همه چیز درباره ی Xbox Live

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
سلام بهرام جان درسته من منظورم بد رسوندم یعنی کلا اشتباه کردم دمتم گرم هوامو داری منظوره من مثلا این بود که حمایت میکنه همکاری نزدیک اونم فکر کنم اشتباه باشه از دوستان هم معذرت میخوام راستی اسپلینتر کی ریلیز میشه و این بازی pay day 2 چه سبکیه شرمنده -بازم ممنون
به گفته دوستان 20 اگوست 3 روز دیگر
این pay day 2 هم زیاد بچسب نیست :d یعنی تک نفره زیاد مالی نیست:d
اقا یه سوال این بک گراند دانلودر دقیقا کارش چیه ؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
به گفته دوستان 20 اگوست 3 روز دیگر
این pay day 2 هم زیاد بچسب نیست :d یعنی تک نفره زیاد مالی نیست:d
اقا یه سوال این بک گراند دانلودر دقیقا کارش چیه ؟

وقتی یک چیزی رو گذاشتی برای دانلود اگه بک گراند دانلودر رو روشن کنی بعد از اینکه دانلود تموم شد ایکس باکس خودش خاموش میشه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,860
نام
نریمان
من 2 تا سوال داشتم.

1- تو قسمت Active Downloads چطوری میشه Pause کرد؟
2- میشه دستگاه در هنگام خاموش بودن هم دانلود کنه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من 2 تا سوال داشتم.

1.دکمه Pause نداره شما فقط می توانید Cancel کنید که تقریبا مثل همان Pause عمل می کنه زمانی که دوباره دانلود را بزنید از ادامه فایل شروع به دانلود می کنه
2. همچین قابلیت در هیچ کنسولی در نسل حاضر وجود نداره.

دوستان من ۲ روزه نمیتونم لایو بازی کنم کسه دیگه ای هم این مشکل رو داره
تا میره تو بازی میپره بیرون ارور میده؟

من دیروز جمعه خانه بودم صبح به راحتی تا ساعت 11 داشتم Tombraider بازی می کردم اما شب که اومدم بازی کنم همه Character ها روی هوا بودند اما با ایرانی ها راحت میشه بازی کرد.اما از بازی بیرون نمی چرید .احتمالا مشکل از نت شماست.من مخابرات دارم .

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
وقتی یک چیزی رو گذاشتی برای دانلود اگه بک گراند دانلودر رو روشن کنی بعد از اینکه دانلود تموم شد ایکس باکس خودش خاموش میشه
سلام فرزاد جان
دمت گرم من اصلا اسمشو هم نمیدونستم هم من هم علی استفاده کردیم از کجا بگیرمش راستی رو اپلیکیشنهای قابل دانلود داشبورد هست مرسی .

- - -ویرایش - - -

من 2 تا سوال داشتم.

سلام اقا نریمان همونطور که استاد گرامی گفت فعلا روی این تکنولوژی طراحی نشده عزیز این نوع امکانات برای دانلود تو کنسول عین دانلود منیجر هست وقتی تو منی اکتیو دانلود میری کنسل میکنی یا کنسل ال میکنی یادت باشه اریز نکنی --دوباره میری تو قسمت اکانت تو اخرین قسمت داشبوردت و بعد منوی هیستوری دانلود هر کدوم رو که دوست داری میزنی از ادامش دانلود میکنی و زمانیکه انلاین بازی میکنی اتو استاپ شده و از گیم خارج که میشی ران میشه اتو باز.

- - -ویرایش - - -

دوستان من ۲ روزه نمیتونم لایو بازی کنم کسه دیگه ای هم این مشکل رو داره
تا میره تو بازی میپره بیرون ارور میده؟
سلام هادی جان برات پ.ام یاهو دادم رفتی همینطور که فربد جان گفت ایشون استاد بنده هستند ما حتی دیشب 30 دقیقه کال زدیم جالبه دوستان اینو بخونید من تلفن خونه از صبح قطع بود بعد نت داشتم عجیب البته قطع و وصل میشد حالا که تل امروز وصل شده اینقدر تو همه چی دیلی داره اعصابمو ریخته به هم خدا وکیلی --ولی دانلودش روی 160-180 هست اصلا معلوم نیست ..مشکل از نت هست 100% ----یه سوالی هم خودم داشتم از استادی این دو تا گیم رو اطف میکنید بگید تو چه سبکی ارزشه گرفتن داره The Bureau: XCOM Declassified-----pay day2---بازی سینترو 4 اومده اون کی ریلیز میشه اصلا این سه گیم ریلیز شده --لطف میکنید.

- - -ویرایش - - -

بازی هایی که از LIVE دانلود بشن مشکل PAL و ... دارن؟
اکانت من USA هست و کنسولی که میخوام بگیرم PAL
سلام اقا معین جان منم از لایو گیم زیاد دانلود میکونم کنسولم هم پال این چون یک استاندارد تو ایران جا افتاده در صورتیکه ما رو خیلی سیستم هامون از ان تی ای استفاده میکنیم به هر حال شما نه مشکل ندارن فقط اینکه تفاوت us و اروپا ریلیز گیم ه زمانش یکم تفاوت داره یکسری های فیری هم هست که رو ریجن us هست رو بقیه نیست dh fvu;s که خیلی هم موردش کمه...نه این نظر من هست نمیگم 100% بی نقص هست ولی مشکل نداره چون من نزدیک 12 عنوان تا حالا دانلود کردم و جدیدا هم 2 شب پیش crack down و dead rizing 2 و dr2 caase zero رو گذاشتم دان شه الته فیلل 2 -اسیسن کرید 2 --harms way و difens grid هم هست اگه سرچ کنید.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام فرزاد جان
دمت گرم من اصلا اسمشو هم نمیدونستم هم من هم علی استفاده کردیم از کجا بگیرمش راستی رو اپلیکیشنهای قابل دانلود داشبورد هست مرسی .

سلام میلاد
خوبی ؟
از بک گراند دانلودر رو همه ی دانلود هایی که میکنی میتونی استفاده کنی (در مورد اپدیت ها مطمئن نیستم)

والا من دقیق نمیدونم چجوری میشه ازش استفاده کرد ولی برات میپرسم

- - -ویرایش - - -

سلام هادی جان برات پ.ام یاهو دادم رفتی همینطور که فربد جان گفت ایشون استاد بنده هستند ما حتی دیشب 30 دقیقه کال زدیم جالبه
دوستان اینو بخونید من تلفن خونه از صبح قطع بود بعد نت داشتم عجیب البته قطع و وصل میشد حالا که تل امروز وصل شده اینقدر تو همه چی دیلی داره اعصابمو ریخته به هم خدا وکیلی --ولی دانلودش روی 160-180 هست اصلا معلوم نیست ..مشکل از نت هست 100% ----یه سوالی هم خودم داشتم از استادی این دو تا گیم رو اطف میکنید بگید تو چه سبکی ارزشه گرفتن داره The Bureau: XCOM Declassified-----pay day2---بازی سینترو 4 اومده اون کی ریلیز میشه اصلا این سه گیم ریلیز شده --لطف میکنید.

pay day 2 بازی خوبیه مخصوصا اگه انلاین بازی کنی که واقعا حال میده
bureau رو من بازی نکردم ولی با توجه به امتیازاتش بازی خوی به نظر نمیرسه

- - -ویرایش - - -

من 2 تا سوال داشتم.

کنسل کن و دوباره شروع کن به دانلود که از همونجایی که کنسل کردی شروع میکنه به دانلود
تا حلا همچین سیستمی درست نشده ولی میتونی از بک گراند دانلودر استفاده کنی که وقتی که دانلود تموم شد خود ایکس باکس خودش رو خاموش میکنه

Spy gun

کاربر سایت
Aug 4, 2012
103
نام
رهام
سلام ما پهنای باند اختصاصی از مبین نت از اون پیشرفته ها داریم
حداکثر سرعت ان 15mbs هست پس چرا سرعت ما 100mbs هست
پینگ هم با نیویورک 80 هست
اگه درست باشه که عالیه ولی ایا فکر میکنید درست باشد؟

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
دوستان یه سوال در مورد بک گراند دانلود داشتم....من کنسول رو حدود 2 سال پیش 12 ولته خارجی کردم حالا دقیقا نمی دونم که ایا موقع دانلود بک گراند و در هنگاه خاموشی کنسول فن ها هم خاموش میشن یا کار میکنن؟؟؟ یعنی من میتونم پریز اداپتور بکشم موقع دانلود بک گراند یا بزارم رو دور پایین مثلا 7.5 بمونه ؟؟؟؟( یدونه دی ال سی واسه فرزا هوریزون هست حدود 400 مگ که حداقل 3 . 4 ساعت طول میشکه تا دان شه)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من سوالم اینه که این گرند دانلودر رو از کجا بیارم دوستان فرزاد جان از کجا دانلود کنم بریزم رو کنسول یا از خود کنسول میشه منظورم اینه---در مورد گیم ها هم که فشئشثا ظهقخ ذشئشساخدخ ناخدیشئ ذشقشهثا شدمهدث هم خوبه هم خیلی سینگلش جالبه البته ریلیز نشده مثل اینکه سینترو هم 4 من گرفتم --دقیقا اینارو گرفتم.Saints Row IV----Tom Clancys Splinter Cell 2 disk-----
بازم مزاحمتدوستان بجز اسپلینتر ریلیز بقیه رو میدونید The Serious Sam Collection---The Bureau: XCOM Declassified--pay day 2

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
من سوالم اینه که این گرند دانلودر رو از کجا بیارم دوستان فرزاد جان از کجا دانلود کنم بریزم رو کنسول یا از خود کنسول میشه منظورم اینه---در مورد گیم ها هم که فشئشثا ظهقخ ذشئشساخدخ ناخدیشئ ذشقشهثا شدمهدث هم خوبه هم خیلی سینگلش جالبه البته ریلیز نشده مثل اینکه سینترو هم 4 من گرفتم --دقیقا اینارو گرفتم.Saints Row IV----Tom Clancys Splinter Cell 2 disk-----
بازم مزاحمتدوستان بجز اسپلینتر ریلیز بقیه رو میدونید The Serious Sam Collection---The Bureau: XCOM Declassified--pay day 2
اقا میلاد کشف کردم:d
تو قسمت تنظیمات>سیستم>تنظیمات کنسول>startup and shutdown>پاین نوشته بکگراند دانلودر روشن که کردین کنسولو خاموش کنین:d
راستی شما بازی قبل ریلیز بازی میکنید؟
فقط میبخشید جسارت نباشه فک کنم موقع تایپ alt+shift رو نزدین :d:d
یه سوال مثلا تاریخ ریلیز یه بازی 20 اگوست تو امریکا اگه ریجن کنسول من اروپا باشه 20 اگوست بخرم مشکلی پیش میاد؟

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388

نیازی به دانلود کردنش نیست
توی خود تنظیمات هست
بگردی پیدا میکنی;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر