همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مگه هر گیمرتگ جدید که بسازیم هی 1 ماه مجانی میده؟

تا 3 تا گیمرتگ که بسازی روشون 1 ماه Gold Trial هست.

بازیای من همشون FULL STEAlTH هست Frimware درایوم 1.41 هست شما خودت چجوری تو لایو بازی میکنی بن شدی تا الان من که دیشب 2 ساعت Left 4 Dead زدم هیچ مشکلی پیش نیومد;)

خوب می تونید بازی کنید.من بازی هام Full Stealth Patch بودن ولی به خاطر بازی Saints Row 2 که Review Copy بود بن شدم. ;)

در ضمن این همه پشت سر هم پست نزن.همه حرف ها رو توی یه پست بزن.نقل قول چندگانه رو برای همین کار گذاشتن پایین هر پست که چند تا رو انتخاب کنی با این کلید و بعدش کلید نقل قول رو بزنی :

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
در مورد فري شدن لايو بگم كه تا آخر ماه December ده بازي آركيد محبوب از جمله UNO,Bomberman Live و Street Fighter Turbo HD Remix رو ميشه فري بازي كرد.
خودم امروز با اكانت سيلورم چند دست UNO مولتي زدم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
در مورد فري شدن لايو بگم كه تا آخر ماه December ده بازي آركيد محبوب از جمله UNO,Bomberman Live و Street Fighter Turbo HD Remix رو ميشه فري بازي كرد.
خودم امروز با اكانت سيلورم چند دست UNO مولتي زدم
این فرق داره...

ولی کلا منظور من این است که یکی از درآمدها اصلی MIC از طریق این گلدهاست!به خصوص ضرر های که از بازی های کپی می بینه!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا من يه مشكلي دارم ، وقتي ميخوام به Live وصل بشم Error ميده Test XBOXLIVE رو كه ميزنم Network Adapter رو Wired ميزنه . تو قسمت More Information قسمت Network Adapter ميرم و Status Code رو ميزنم اينارو ميزنه :
W : 0006 - 000B
X : 001C - F00B
Y : 00A8 - 6800
Z : 8015 - 190D
مشكل چيه . فقط هم اين قسمت رو گير ميده بقيه (IP ، DNS ، MTU ) مشكلي ندارن بعد XBOXLIVE رو هم Failed ميزنه .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
آقا من يه مشكلي دارم ، وقتي ميخوام به Live وصل بشم Error ميده Test XBOXLIVE رو كه ميزنم Network Adapter رو Wired ميزنه . تو قسمت More Information قسمت Network Adapter ميرم و Status Code رو ميزنم اينارو ميزنه :
W : 0006 - 000B
X : 001C - F00B
Y : 00A8 - 6800
مشكل چيه . فقط هم اين قسمت رو گير ميده بقيه (IP ، DNS ، MTU ) مشكلي ندارن بعد XBOXLIVE رو هم Failed ميزنه .
متاسفانه کد بالا نشانه بن شدن است!شما کی تست گرفتی؟آخرین بار کی به لایو وصل شده بودی؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
متاسفانه کد بالا نشانه بن شدن است!شما کی تست گرفتی؟آخرین بار کی به لایو وصل شده بودی؟

آخرين بار 2 ماه پيش وصل شدم بعد هم كه دستگام خراب بود بعد كه تو اين دو هفته دستگاه رو تعمير كردم و ديروز مي خواستم Connect بشم Error داد . هيچكاري هم به غير از دانلود Theme و Demo و از اين قبيل چيزها انجام ندادم .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخرين بار 2 ماه پيش وصل شدم بعد هم كه دستگام خراب بود بعد كه تو اين دو هفته دستگاه رو تعمير كردم و ديروز مي خواستم Connect بشم Error داد . هيچكاري هم به غير از دانلود Theme و Demo و از اين قبيل چيزها انجام ندادم .

بالاخره یه اشتباهی صورت گرفته که بن شدید.ممکنه تو کنسولتون دیسکی بوده باشه که Stealth Patch نبوده و اون موقع وصل شدید به XBox Live.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بالاخره یه اشتباهی صورت گرفته که بن شدید.ممکنه تو کنسولتون دیسکی بوده باشه که Stealth Patch نبوده و اون موقع وصل شدید به XBox Live.

آره اين مورد خيلي اتفاق افتاده برام و خودمم فكر ميكنم دليلش همين باشه . دستت درد نكنه ;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

شما خودتون دستگاه رو تعمیر کردین یا دادین دست تعمیرکاری ، چیزی؟! چون اگر دست تعمیرکار دادی ممکنه دستگاه دستکاری شده باشه ( حالا یا عمدی یا اجباری ) ...
یه بررسی کن ببین شماره سریالی که در خود کنسول وجود داره ( System Settings ---> Console Settings ---> System Info ) با پشت دستگاه یکی هست یا نه؟!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
شما خودتون دستگاه رو تعمیر کردین یا دادین دست تعمیرکاری ، چیزی؟! چون اگر دست تعمیرکار دادی ممکنه دستگاه دستکاری شده باشه ( حالا یا عمدی یا اجباری ) ...
یه بررسی کن ببین شماره سریالی که در خود کنسول وجود داره ( System Settings ---> Console Settings ---> System Info ) با پشت دستگاه یکی هست یا نه؟!

نه فرزاد جان دادم به طاهر . سريال هم قبلا چك كردم مشكلي نداره . ;)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
يه سوال, بنظرم قبلا اينجا مطرح شده بود
كد كارت هاي Prepaid گلد براي هر منطقه فرق ميكنه درسته ؟
ريجن كنسول مهمه يا منطقه اي كه براي گيمرتگ انتخاب كرديم ؟ الان كه كنسولم پاله اما localeم US بايد كارت براي امريكا بگيرم ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
يه سوال, بنظرم قبلا اينجا مطرح شده بود
كد كارت هاي Prepaid گلد براي هر منطقه فرق ميكنه درسته ؟
ريجن كنسول مهمه يا منطقه اي كه براي گيمرتگ انتخاب كرديم ؟ الان كه كنسولم پاله اما localeم US بايد كارت براي امريكا بگيرم ؟
کد کارت های gold به صورت international هست و شما از هر کجا بخری روی تمام اکانت ها کار می کنه.
ولی Point ها ریجن دارن و بستگی به محل ثبت نام اون gamertag شما دارن.
توجه داشته باشین که این ریجن فقط و فقط مربوط به محل ثبت نام هست و نه به ریجن کنسول ربطی داره نه به Locale شما. چون ممکنه شما بری اکانتت رو انگلستان ثبت نام کنی ولی Locale رو بزاری روی US.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
من چند روز پیش زنگ زدم maxgame گفت پوینت 4000 تایی داره 70 تومن ولی به همه مناطق می خوره !!!
واقعاً چنین چیزی داریم یا می خواسته جنسش رو آب کنه ؟

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با سلام آقایون من یه مشکلی دارم اونم اینکه هر کاری میکنم که تو بازی آنلاین مثل GTA IV با استفاده از HEADset کار کنم نمیشه صدا فقط از تو بلد گو ها پخش میه و از head set که میخوره به دسته هیچ صدایی نمیاد لطفا کمکم کنید بگید باید چه کار کنم؟:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر