همه چیز درباره ی Xbox Live

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام
دوستان من وقتی میخوام به لایو وصل بشم اررور dns میده چیکار باید بکنم؟

فکرکنم باید به طور دستی DNS code رو وارد کنی...برای گرفتنشم میتونی با ISP‍ت تماس بگیری...ولی باز صبر کن دوستانم بیان نظراتشونو بگن...

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
ببخشيد كه با تأخير سوالم رو مطرح ميكنم 1- اولا من از وست بازي 25 دلار گيفت خريدم چون ديگه پوينتها كار نميكنن و بايد گيفت كارد بخريم و تمامي مراحل ثبت رو به درستي طي كردم و در آخر پيام Succecfully رو نشون داد و اكانتم لايو شد ولي الان توي بيشتر بازيها مثل payday2 و چند تاي ديگه موقع وصل شدن به لايو ميگه شما دسترسي به اين قابليت رو ندارين مشكل از چيه؟ 2- اين 25 دلاري كه من دادم ميتونم بپرسم كجا رفتش نه ميتونم فيلم دانلود كنم نه موزيك و نه بازي خوب پس به چه دردي خورده فقط همين كه لايو بشم اونهم مشكل داره؟ 3- فرض مثال الان ميخوام چند تا بازي Arcade دانلود كنم ولي وقتي به پروسه دانلود ميرسه اعتبار اكانتم 0 هستش چرا؟ با تشكر فراوان

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
ببخشيد كه با تأخير سوالم رو مطرح ميكنم 1- اولا من از وست بازي 25 دلار گيفت خريدم چون ديگه پوينتها كار نميكنن و بايد گيفت كارد بخريم و تمامي مراحل ثبت رو به درستي طي كردم و در آخر پيام Succecfully رو نشون داد و اكانتم لايو شد ولي الان توي بيشتر بازيها مثل payday2 و چند تاي ديگه موقع وصل شدن به لايو ميگه شما دسترسي به اين قابليت رو ندارين مشكل از چيه؟ 2- اين 25 دلاري كه من دادم ميتونم بپرسم كجا رفتش نه ميتونم فيلم دانلود كنم نه موزيك و نه بازي خوب پس به چه دردي خورده فقط همين كه لايو بشم اونهم مشكل داره؟ 3- فرض مثال الان ميخوام چند تا بازي Arcade دانلود كنم ولي وقتي به پروسه دانلود ميرسه اعتبار اكانتم 0 هستش چرا؟ با تشكر فراوان
بنده خدا شما رفتی پوینت خریدی :))
شما باید گلد بخری سرویس طلایی مایکروسافت که به شما اجازه میده هم بازی کنید و هم از شبکه های تلوزیونی هم استفاده کنید!
چیزی که شما خریدین بهش پوینت می گن و برای خرید از ایکس باکس لایو به درد میخوره و متاسفانه چون ایران تو این زمینه از طرف مایکروسافت تحریم شده نمی تونید ازش استفاده کنید!

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با تشكر از جوابتون ولي من به چند تا فروشگاه سر زدم و گفتند كه ديگه قضيه پوينت كار نميكنه و مايكروسافت ساپورتش نميكنه
بايد شما گيفت كارت بخري
اگر بخوام بخرم از كجا بايد بخرم ميشه جايي رو معتبر معرفي كنين

مرسي ممنون

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
خسته نباشید دوستان.میگم این دستگاه من چند روزه وای فای مدمم رو نمیشناسه .یعنی میشناسه و بسوورد میزنم اما موقع نست و کانفیگ آی p و بقیشونو همشو میزنه صفر.باید چکار کنم؟؟خواهش می کنم کمکم کنید:((

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
خسته نباشید دوستان.میگم این دستگاه من چند روزه وای فای مدمم رو نمیشناسه .یعنی میشناسه و بسوورد میزنم اما موقع نست و کانفیگ آی p و بقیشونو همشو میزنه صفر.باید چکار کنم؟؟خواهش می کنم کمکم کنید:((
نظیمات network(همون یوزر پسورد و ای پی اینا) را رو auto بزار.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

وایفای به درد نمیخوره با کابل وصل شو راحت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر