همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
با سلام به دوستان
امروز رفتم برای لایو که بازی کنم ولی اپدیت خواست هرچی دان زدم تا نصف میره ارور میده دوستان میدونن که چه اپدیتیه میشه لینکش رو بزارید یا همون اخرین اپدیت داشپورت
تو تاپیک محصوص آپدیت ها هست لینکش عزیزم.

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
جالب بود مرسی فقط اینارو بر چه اساسی نوشتی؟ منبع این اطلاعات از کجاست؟

آقا یه سوال : این گزینه NAT OPEN یعنی چی ؟ چجوری فعالش کنم؟

آقا یه سوال : این گزینه NAT OPEN یعنی چی ؟ چجوری فعالش کنم؟

هوررااااااا هورررااااااااااا منم تونستم پس از مدتها از طریق پارس آنلاین به ایکس باکس لایو وصل بشمممم :bighug: مدل مودمم D-link 2640u و فقط حالت Bridge رو از تنظیمات مودم انتخاب کردم بعدش رفتم تنظیمات ایکس باکس username و password که پارس آنلاین داده بود رو وارد کردم و بعد تمام وصل شدمممممم البته در حالت bridge دیگه از وایرلس مودم نمیتونیم استفاده کنیم ولی من خودم الان دوتا اینترنت دارم ADSL پارس آنلاین و wimax ایرانسل که از وایمکس بیشتر برای دانلود و لایو بازی میکردم ولی الان دیگه از هر جفت اینترنت میتونم لایو بازی کنم و خیلی خرسندم

Last edited by a moderator:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
هوررااااااا هورررااااااااااا منم تونستم پس از مدتها از طریق پارس آنلاین به ایکس باکس لایو وصل بشمممم :bighug: مدل مودمم D-link 2640u و فقط حالت Bridge رو از تنظیمات مودم انتخاب کردم بعدش رفتم تنظیمات ایکس باکس username و password که پارس آنلاین داده بود رو وارد کردم و بعد تمام وصل شدمممممم البته در حالت bridge دیگه از وایرلس مودم نمیتونیم استفاده کنیم ولی من خودم الان دوتا اینترنت دارم ADSL پارس آنلاین و wimax ایرانسل که از وایمکس بیشتر برای دانلود و لایو بازی میکردم ولی الان دیگه از هر جفت اینترنت میتونم لایو بازی کنم و خیلی خرسندم

دوست عزیزقصد کار بیخود رو ندارم ولی میشه بگی از تهران هستی یا کدوم شهرستان چون من کلا قطعی نداشتم و خیلی برام عجیب میام اینجا میبینم شما ها انقدر در حسرت لایو هستین

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوست عزیزقصد کار بیخود رو ندارم ولی میشه بگی از تهران هستی یا کدوم شهرستان چون من کلا قطعی نداشتم و خیلی برام عجیب میام اینجا میبینم شما ها انقدر در حسرت لایو هستین
من از شهر تهران منطقه 18 هستم از وایمکس ایرانسل بعنوان لایو استفاده کنم و حدودن از 5 فروردین بازی fifa 13 , fifa 14 در هر نیمه پیغام lost connection میده ، شما از کدوم شهر و منطقه هستی؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من از شهر تهران منطقه 18 هستم از وایمکس ایرانسل بعنوان لایو استفاده کنم و حدودن از 5 فروردین بازی fifa 13 , fifa 14 در هر نیمه پیغام lost connection میده ، شما از کدوم شهر و منطقه هستی؟

من آستارا هستم
کل عید رو لایو بودم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,627
من هر ماه بدون مشکل redeem code میزدم برای گلد ولی الان چند روزه که گلد یک ماهه خریدم وقتی میزنه مینویسه که 1 ماه هست ولی وقتی redeem now میزنم مینوسه یه مشکلی تو سرویس های ایکس باکس هست بعدا تلاش کنید.الان چند روز شده.چی کارش کنم؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من هر ماه بدون مشکل redeem code میزدم برای گلد ولی الان چند روزه که گلد یک ماهه خریدم وقتی میزنه مینویسه که 1 ماه هست ولی وقتی redeem now میزنم مینوسه یه مشکلی تو سرویس های ایکس باکس هست بعدا تلاش کنید.الان چند روز شده.چی کارش کنم؟

خوب از خود سایت امتحان کن حتما جواب میده

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
پس خوش به حال شما ، فکر کنم این مشکلات فقط مربوط به تهران میشه

من هم تو بندرعباس همین مشکل رو داشتم ولی الان خوبش شده.(مبین نت دارم)

Sent from my C2105 using Tapatalk

یکی از رفیقام می گفت دلیل قطع شدن از این بازی اینکه فرند لیست شما بالای 90 نفر توش هست.

من کردمش 88تا همون شب تو نیم ساعت 4بار فریز شد!!!

Sent from my C2105 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
اینکه چیزی نیست رو round 32 زامبی بودم یکی از دوستان گفت دکمه وسط رو نزن اینترنت قطع میشه:|:D
در ضمن با حرف یه نفر که فرند لیستشو کم کرده که نمیشه گفت دوست من یونس اشتباه گفته:|

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
اینکه چیزی نیست رو round 32 زامبی بودم یکی از دوستان گفت دکمه وسط رو نزن اینترنت قطع میشه:|:D
در ضمن با حرف یه نفر که فرند لیستشو کم کرده که نمیشه گفت دوست من یونس اشتباه گفته:|

من 3تا از دوستام که لیست فرنداشون حتی به 70 هم نمیرسه پرسیدم اونا هم گفتن مشکل فریز رو دارن, احتمالا این روش فقط برا اقا یونس جواب میده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر