعال کنی . در واقع میتونی از 2 طریق زیر ثبت نام کنی :
1 - مستقیما" از محیط خودِ دستگاه ثبت نام کنی که خودبخود ، بخوای یا نخوای ، اون 1 ماه گلد مجانی به محض اینکه ثبت نام کنی شروع میشه .

2 - از طریق سایت www.xbox.com ثبت نام کنی ، که در اینصورت اصلا" اون 1 ماه فعال نمیشه و در آینده هم نمیشه فعالش کرد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان من الان اینترنت وایرلس گرفتم. سرعتش هم خوب هست فقط وقتی میخوام به Live وصل شم تو دشبورد جدید سه قسمت وجود داره و تو همون قسمت اول یعنی نتورک ارور میده و یکی از راه حلاش اینه که میگه IP شما استاتیک هست و شما روتر یا مودمت رو خاموش کن و 30 ثانیه دیگه وصل شو. درست نشد. چیکار کنم؟ راستی من دو تا کارت شبکه دارم. از آنتن وایرلس میاد تو یک کارت و از Xbox هم به کارت دیگه. عکس دست هم زیر آیکون اینترنت وایرلس من هست. کمکم میکنید؟

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام علیرضا جان جواب سوال دومت رو که نمیدونم ، اما در مورد سوال اول :
خیر ، نمیتونی مثلا" الان اون 1 ماه رو فعال نکنی و بعدا" فعال کنی . در واقع میتونی از 2 طریق زیر ثبت نام کنی :
1 - مستقیما" از محیط خودِ دستگاه ثبت نام کنی که خودبخود ، بخوای یا نخوای ، اون 1 ماه گلد مجانی به محض اینکه ثبت نام کنی شروع میشه .

2 - از طریق سایت www.xbox.com ثبت نام کنی ، که در اینصورت اصلا" اون 1 ماه فعال نمیشه و در آینده هم نمیشه فعالش کرد

سلام امید جان (درست نوشتم؟!)
خیلی ممنون.خب خیلی اشکالی نداره چون ADSL در راهه.
ولی متاسفانه مشکل دوم رو هنوز نتونستم حل کنم.
چون زمانیکه Test Pc Connection رو هم میزنم Failed میزنه و اون ارور بالا رو میده.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یکی اینجا میشه به من کمک بکنه؟ بابا کار من لنگ شده برای این Xbox Live ؟ این از یک طرف اکانت Gold هم از یک طرف اینم شانس منه دیگه.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام دوستان من الان اینترنت وایرلس گرفتم. سرعتش هم خوب هست فقط وقتی میخوام به Live وصل شم تو دشبورد جدید سه قسمت وجود داره و تو همون قسمت اول یعنی نتورک ارور میده و یکی از راه حلاش اینه که میگه IP شما استاتیک هست و شما روتر یا مودمت رو خاموش کن و 30 ثانیه دیگه وصل شو. درست نشد. چیکار کنم؟ راستی من دو تا کارت شبکه دارم. از آنتن وایرلس میاد تو یک کارت و از Xbox هم به کارت دیگه. عکس دست هم زیر آیکون اینترنت وایرلس من هست. کمکم میکنید؟

تنظیمات IP اون کارت شبکت که به کنسول وصل هست و خود کنسولت رو Automatic تنظیم کن.

از راهنمای امیرجان هم می تونی برای اتصال کنسول به PC استفاده ( پست اول ) :
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5873

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خب من يه سوال كاملا فني دارم :
من يه مودم مزخرف قديمي دارم به نام Kasda مدل KD318RG
مشكلم اينه كه هرجوريه نمي تونم NAT رو از حالت Strict در بيارم
با ISP قبليم NAT ه Moderate داشتم با فوروارد كردن پورت هاي 88 و 3074 تونسته بودم Open ش كنم اوجوري كه يادم مياد.هرچند روز بعد دوباره Moderate شد!;)
ولي با اين ISP با هر روشي مثل Port Forwarding , فعال كردن UPnP يا استفاده از ***** DMZ نتونستم حتي Moderate ش كنم
الان سه روزه روش كار ميكنم ولي هنوز موفق نشدم
نظر شما چيه ؟
به ISP لعنتي بايد چي بگم...؟:mad:
توي بخش Routers سايت portforward.com اصلا اسم KD318RG نيست:biggrin1: ولي KE318D هست كه يجورايي از Varient هاي اونه منم پورت هارو به روش اون فوروارد كردم
از لحاظ ظاهري كاملا شبيه هم هستن و Configuration Page شون شبيه همه البته KD318RG پيشرفته تره
راهنماي KE318D اينجاست:
http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Kasda/KE318D/Xbox_Live_360.htm
احتمالا يا روتر و يا ISP از پروتكل ها يا ***** هايي استفاده مي كنن كه باهم سازگار نيستن:confused:

فقط نگين برم يه مودم ديگه بگيرم كه خودم ميدونم;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان لطفا یکی کمک کنه هیچ کدوم از این روشهایی که تو سایت بود برای Share کردن جواب نداد میشه یکی کمک کنه این جا هیچکس وایرلس Share نکرده؟

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
سلام دستگاه من Core هست و مموریم 64 هست . وقتی خواستم از طریق خود XBOX برم LIVE پیغام آپدیت اومد و اولین اپدیت رو تونستم انجام بدم اما برای دومین اپدیت پیغام کمبود فضا رو داد . یعنی هیچ راهی نیست بدون خریدن هارد یا مموری به LIVE وصل شم ؟! ! :((

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام من مشکل اتصا ل به Xbox LIVE رو دارم تمام راهها درسته ولی موقعی که میخواد به لایو وصل بشه خطای 3074 فایر وال رو میده و چیز هایی در باره ISP میگه کسی هست که مشکل منو حل کنه ممنون میشم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,050
نام
محمد امین
من اینترنتم حجمی هست.. اگر بخوام به لایو وصل بشم چقدر از حجم میره.؟ یک تناسبی چیزی نداره..؟

2- اکانت گلد لایو چند قیمته..؟

3- مثلا من رفتم تو لایو و میخوام فوتبال بازی کنم.. اونجا باید چکار کنم .. باید دنال کسی بگردم که با من بازی کنه یا گروهی چیزی داره که میشه رفت و اونجا بازی کرد..

بعد بازی کردنش چه جور هست ..اون یک طرفه شما هم یک طرف..؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر