همه چیز درباره ی Xbox Live

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دو روز پیش آپدیت جدید لایو رو انجام دادم
گرچه این آپدیت کمی طولانی هست ولی حتما باید انجام بشه
از همه بیشتر سرعت اتصال به لایو خیلی بهتر شدن و مشکل دی سی شدن از خود لایو برطرف شده
بازی هایی که تو این دو روز تست کردم بیشترcod و fifa بود که تو اولی lost connection خیلی کمتر شده و از طرف دیگه تجربه بازی کردن بهتر شده و همینطور سرعت اتصال و سرچ بالا رفته
تو بازی دوم هم مشکلی بصورت حاد نبود و چند بازی رو پشت سر هم انجام دادم
در کل من از این آپدیت جدید خیلی خوشحال شدم

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دو روز پیش آپدیت جدید لایو رو انجام دادم
گرچه این آپدیت کمی طولانی هست ولی حتما باید انجام بشه
از همه بیشتر سرعت اتصال به لایو خیلی بهتر شدن و مشکل دی سی شدن از خود لایو برطرف شده
بازی هایی که تو این دو روز تست کردم بیشترcod و fifa بود که تو اولی lost connection خیلی کمتر شده و از طرف دیگه تجربه بازی کردن بهتر شده و همینطور سرعت اتصال و سرچ بالا رفته
تو بازی دوم هم مشکلی بصورت حاد نبود و چند بازی رو پشت سر هم انجام دادم
در کل من از این آپدیت جدید خیلی خوشحال شدم
مشکل دی سی شدن از لایو هنوزم هست و برطرف نشده .

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام داداش.منم امروز برای اولین بار به liveوصل شدم و نت ام هم مٍثل خودت pars online هست.زنگ زدم به شرکتش با کلی دنگ و فنگ راه حلش رو پیدا کردم(هر کدوشون یه چی میگفتن!!)
این mtuمشکل اصلی نت pars online هست.ولی به راحتی درست میشه.باید بری به تنضیمات روت مودمت(زنگ بزن به شرکت ویه عددی مثل.؟؟.192.168.1(که برا هرکی جای علامت سوال فرق داری ) رو بهت بدن) بعد برو تو یه قسمت به اسم interface setup بعد از اون قسمت internet.بعدش بیا پایین صفحه آخراش عدد جلوی TCP MTU option رو به 1364 عوض کن.بعد save رو بزن و دیگه ok شده برو حال کن.;)(به 3 تاشون زنگ زدم هر کدمشون یه عددی میگفتن.همینو بزنی حله داش.راستی user pass که باید برا ورود بزنی هردوش admin هست(زیاد شد شرمنده چون منم امروز وصل شدم میخوام بقه هم استفاده کنن!!)):d

آقا شما مدل مودمت چیه؟ وایرلس داره یا نه ؟ چون برای من دی لینک وایرلس داره و خیلی از دوستان میگفتن که مودم های وایرلس دار برای پارس آنلاین به درد بازی در لایو نمیخوره و مشکل mtu هم به همین خاطر بوجود اومده !!! لطفا بیشتر راهنمایی کن ؟ من به پشتیبانی پارس آنلاین زنگ بزنم بهشون بگم که آی پی روت مودم رو بهم بدن؟

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
آقا شما مدل مودمت چیه؟ وایرلس داره یا نه ؟ چون برای من دی لینک وایرلس داره و خیلی از دوستان میگفتن که مودم های وایرلس دار برای پارس آنلاین به درد بازی در لایو نمیخوره و مشکل mtu هم به همین خاطر بوجود اومده !!! لطفا بیشتر راهنمایی کن ؟ من به پشتیبانی پارس آنلاین زنگ بزنم بهشون بگم که آی پی روت مودم رو بهم بدن؟

192.168.1.1

User/Pass : Admin

LanCer_DanCer

کاربر سایت
Apr 1, 2014
2
مودم من adsl هست که با یه روتر d-link وایفایش کردم.دادا این ip رو بزن ببین میری یا نه:2.168.1.254

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام دوستان
همونطور که میدونین wolrd of tank الان دانلودش مجانی هست
میخوام بدونم اگه من اینو با ip ایران دانلود کنم بن میشم یا فقط خرید از xbox live با ip ایران بن داره ؟

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
سلام دوستان
همونطور که میدونین wolrd of tank الان دانلودش مجانی هست
میخوام بدونم اگه من اینو با ip ایران دانلود کنم بن میشم یا فقط خرید از xbox live با ip ایران بن داره ؟

فکر نمیکنم کسی به خاطر IP ایران بن بشه ...

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
BEST IP ADDRESS PARS ONLINE FOR XBOX LIVE (360)
IP ADDRESS:192.168.1.2
SUBNET:255.255.255.0
GETAWAY:192.168.1.1
PRIMARY DNS:91.98.98.98
SECONDARY:91.99.99.99
_
MODEAM IDSL:NAT OPEN
BEST CONECT:WIRED
BEST MODEAM FOR XB360 TP-LINK TD-8817

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
BEST IP ADDRESS PARS ONLINE FOR XBOX LIVE (360)
IP ADDRESS:192.168.1.2
SUBNET:255.255.255.0
GETAWAY:192.168.1.1
PRIMARY DNS:91.98.98.98
SECONDARY:91.99.99.99
_
MODEAM IDSL:NAT OPEN
BEST CONECT:WIRED
BEST MODEAM FOR XB360 TP-LINK TD-8817

جالب بود مرسی فقط اینارو بر چه اساسی نوشتی؟ منبع این اطلاعات از کجاست؟

Lord Byron

کاربر سایت
Nov 13, 2013
220
نام
نصرالله
با سلام به دوستان
امروز رفتم برای لایو که بازی کنم ولی اپدیت خواست هرچی دان زدم تا نصف میره ارور میده دوستان میدونن که چه اپدیتیه میشه لینکش رو بزارید یا همون اخرین اپدیت داشپورت

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان بنده از امروز صبح بدون مشکل به لایو وصل میشم ولی به سرور هیچ گیمی اعم از کال یا World Of Tanks نمیتونم وصل شم ! کسی مشکل مشابهی نداره ؟ اینترنتم کاملا روبراه و بدون مشکل کار میکنه و تو کفم چی میتونه باشه قضیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر