همه چیز درباره ی Xbox Live

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان من میخوام اینترنت بگیرم، بین پارس آنلاین و آریا فون، برای آنلاین بازی کردن و هم اینکه سرعت دانلود خوب باشه کدوم رو توصیه میکنید؟

البته برای بازی کردن من هیچ کدوم توصیه نمیکنم بنده چون در مورد پارس آنلاین من خودم میخواستم بگیرم با رییس نمایندگی شهر خودمون که یه جورانی آشنایی هم با هم داشتیم یه بار ازش پرسیدم ping شما برای بازی آنلاین اگه من میخوام انجام بدم چقدره هست اونم گفت پینگ شرکت ما حدودا 300 به بالا است البته این رو هم اضافه کنم من شاتل هم که داشتم به درد بازی آنلاین نمیخوره و شبانه تا ping 1000 میره یه چیز در حد فاجعه هست خیلی تاخیر داره اونم توی طول روز از 350 به بالا میرفت و پایین تر نمیومد !!! اگه پینگ حدود 110 120 باشه توی کنسول ها میشه مثلا cod 180 200 ولی توی pc حدودا همون پینگ 4.2.2.4 که شما نمونه میگیرید همون میشه ولی توی کنسول های بازی همیشه پینگ بیشتر از pc ها هست من هر دو رو دارم در شرایط مساوی امتحانشون کردم.
ولی ADSL مخابرات خیلی بهتره برای بازی اگه شما یک یه ماهه 128 توی شهرتون نامحدود یا محدود بگیری میفهمی چقدر بهتره برای بازی من با خیلی از بچه ها صحبت کردم مخابرات اکثر شهرها پینگ پایین و خوبی داره در حالت عادی حداکثر از 100 تا 120 هست پینگش برای بازی و زیر صد هم یه وقت هایی میره در کل اون شرکت هایی که شما میگی بدرد بازی آنلاین نمیخوره.

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
من خودم همه این چیزا رو میدونم قبلا هم با اکس باکس و هم با pc آنلاین بازی کردم.
سوال:
سلام دوستان من میخوام اینترنت بگیرم، بین پارس آنلاین و آریا فون، برای آنلاین بازی کردن و هم اینکه سرعت دانلود خوب باشه کدوم رو توصیه میکنید؟

اریا فون نمیدونم خوبه یا نه اما پارس انلاین مخصوصا برای اتصال با وای فای مشکل داره ئ ارور mtu میده منم خودم پارس دارم و مجبورم بریج کانکت بشم این مشکل اکثر کسانی که با پارس سرویس دارند باهاش مواجه اند در کل برای انلاین بد نیست اما خوبم نیست

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من خودم همه این چیزا رو میدونم قبلا هم با اکس باکس و هم با pc آنلاین بازی کردم.
سوال:
پارس آنلاین ولی شنیدم برا وصل شدن به لایو مشکل داره ولی پینگش خوبه.

marcus payne

کاربر سایت
Jul 13, 2013
51
نام
علیرضا
دوستان سلام یکی از دوستان بنده مشکلی براش پیش اومده وقتی که در شبکه لایو هست هدست رو به دسته میزنه ولی دسته حتی هدست رو نمیشناسه نه صدا از هدست پخش میشه نه میتونه حرف بزنه مشکل چیه؟

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
به احتمال زیاد مایکرو داره آپدیت جدید میده یا داره سرور هاشو تعمییر می کنه چون نمی تونی به لایو وصل شی چه با ایکس باکس چه با کامپیوتر

- - -ویرایش - - -

به احتمال زیاد مایکرو داره آپدیت جدید میده یا داره سرور هاشو تعمییر می کنه چون نمی تونی به لایو وصل شی چه با ایکس باکس چه با کامپیوتر
مثل اینکه تعمییر سرور بوده

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
سلام بچه ها تو رو خدا کمک منم اینتر پارس گرفتم وقتی میخوام به لایو وصل بشم ارور mtu میده نمیدونم باید چیکار کنم تو رو خدا کمک کنید
بچه ها تو رو خدا کمک کنید یکی نوشته بود پارس داره و مجبوره بریج کانکت میزنه این بریج کانکت چیه اصلا قشیه چیه چرا با پارس نمیشه تو رو خدا کمک

آخرین ویرایش:

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
سلام بچه ها تو رو خدا کمک منم اینتر پارس گرفتم وقتی میخوام به لایو وصل بشم ارور mtu میده نمیدونم باید چیکار کنم تو رو خدا کمک کنید
بچه ها تو رو خدا کمک کنید یکی نوشته بود پارس داره و مجبوره بریج کانکت میزنه این بریج کانکت چیه اصلا قشیه چیه چرا با پارس نمیشه تو رو خدا کمک
2 ساله ملت دارن میگن پارس میبنده MTU رو روی یه عدد محدود که نمیشه باهاش لایو وصل شد بعد شما بدون تحقیق رفتی پارس آفلاین گرفتی؟؟ آخه چرا ! متاسفانه باید عوض کنی از یه ISP دیگه بگیری اینترنت.شایدم راهی باشه ولی بعید میدونم. اگه کسی بلده به این بنده خدا بگه.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان سلام یکی از دوستان بنده مشکلی براش پیش اومده وقتی که در شبکه لایو هست هدست رو به دسته میزنه ولی دسته حتی هدست رو نمیشناسه نه صدا از هدست پخش میشه نه میتونه حرف بزنه مشکل چیه؟

هدست اش خرابه به احتمال زیاد یا توی تنظیم هاش صدا رو بسته ولی معمولا وقتی هدست روشن میشه باید صدا برسه وگرنه اون هدست قطعا خرابه.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
بچه ها تو رو خدا هر کی هر راهی به ذهنش میرسه کمک کنه خیلی نیاز دارم

من تو چنتا پست بالاتر گفتم تو فروم هم که بگردی دوستان پارس انلاینی اکثرا با لایو مشکل دارند که پارس اگر از وای فای بخوای استفاده کنی ارور mtu میده تنها راهش اینه که مودم بریج کانفیگ کنی یوز و پسورد داخل خود ایکس باکس وارد کنی و کانکنت بشی راحترین رااهش همینه البته راه شیر کردم پی سی با کنسول هم هست که روش پر در دردسر تریه با کابا لن مودمو وصل کن به کنسول و....

آخرین ویرایش:

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
من تو چنتا پست بالاتر گفتم تو فروم هم که بگردی دوستان پارس انلاینی اکثرا با لایو مشکل دارند که پارس اگر از وای فای بخوای استفاده کنی ارور mtu میده تنها راهش اینه که مودم بریج کانفیگ کنی یوز و پسورد داخل خود ایکس باکس وارد کنی و کانکنت بشی راحترین رااهش همینه البته راه شیر کردم پی سی با کنسول هم هست که روش پر در دردسر تریه با کابا لن مودمو وصل کن به کنسول و....
مجید داداش دمت گرم فقط یه چیزی این بریج کانفیگ به اینترم ضرر نمیزنه؟ بعد میگم چجوری باید بریج کانفیگ کرد؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
مجید داداش دمت گرم فقط یه چیزی این بریج کانفیگ به اینترم ضرر نمیزنه؟ بعد میگم چجوری باید بریج کانفیگ کرد؟

کانفیگ بریج معناش ساده اش اینه که شما مودم از حالت اتوماتیک یا pppoe خارج میکنی و برای کانکت شدن نیاز به ساخت کانکشن داری که در این حالت یوز و پسورد را بجای داخل مودم داخل کنسولت وارد میکنی توضیحات کامل اینجاhttp://forum.bazicenter.com/thread9817/ هست میتونی جواب سوالاتو پیدا کنی اگر مشکل داشتی هم من هم دوستان کمکت میکنند

Thenry

کاربر سایت
Oct 14, 2013
26
نام
مجید
منم پارس دارم و همین مشکل MTU رو داشتم که از وقتی که رو بریج تنظیم کردم دیگه مشکلی ندارم.منتهی الان دو مودمی کار میکنم.یعنی یک مودم چهار پورت برای Pc و وایرلس گذاشتم که روی pppoe تنظیمه.
و وقتی میخوام بازی کنم خاموشش میکنم و سیمش رو میزنم به مودم دیگم که تک پورت هست و روی بریج تنظیمه.
متاسفانه هر کاری کردم روی مودم چهار پورتم وقتی رو بریج تنظیم میکنم فقط یا کنسول کار میکنه یا پی سی.یعنی نمیشه دو تاش وصل بشه نمیدونم چرا؟! بعد برای وایرلسش چی میشه؟ دیگه با موبایل نمیشه کانکت شد.

همین مشکلات بود که من مودم قدیمیم رو آوردم و زدمش به 360.
کسی اگر میتونه منو تو تنظیمات مودم راهنمایی کنه که هم pc و هم 360 به یک مودمم وصل کنم و وایرلسم هم درست باشه.
مودمم Tp link هست.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من الان بعد از قرنی تصمیم گرفتم برم لایو و دیدم که ازم آپدیت میخواد
خطرناک نیست برای فریمور کپی خور؟ نوبم دیگه :D چه میشه کرد :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من الان بعد از قرنی تصمیم گرفتم برم لایو و دیدم که ازم آپدیت میخواد
خطرناک نیست برای فریمور کپی خور؟ نوبم دیگه :D چه میشه کرد :D

lt3 کردی هیچ نگران نباش آپدیت کن من خودم تویه لایوم.دوستان کسی هست که بلد باشه از داخل xbox اینترنتو قطع و وصل کنه؟من نمیخوام مودمو خواموش روشن کنم یا کابل اینترنتو بکنمو وصل کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر