همه چیز درباره ی Xbox Live

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین
اقا برای انلاین بازی کردن باید گلد داشته باشی؟ بعد وقتی داشتم اکانت لایو میساختم اخرین مرحلش گفت مایکروسافت میتونهه ایکس باکسه شما رو به هر دلیلی بترکونه و همین منو ترسوند لطفا راهنماییم کنید
بله باید اکانت گلد داشته باشید که کافیه موقع انتخاب لوکیشن کشور رو روی india قرار بدید تا در مرحله آخر یک ماه گلد رایگان بگیرید و بعد از اتمام اون مدت باید گلد رو بخرید ( از سایت های مختلف میتونید تهیه کنید )
در اون رابطه هم بگم که خیر اینا همه چرت و پرت محض هست و میکرو خیلی وقت هست از تو این کارا بیرون اومده ;) ( بازم یه وقت شما با دیسک 97% بازی نکنی یه وقتا :D ... یه دفعه دیدی بن میشی و به قولی میترکونه شما رو :D .... )

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
بله باید اکانت گلد داشته باشید که کافیه موقع انتخاب لوکیشن کشور رو روی india قرار بدید تا در مرحله آخر یک ماه گلد رایگان بگیرید و بعد از اتمام اون مدت باید گلد رو بخرید ( از سایت های مختلف میتونید تهیه کنید )
در اون رابطه هم بگم که خیر اینا همه چرت و پرت محض هست و میکرو خیلی وقت هست از تو این کارا بیرون اومده ;) ( بازم یه وقت شما با دیسک 97% بازی نکنی یه
وقتا :D ... یه دفعه دیدی بن میشی و به قولی میترکونه شما رو :D .... )
از كجا بفه ميم اكانت گلد دارم .؟من يادم نميايد رو چي گذشتم چه جوري ميتونم بفهمم لوكيشنم كجاست؟
از كجا بفه ميم اكانت گلد دارم .؟من يادم نميايد رو چي گذشتم چه جوري ميتونم بفهمم لوكيشنم كجاست؟
اگه گلد نداشته باشم بايد چه جوري بگيرم؟؟؟
بله باید اکانت گلد داشته باشید که کافیه موقع انتخاب لوکیشن کشور رو روی india قرار بدید تا در مرحله آخر یک ماه گلد رایگان بگیرید و بعد از اتمام اون مدت باید گلد رو بخرید ( از سایت های مختلف میتونید تهیه کنید )در اون رابطه هم بگم که خیر اینا همه چرت و پرت محض هست و میکرو خیلی وقت هست از تو این کارا بیرون اومده ;) ( بازم یه وقت شما با دیسک 97% بازی نکنی یه وقتا :D ... یه دفعه دیدی بن میشی و به قولی میترکونه شما رو :D .... )
ادرس سايت هاي خريد گلد ميشه بگين لطفا؟
حدودا قيمتش چنده مثلا يه ماهش؟

در اون رابطه هم بگم که خیر اینا همه چرت و پرت محض هست و میکرو خیلی وقت هست از تو این کارا بیرون اومده ;) ( بازم یه وقت شما با دیسک 97% بازی نکنی یه وقتا :D ... یه دفعه دیدی بن میشی و به قولی میترکونه شما رو :D .... )
اگه به لايو وصل باشم با ديسك معمولي بازي كنم (ولي تو بخش مولتي نرم ) بن ميشم
من وقتي داشتم اكانت ميساختم نميدونستم بايد لوكيشن رو india بزارم گذاشتم رو united kingdom حالا چي كار كنم لايو يه ماهم فعال شه

Last edited by a moderator:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
Clear the system cache اگه بکنم تمومه سیوام میپره؟ اصلا کارش چی؟باسه ارروری که کنسولم میده باید این کار رو اول بکنم
لطفا اگه می دونید راهنمایی کنید

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
Clear the system cache اگه بکنم تمومه سیوام میپره؟ اصلا کارش چی؟باسه ارروری که کنسولم میده باید این کار رو اول بکنم
لطفا اگه می دونید راهنمایی کنید

Sent from my X10i using Tapatalk 2
این گزینه ربطی به سیو نداره .... من خودم هر هفته یک بار کش هارد رو پاک می کنم و مشکلی نیست

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام

من یه گلد ۳ ماهه خریدم هر چی‌ میزنم کار نمی‌کنه

میگه اطلاعات بیشتری بدید

اسم، فامیل، شهر، آدرس طریقه پرداخت،... جریان چیه؟

iArmin

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
آرمین

اگه گلد نداشته باشم بايد چه جوري بگيرم؟؟؟
حدودا قيمتش چنده مثلا يه ماهش؟

من وقتي داشتم اكانت ميساختم نميدونستم بايد لوكيشن رو india بزارم گذاشتم رو united kingdom حالا چي كار كنم لايو يه ماهم فعال شه
1-اگه گلد داشته باشین میتونید بازی ها رو آنلاین بازی کنید ولی اگر نداشته باشید اجازه به دسترسی مولتی بازی ها به شما داده نمیشه !
2-اگه گلد ندارین میتونید با یه پروفایل دیگه یه اکانت میکرو بسازید و با قرار دادن کشور روی هند ۱ ماه گلد رایگان بدست بیارید یا اینکه کلا میتونید از اینترنت بخرید
3- تو گوگل سرچ کنید : خرید گلد ایکس باکس لایو
4- یک ماهه دور و بر ۳۰ هزار تومان یا بیشتر ... در سایت های مختلف ممکنه چند هزار ت اختلاف داشته باشه
5- خیر در این صورت مشکلی ندارید تا زمانی که مولتی بازی نکنید...
6- دیگه نمیتونید کاری بکنید باید یه پروفایل دیگه بسازید و یه مایکروسافت اکانت دیگه براش ثبت نام کنید ولی اینبار با کشور india تا در آخر گلد ۱ ماهه شما فعال بشه

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
1-اگه گلد داشته باشین میتونید بازی ها رو آنلاین بازی کنید ولی اگر نداشته باشید اجازه به دسترسی مولتی بازی ها به شما داده نمیشه !
2-اگه گلد ندارین میتونید با یه پروفایل دیگه یه اکانت میکرو بسازید و با قرار دادن کشور روی هند ۱ ماه گلد رایگان بدست بیارید یا اینکه کلا میتونید از اینترنت بخرید
3- تو گوگل سرچ کنید : خرید گلد ایکس باکس لایو
4- یک ماهه دور و بر ۳۰ هزار تومان یا بیشتر ... در سایت های مختلف ممکنه چند هزار ت اختلاف داشته باشه
5- خیر در این صورت مشکلی ندارید تا زمانی که مولتی بازی نکنید...
6- دیگه نمیتونید کاری بکنید باید یه پروفایل دیگه بسازید و یه مایکروسافت اکانت دیگه براش ثبت نام کنید ولی اینبار با کشور india تا در آخر گلد ۱ ماهه شما فعال بشه
توي xbox.com جلوي اسمم نوشته free member اين نشونگر لايو نيست ؟ بعد اگه يه ماه لايو داشته باشي بعد از ساخت اكانت پيغام ميده؟

- - -ویرایش - - -

توي xbox.com جلوي اسمم نوشته free member اين نشونگر لايو نيست ؟ بعد اگه يه ماه لايو داشته باشي بعد از ساخت اكانت پيغام ميده؟

تا میره تو بازی میزنه دیسکانکت این نشونگر اینه که گلد ندارم درسته؟

- - -ویرایش - - -

تا میره تو بازی میزنه دیسکانکت این نشونگر اینه که گلد ندارم درسته؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اقا ميلاد من چي كار كنم اكانت لايو رايگانم فعال شه؟

سلام بیبن این جریان یک ماه فیری با لوکیشن هند هم تو ایران جدا دیگه تعطیل شده خودت رو اذیت نکن اصلا چون کریدیتم میخواد خودت رو اذیت نکن.ببین تو بازی که میری از لایو دی سی میشی ربطی به گلد نداره ها اون از نت دی سی شدی چون اپدیت مییخواد بازی وقتی به لایو وصل هستتی و با نداشتن گلد خوب نمیتونی دانلود کنی در نتیجه اجازه ورود به لایو رو نمیده --این طوری به هم ربط پیدا میکنن.

- - -ویرایش - - -

سلام

میگه اطلاعات بیشتری بدید

دوست عزیز شما اگه از سایت بخوای وارد کنی بله اینطوری میشه
از خود کنسول reedem code رو بزن و وارد کن وگرنه از طیق سایت باید ادرس های فیک بایو بسته به لوکیشن دستگاهت بگیری.
از اینجا میتونی تو گوگل بزنی ادر سهای فیک برای لایو

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
سلام بیبن این جریان یک ماه فیری با لوکیشن هند هم تو ایران جدا دیگه تعطیل شده خودت رو اذیت نکن اصلا چون کریدیتم میخواد خودت رو اذیت نکن.ببین تو بازی که میری از لایو دی سی میشی ربطی به گلد نداره ها اون از نت دی سی شدی چون اپدیت مییخواد بازی وقتی به لایو وصل هستتی و با نداشتن گلد خوب نمیتونی دانلود کنی در نتیجه اجازه ورود به لایو رو نمیده --این طوری به هم ربط پیدا میکنن.

- -ویرایش - - -

دوست عزیز شما اگه از سایت بخوای وارد کنی بله اینطوری میشه
از خود کنسول reedem code رو بزن و وارد کن وگرنه از طیق سایت باید ادرس های فیک بایو بسته به لوکیشن دستگاهت بگیری.
از اینجا میتونی تو گوگل بزنی ادر سهای فیک برای لایو
يعني يه ماهم پريد؟

- - -ویرایش - - -

يعني يه ماهم پريد؟
بعد ميخوام بازي بايوشاك بازي كنم كه البته برنر مكسه تا مي رم تو بازي دي سي ميشه ميزنه بايد ابديت كني ابديت كنم مشكلي بيش نمياد؟

Dahaka 7

کاربر سایت
Sep 9, 2010
60
سلام دوست عزیز و گرامی --منم دقیقا مشکل شمارو دارم دیشب هم حتی راحت 2 ساعت بدونه قطع کانکشن بازی کردم جوین لابی امریکای جنوبی بودن فکر کنم زبونشون به مکزیکی ها میخورد صبح زودم دوستان با عرب ها بازی کردم ولی وقتی میام به حتی دوستم که تهران هست نت مخابرات داره و پسر خالم هم همچنین باید 100 بار جوین بزنی تا شاید وصل شه .دعوا هم که میکنن ارور no longer ....میده ..ما اینطوری وصل میشیم که یکیمون تو پابلیک مچ میره نفر بعدی البته تو لیست لابی هست میاد از طریق بازی کن دیگه جوین همون قسمت میشیم.اینم باز به سختی.

من مشکلش رو پیدا کردم
از NAT بود باید tcp و upd پورت های 80 88 53 3074 باز
باشن برای تستش باید xbox live test connection رو بزنی اگه مشکل داشته باشه خودش میگه

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام

میگه اطلاعات بیشتری بدید

دوستان می‌شه بگید گلد ۲ روز چه جوری می‌شه گرفت؟

یه 1 ساله تو یه پروفایل دارم

۱۴ روز Gold تو پروفایل آمریکایی انداختم
Fifa 13 Ult.Team بازیکنهامم همشو انتقال دادم تو پروفایل
آمریکایی حالا گلد اون تموم شده و گلد ۳ ما
ههرو نمی‌گیره

لطفا راهنمای کنید واسه گلد ۲ روزه

چون همهٔ بازیکنامو می‌خوام به اروپا منتقل کنم

یک سال به پایش زحمت کشیده بودم

حالا قراره فیفا ۱۴ هم بیاد من میمونم بدون تیم
:(

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان می‌شه بگید گلد ۲ روز چه جوری می‌شه گرفت؟

یه 1 ساله تو یه پروفایل دارم

۱۴ روز Gold تو پروفایل آمریکایی انداختم
Fifa 13 Ult.Team بازیکنهامم همشو انتقال دادم تو پروفایل
آمریکایی حالا گلد اون تموم شده و گلد ۳ ما
ههرو نمی‌گیره

لطفا راهنمای کنید واسه گلد ۲ روزه

چون همهٔ بازیکنامو می‌خوام به اروپا منتقل کنم

یک سال به پایش زحمت کشیده بودم

حالا قراره فیفا ۱۴ هم بیاد من میمونم بدون تیم
:(

اون گلد دو روزه که توسط MHF گرفته می‌شد دیگه برداشته شده. راهی نیست جزء این که از سایت‌های معتبر خریداری کنید.

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
یه مشکل!
بازی ها رو که از Live دانلود میکنم،به یه جایی که میرسه ارور میده و میره از اول !
همین الآن یک بازی تا 99% رفت! اما ارور داد Can not Download
مشکل از کجاس؟)x:(

واسه دفه سوم هم پیش اومد.
کسی راه حلی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر