همه چیز درباره ی Xbox Live

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
تو تاپیک فیفا زدم گفتم اینجا هم بزنم
دوستان مشکل قطعی وسط بازی فیفا واسه نت ایران نیست مشکل از EA هست . تو فروم EA یه تاپیک درشت زدن واسه FEEDBACK مشکلات قطعی وسط بازی کنسول ها .
اینم لینکش
EA Forums
البته اینو تو تاپیک مخصوص FUT زدن اما معلومه که داستان به SEASON هم مربوطه .در ضمن در اینکه اینترنت وضعیتش افتضاحه شکی نیست من خودم کلی پاکت لاست دارم اما این داستان مثل اینکه از طرف سرورای EA هست

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان اپدیت کنید مشکلی نیست . همین الان بتل ۴ تست کردم باز دیسکانکت میشه . یا بقول دوستمون مشکل از ea هست یا از اینترنت ایران ‌!!!!

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
خب عزیزم همین بی اطلاعیته که 6 تا کنسول بن کردی وگرنه من سابقم از شما بیشتره 1 کنسولم به باد ندادم. نخیر من حقوق بگیر جایی نیستم. اتفاقا یه حرفت یکم درست بود همین مشکل اینترنت تو این چند وقتس.. ولی برای من جالبه شما با چه اطمینانی میگی مشکل از تعطیلات عیده و 1 هفته دیگه درست میشه؟ مشکل ایشون ممکنه 1000 دلیل داشته باشه. جدا از اینکه خود لایو service alert زده بود و از کاربرا هم عذر خواهی کرده بود.این جملتون : "
مگه راه دیگه ای هم داری جز آپدیت ولی یه راه هست 2 ماه دیگه فرمور هک آپدیت کنسول میاد و متقابلا یه ماه بعدیش آپدیت بعدی xbox live منتشر میشود و در نهایت شما یک ماه فرصت بازی امن رو دارید اگه دوست داری اینو امتحان کن" هم که کلا تعطیله من اصلا چیزی راجع بهش نمیگم. نکته بعدی اینکه مشکل فریز کردن فیفا دقیقا با کم کردن تعداد فرند ها بر طرف میشه و ایشون خرافاتی نیستن!
بعد من نمیدونم شما چه اصراری داری تمام مشکلات رو بندازی گردن نت ایران. وقتی تو توضیحات خود آپدیت نوشته که مشکلات اخیر matchmaking حداقل برای cod که سوال ایشون بود با این آپدیت رفع میشه. آخرین نکته که از همه هم جالب تره اینه که اون دوستمون اصلا داره یه چیز دیگه میگه من نمیدونم واقعا اینی که گفت چه ربطی به delay (نه di lay در ضمن 'توضیح' رو هم اینجوری مینویسن :) )داره :| برای همین چیزاس که میگم شما مجبور نیستی نظر بدی. امیدوارم ناراحت نشده باشی رفیق . الکی کلی وقت گذاشتم اینو بنویسم :| کمتر از این کارا میکنم...

1-دورد دوست عزیز من نگفتم 6 تا کنسول بن کردم گفتم 6 ساله xbox 360 دارم و در مجموع سه کنسول اولی آرکد رو فلگ کردم اگه شبکه میرفت بن 100 درصد بود بنا به دلایلی فروختم دومین کنسول رو اسلیم خریدم اون رو بن کردم و خودم هم پاش وایسدم چون 9 روز halo 4 رو زودتر بازی کردم و حقم هم بود و العان این کنسول که دارم سومین کنسولم هست !!!
2-من با اون اطمینانی می گم که دو 2 سال پیاپی توی نوروز و عید تجربه خرابی اینترنت رو داشتم.
3-اون دوست مون پرسید ((آقا آپدیت اومده آپدیت کنیم))و در جواب گفتم مگه راه دیگه ای هم داری جز آپدیت ولی یه راه هست 2 ماه دیگه فرمور هک آپدیت کنسول میاد و متقابلا یه ماه بعدیش آپدیت بعدی xbox live منتشر میشود و در نهایت شما یک ماه فرصت بازی امن رو دارید اگه دوست داری اینو امتحان کن :d
4-من به فیریز نگفتم خرافاتی به 89 فرند گفتم و رو حرف هم هستم چون با عقل جور در نمیاد!!!
5-من اصراری ندارم مشکلات رو گردن اینترنت بندازم بیشتر همین مردم هستن که یکباره با شروع تعطیلات به اینترنت هجوم میارن و زیر ساختار کشور ما که به راحتی به هر شهری و روستایی اینترنت میده نمیتونند ساپورت کنند و اینترنت ارزان کردن همانا بدبختی عید ما هم همانا چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است.
6-آره این مورد رو بهت حق میدم من اشتباه کردم چون هنوز این رو نخونده بودم و اون هم نگفت کدوم cod bo2 یا ghosts :d
Xbox Live Service Alert Affecting Xbox One, GTA V and Call of Duty: Black Ops II - Xbox One, Xbox 360 News At XboxAchievements.com
7-از این لحن حرف زدن آخرت هم خوشم نیامد:-& ((الکی کلی وقت گذاشتم اینو بنویسم :| کمتر از این کارا میکنم...))شما که انقدر ادعا داری چرا بچه ها رو راهنمایی نمی کنی ؟!؟!؟!
میخواستم یه چیزی بگم دیگه نمیگم :d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,840
تو تاپیک فیفا زدم گفتم اینجا هم بزنم
دوستان مشکل قطعی وسط بازی فیفا واسه نت ایران نیست مشکل از EA هست . تو فروم EA یه تاپیک درشت زدن واسه FEEDBACK مشکلات قطعی وسط بازی کنسول ها .
اینم لینکش
EA Forums
البته اینو تو تاپیک مخصوص FUT زدن اما معلومه که داستان به SEASON هم مربوطه .در ضمن در اینکه اینترنت وضعیتش افتضاحه شکی نیست من خودم کلی پاکت لاست دارم اما این داستان مثل اینکه از طرف سرورای EA هست

میخواستم همینو بگم. کلا به نیمه دوم نمی کشه. دقیقه 40 یا 44 قطع میشه. جالب ترین نکته چه جلو باشی گل یا مساوی جزو باخت حساب میکنه :|

بعد میگن چرا ea میشه بدترین کمپانی. اون از BF4 با اون همه باگ مولتی پلیر و سینگل پلیر و پاک شدن چندین باره سیو اینم از این یکی.

ویرایش : PVZ رو یادم رفت. اونم مشکل سرور داشت. و احتمالا سایر بازی های ea games lol

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
میخواستم همینو بگم. کلا به نیمه دوم نمی کشه. دقیقه 40 یا 44 قطع میشه. جالب ترین نکته چه جلو باشی گل یا مساوی جزو باخت حساب میکنه :|

بعد میگن چرا ea میشه بدترین کمپانی. اون از BF4 با اون همه باگ مولتی پلیر و سینگل پلیر و پاک شدن چندین باره سیو اینم از این یکی.

ویرایش : PVZ رو یادم رفت. اونم مشکل سرور داشت. و احتمالا سایر بازی های ea games lol

هر چی بدبختی هست به خاطر تب جام جهانی هست ملت یورش آوردن به fifa 2014 سرورهای بیچاره EA که پاسخ گوی این همه آدم نیست بلاخره میترکه تا چند
روز آینده ea sports:d

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,532
میخواستم همینو بگم. کلا به نیمه دوم نمی کشه. دقیقه 40 یا 44 قطع میشه. جالب ترین نکته چه جلو باشی گل یا مساوی جزو باخت حساب میکنه
دقیقآ من هم 1 ساعت پیش بازی کردم تو نیمه اول 1 هیچ جلو بودم بازی قطع شد 1-0 به نفع من تموم شد بعدش هم WIN هام اضافه شد
واقعآ این عیده خیلی مسخره شده همه چی دست به دست هم داده این چند وقت هم نتونستم مثه آدم CRYSIS3 بازی کنم از هر 20 بار 2 بار فوقش بازی کامل میرفتم بدون قطع شدن
خیلی واسم جالبه کلآ من 4 تا بازی آنلاین میکنم که 3 تاش ماله EA که مشکل خورده یکیش هم GTA که میگه کلود سرور مشکل داره دیگه شورش در اومده

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دوست عزیز فیفا 14 یا کال آف بازی کردی مشکلی نداشتی؟ یعنی موقع بازی پیغام lost connection بهت نشون نداده؟ قعطی نداشتی؟
فیفا رو زدم چرا این مشکل هنوز هم هست بعید میدونم اون ربطی به اپدیت داشبور داشته باشه
اخه برا بتل هم همین مشکل پیش اومده
منظور از مشکلی نیست چیست ؟

1. هنوز بن نشدی ؟
2. دیگه وسط بازی دیسکانکت نمیشی ؟
دوست عزیز یعنی اینکه بن نشدم کپی خور هم نمیره و ...
در مورد دیسکانکت هم بعید میدونم مشکل با این اپدیتا بخواد حل شه بیشتر حدس میزنم یک بخشی از مشکل از نت داخل باشه
البته دوستان هم فرمودند مشکل از سرورهای ای ا هست که این هم هست
ولی در کل نه هنوزم مشکل دیسکانکت داریم

سلام دوستان 2 تا سوال داشتم
با پروفایلی که قبلا باهاش بازی کپی بازی شده (آفلاین) میشه به لایو وصل شد آنلاین بازی کرد و بن نشد
2- بازی های xgd2 هم میتونیم آنلاین بازی کنیم یا باید اصلی باشه بن نمیشیم
منم آپدیت جدیدو ریختم تا حالا درست داره کار میکنه
بله اصولا ربطی به پروفایل نداره اگه پروفتون از قبل بن نیست مبتونید بازی کنید
2- بله با بازیهی xgd2 هم میتونید انلاین بازی کنید فقط xgd3 ترجیحا باید برنر مکس باشه البته بعضی دوستان میگن بدون برنر هم بازی کردن و مشکلی نبوده ولی من خودم تست نکردم;)
فقط برای اینکه خیالت هم دیگه راحت راحت باشه چک کن بازیهات Stealth باشن برای این کار میتونید از نرم افزار abgx استفاده کنید این هم سایت رسمیش خدمت شما

آخرین ویرایش:

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
maintence , یه دلیل مشکلات اخیر همینه . چه isp های ایران چه سرور های خارج. چون معمولا تعمیرات و ارتقا و اینجور چیزا رو میزارن برای این موقع ها... خود این بدبختا هم که دارن کلی عذر خواهی میکنن تاپیکاشم تو فرومای خارجی هست. یعنی مخصوص ما نیست. حالا شاید اینجا اوضاع خراب تر باشه. بعدم آقا این مشکل فریز کردن فیفا کاملا ارتباط مستقیم با تعداد فرند ها داره حالا شاید به نظر غیر منطقی باشه ولی من اینو اول تو سایتای خارجی دیدم بعدم اومدم به رفقا گفتم مشکل همه هم حل شد.... باز تا تعداد فرند ها زیاد میشه مشکل فریز هم شروع میشه.

- - -ویرایش - - -

1-شما که انقدر ادعا داری چرا بچه ها رو راهنمایی نمی کنی ؟!؟!؟!
میخواستم یه چیزی بگم دیگه نمیگم :d
من نه ادعا دارم . نه وقت و حوصله. فقط آدم یه دقیقه میاد اینجا دوست داره اطلاعات موسق دستشو بگیره نه اینکه حرص بخوره...
حالا اون یه چیزو بگو:d پ.خ کن

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,840
نام
U-N-3-S
یارو از ته کالیفرنیا باسه من نظر میده . اخه ددادداش گلم . شما زمانی که ایران بودی بد بودی الان که نونت تو روغنه ...

مشکل BF4 و FiFa هنوز درست نشده . دیروز با یک خارجی FUT میزدم اون فریز کرد . من بردم .

اخه **** تو برو Minecraft رو بازی کن !!! نظرمیدی الکی

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
مشکل لاست کانکشن ربطی به EA نداره و تو COD هم خیلی زیاد شده چند وقته اخیر ....یعنی نمیشه پشت هم 3 - 4 راند بازی کرد و یکیش لاست کانکشن میده در ضمن دیسکانکت شدن ناگهانی از لایو هم خیلی رو اعصابه ...امیدوارم این مشکلات زودتر حل شه .:|

LanCer_DanCer

کاربر سایت
Apr 1, 2014
2
سلام داداش.منم امروز برای اولین بار به liveوصل شدم و نت ام هم مٍثل خودت pars online هست.زنگ زدم به شرکتش با کلی دنگ و فنگ راه حلش رو پیدا کردم(هر کدوشون یه چی میگفتن!!)
این mtuمشکل اصلی نت pars online هست.ولی به راحتی درست میشه.باید بری به تنضیمات روت مودمت(زنگ بزن به شرکت ویه عددی مثل.؟؟.192.168.1(که برا هرکی جای علامت سوال فرق داری ) رو بهت بدن) بعد برو تو یه قسمت به اسم interface setup بعد از اون قسمت internet.بعدش بیا پایین صفحه آخراش عدد جلوی TCP MTU option رو به 1364 عوض کن.بعد save رو بزن و دیگه ok شده برو حال کن.;)(به 3 تاشون زنگ زدم هر کدمشون یه عددی میگفتن.همینو بزنی حله داش.راستی user pass که باید برا ورود بزنی هردوش admin هست(زیاد شد شرمنده چون منم امروز وصل شدم میخوام بقه هم استفاده کنن!!)):d

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان این بتل فیلد 3 چرا اینطوری شده میرم لایو بعد یک ربع لاست کانکشن میشه جدیدن اینطوری شده قبلا اینطوری نبود کسی میدونه چه مرگشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر