همه چیز درباره ی Xbox Live

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
کمکم کنید.یه آدرس آمریکایی میخوام برای لایو.نگید ولش کن برو چون برای عوض کردن ای میل توی لایو باید آدرس آمریکایی بدی.کمک کمک کمک کمک کمک کمک

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
آقا من چجوري بايد از اكانت gold استفاده كنم من ميخوام يه چيزي رو دانلود كنم مثلا دمو يا

آپديت يه بازي ميگه بايد مايركروسافت پوينت داشته باشي ولي روي بعضي از دموها ايراد نميگيره

بعد يه جا نوشته اكانت gold جلوش نوشته free .:confused:

راستي من اكانت هم ساختم الان تو سايت xbox هم كار ميكنه فقط يه ادرس به من بديد ممنون.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه شنیدم اگر ban بشی دیگه راه برگشت به live نداری..

از بابت راهنمایی ممنون.

گیمرتگ ساختن چیزی نیست که بخوای بن بشی به خاطرش.
بله بن که بشی دیگه باید بالکل بی خیال Live بشی.

کمکم کنید.یه آدرس آمریکایی میخوام برای لایو.نگید ولش کن برو چون برای عوض کردن ای میل توی لایو باید آدرس آمریکایی بدی.کمک کمک کمک کمک کمک کمک

به من پیغام خصوصی بده تا آدرس بدم بهت.

آقا من چجوري بايد از اكانت gold استفاده كنم من ميخوام يه چيزي رو دانلود كنم مثلا دمو يا

آپديت يه بازي ميگه بايد مايركروسافت پوينت داشته باشي ولي روي بعضي از دموها ايراد نميگيره

بعد يه جا نوشته اكانت gold جلوش نوشته free .:confused:

راستي من اكانت هم ساختم الان تو سايت xbox هم كار ميكنه فقط يه ادرس به من بديد ممنون.

شما موقعی که به XBox Live متصل میشید و گیمرتگ می سازید وقتی اکانت Silver رو انتخاب کنید Gold شما به مدت 1 ماه فعال میشه.
مایکروسافت پوینت هم باید بخری برای خرید بازی ها و ... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پس مشکلی نداره بن نمیشیم؟ راستی پس کی ای LIVE مجانی میشه؟

شما برای این که بن نشی دیسک هات رو چک کن که Full Stealth Patch باشن و Frimware درایوت هم IXtreme 1.41 باشه.
البته این یه مقدار احتمال بن شدن رو کم می کنه.ممکنه به هر دلیل دیگه ای بن بشید.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگه میشد LIVE مجانی شه خیلی خوب میشد
دیگه خسته شدم از بس گیمرتگ جدید ساختم :( ! :D
الان 4-5 بار تو CoD4 پرستیژ کرده بودم لااقل :cheesygri
خواستم 55 تومن بدم گلد یکساله بگیرم ولی یه تصمیم دیگه گرفتم ... نمیگم میترسم تاپیک منحرف شه !

مرسی:love:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
شما برای این که بن نشی دیسک هات رو چک کن که Full Stealth Patch باشن و Frimware درایوت هم IXtreme 1.41 باشه.
البته این یه مقدار احتمال بن شدن رو کم می کنه.ممکنه به هر دلیل دیگه ای بن بشید.

بازیای من همشون FULL STEAlTH هست Frimware درایوم 1.41 هست شما خودت چجوری تو لایو بازی میکنی بن شدی تا الان من که دیشب 2 ساعت Left 4 Dead زدم هیچ مشکلی پیش نیومد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر