همه چیز درباره ی Xbox Live

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
مشکل اصلی تعطیلات عید هست هفته دیگه شنبه ساعت 7 صبح به بعد شما بازی کن اگه دوباره این مشکل رو داشتی هر چی که خاصی به من بگو :d

- - -ویرایش - - -

مگه راه دیگه ای هم داری جز آپدیت ولی یه راه هست 2 ماه دیگه فرمور هک آپدیت کنسول میاد و متقابلا یه ماه بعدیش آپدیت بعدی xbox live منتشر میشود و در نهایت شما یک ماه فرصت بازی امن رو دارید اگه دوست داری اینو امتحان کن :d

- - -ویرایش - - -

آپدیت که مشکلی نداره من زدم اگه قرار به بن باشه یه هفته تا دو هفته بعد آپدیت هست .اگه منظور شما از مشکلات اخیر اینترنت هست که اون فقط برای کشور ما هست چه ربطی به ماکروسافت داره.

- - -ویرایش - - -

ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم بهترین کار توی این وضعیت اینکه که عین من بیشینید آفلاین بازی کنید و از عید لذت ببرید توی لایو موندن با این اینترنت اعصاب فولادین میخواد :d
چهار روز دیگه درست میشه !!!

- - -ویرایش - - -

چقدر خرافاتی =))

- - -ویرایش - - -

نه عزیز مشکل نت ایرانی هست نه جهانی همه این اتفاقات که گفتی خیلی طبیعییه و اون هم که توزیح دادی دی لی di lay هست و به خاطر اینترنت کشور ما هست به آپدیت بیچاره ماکروسافت چه ربطی داره:-s

دوست عزیز خیلی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم و چیزی نگم. فقط میگم وقتی اطلاعات کافی و حتی سواد درست حسابی نداری مجبور نیستی بیای اینجا جواب بقیه رو بدی. تقریبا تو همه ی موارد کاملا بی ربطه جوابایی که به این بنده خدا ها دادی... من فقط میگم مجبور نیستی همین:d

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم
با پروفایلی که قبلا باهاش بازی کپی بازی شده (آفلاین) میشه به لایو وصل شد آنلاین بازی کرد و بن نشد
2- بازی های xgd2 هم میتونیم آنلاین بازی کنیم یا باید اصلی باشه بن نمیشیم
منم آپدیت جدیدو ریختم تا حالا درست داره کار میکنه

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوست عزیز خیلی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم و چیزی نگم. فقط میگم وقتی اطلاعات کافی و حتی سواد درست حسابی نداری مجبور نیستی بیای اینجا جواب بقیه رو بدی. تقریبا تو همه ی موارد کاملا بی ربطه جوابایی که به این بنده خدا ها دادی... من فقط میگم مجبور نیستی همین:d

دوست عزیز من دو تا کنسول بن کردم و این هم سومین عیدی هست که توی لایو هستم در مجموع 6 سال ایکس باکس داری و خیلی از این چیزا رو دیدم شما احتمالا حقوق بگیر یه شرکت اینترنت هستی که از این حرفا می زنی !!!

درود دوستان یه خبر مهم برای فوتبال دوستان ساعاتی قبل EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ Demo قابل بازی برای دارندگان gold منتشر شود میتوانید مستقیم از XBOX LIVE دانلود کنید FREE هست :dhttp://marketplace.xbox.com/en-US/P...p-Brazil/66acd000-77fe-1000-9115-d802454109d4
حجم 1.66 GB

آخرین ویرایش:

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
اپدیت اخر رو از طریق خود لایو ریختم
مشکلی نیست حداقل تا این لحظه هیچ مشکلی نیست
دوست عزیز فیفا 14 یا کال آف بازی کردی مشکلی نداشتی؟ یعنی موقع بازی پیغام lost connection بهت نشون نداده؟ قعطی نداشتی؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوست عزیز من دو تا کنسول بن کردم و این هم سومین عیدی هست که توی لایو هستم در مجموع 6 سال ایکس باکس داری و خیلی از این چیزا رو دیدم شما احتمالا حقوق بگیر یه شرکت اینترنت هستی که از این حرفا می زنی !!!

درود دوستان یه خبر مهم برای فوتبال دوستان ساعاتی قبل EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ Demo قابل بازی برای دارندگان gold منتشر شود میتوانید مستقیم از XBOX LIVE دانلود کنید FREE هست :dhttp://marketplace.xbox.com/en-US/P...p-Brazil/66acd000-77fe-1000-9115-d802454109d4
حجم 1.66 GB

چرا تو لايو خبري نيست؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
تخفیف های لایو

WWE 2K14 – Games on Demand – 25% off
Season Pass – 50% off
Ultimate Warrior Add-On – 50% off
WWE Legends and Creation Pack Add-On – 50% off
Undertaker – exclusive character – 50% off
WWE Superstars and Moves Pack Add-On 50% off
n.W.o Pack Add-On – 50% off
Accelerator Add-On – 50% off
Online Pass Add-On – 50% off
The Amazing Spider-Man – all 66% off

Amazing Spider-Man – Games on Demand
Amazing Spider-Man Oscorp Search and Destroy Pack Add-On
All Amazing Spider-Man Lizard Rampage Act Add-On
Amazing Spider-Man Rhino Challenge Add-On
Amazing Spider-Man Stan Lee Adventure Pack Add-On

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223

درود دوستان یه خبر مهم برای فوتبال دوستان ساعاتی قبل EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ Demo قابل بازی برای دارندگان gold منتشر شود میتوانید مستقیم از XBOX LIVE دانلود کنید FREE هست :dEA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ - Xbox.com
حجم 1.66 GB

خب عزیزم همین بی اطلاعیته که 6 تا کنسول بن کردی وگرنه من سابقم از شما بیشتره 1 کنسولم به باد ندادم. نخیر من حقوق بگیر جایی نیستم. اتفاقا یه حرفت یکم درست بود همین مشکل اینترنت تو این چند وقتس.. ولی برای من جالبه شما با چه اطمینانی میگی مشکل از تعطیلات عیده و 1 هفته دیگه درست میشه؟ مشکل ایشون ممکنه 1000 دلیل داشته باشه. جدا از اینکه خود لایو service alert زده بود و از کاربرا هم عذر خواهی کرده بود.این جملتون : "
مگه راه دیگه ای هم داری جز آپدیت ولی یه راه هست 2 ماه دیگه فرمور هک آپدیت کنسول میاد و متقابلا یه ماه بعدیش آپدیت بعدی xbox live منتشر میشود و در نهایت شما یک ماه فرصت بازی امن رو دارید اگه دوست داری اینو امتحان کن" هم که کلا تعطیله من اصلا چیزی راجع بهش نمیگم. نکته بعدی اینکه مشکل فریز کردن فیفا دقیقا با کم کردن تعداد فرند ها بر طرف میشه و ایشون خرافاتی نیستن!
بعد من نمیدونم شما چه اصراری داری تمام مشکلات رو بندازی گردن نت ایران. وقتی تو توضیحات خود آپدیت نوشته که مشکلات اخیر matchmaking حداقل برای cod که سوال ایشون بود با این آپدیت رفع میشه. آخرین نکته که از همه هم جالب تره اینه که اون دوستمون اصلا داره یه چیز دیگه میگه من نمیدونم واقعا اینی که گفت چه ربطی به delay (نه di lay در ضمن 'توضیح' رو هم اینجوری مینویسن :) )داره :| برای همین چیزاس که میگم شما مجبور نیستی نظر بدی. امیدوارم ناراحت نشده باشی رفیق . الکی کلی وقت گذاشتم اینو بنویسم :| کمتر از این کارا میکنم...

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
این COD BO II که یادمه کلا ایرانی ها نمی تونستن با خارجی ها بازی کنن کانکت نمی شد. یعنی با این اپدیت اونم درست میشه ؟ کسی تست زده این مورد رو؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
لایو از این گلیچ ها زیاد می گیره:|
ولی این اصلا ربطی به گلیچ نداره. اگه تاپیک های دیگه مثل تاپیک های PC و PS4 ببینی، اونجا هم گفته شده که مشکل از مخابرات ایران.
همین تاپیک پست های آخرشو ببین: http://forum.bazicenter.com/thread75829/page508/
اگر هم لایو مشکلی داشته باشه هیچ وقت وسط بازی کنسول فریز نمیکنه. جالب بدونید من هم بعضی وقت ها که fifa با دوستای داخل ایران بازی کردم وسط بازی کنسول دوستم فریز کرده و من مشکلی نداشتم.
بحث رو هم من دیگ ادامه نمی دم چون تو این تاپیک فعالیت زیادی ندارم و چون دیدم این تعداد دوستان لایو ربطی به فریز کردن نداره اومدم جواب دادم حالا شما فکر می کنید ربط داره لیست دوستانتون رو پاک کنید:d

آخرین ویرایش:

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
این COD BO II که یادمه کلا ایرانی ها نمی تونستن با خارجی ها بازی کنن کانکت نمی شد. یعنی با این اپدیت اونم درست میشه ؟ کسی تست زده این مورد رو؟

COD مشکلی نداشت یعنی من خودم به شخصه مشکلی نداشتم و ندارم واسه بازی با خارجی ها .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر