همه چیز درباره ی Xbox Live

kartoos

کاربر سایت
Aug 12, 2013
8
نام
جواد
من تقریبا 6 ماهه ایکس باکس گرفتم ولی جرات نکردم به اینترنتم وصلش کنم :-s
اخه خیلی ها گفتن اگر وصلش کنی داشبوردت آپدیت میشه بعد کپی خور دستگاه میپره=((
حالا محض رضای خدا یکی نیست ما رو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟!!!!:x

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
۱ سوال دیگه اقا بهرام من با پروفایل دوستم ترانس فر کنم و پریمیوم رو دانلود کنم برای دانلود دی ال سی های دیگه بازم باید از همون پروفایل استفاده کنم یا با پروفایل خودم میشه باقیشو دانلود کرد؟
اگر منظورت DLC های خوده بتله که بعد از لایسنس کردن پرمیوم میتونی با پروفایل خودت دانلود کنی

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
درسته مظورم dlc های خوده بتل بود چون کسی که ازش میخوام ترانسفر کنم ممکنه نظاره پروفایلش دستم زیاد بمونهپریمیوم هم که حجکی نداره سره همین گفتم

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir

اگه lt3 داری هیچ اتفاقی نمیوفته

Sent from my X10i using Tapatalk 2

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
وقتی میرم توسایت XBOX اونجا زده free member و توی خود x360 هم وقتی میرم توی اون قسمت آخر اکانت رو میزنم تویه قستمت your memberships نوشته Xbox live free gold این یعنی این که یک ماه مجانی شده یا نه ؟

آقا این برنامه mhf رو یکی بزاره ما یه online pass
یک راه ساده اینکه ببینی مولتی می تونی بازی کنی یا نه:)

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
وقتی میرم توسایت XBOX اونجا زده free member و توی خود x360 هم وقتی میرم توی اون قسمت آخر اکانت رو میزنم تویه قستمت your memberships نوشته Xbox live free gold این یعنی این که یک ماه مجانی شده یا نه ؟

یه جا مطمئن برای خرید اکانت گلد معرفی کنید لطفا
این mhf دیگه 14 روزه نمیده ؟

اصلا دیگه مایکرو گلد یه ماه رایگان نمیده .... شما همون فری ممبر هستی

در مورد mhf این برنامه به شما ترایل دو روزه میده که فقط میتونی بازی انلاین بزنی تو اون دو روز و گرنه گلد نیست و امکانات دیگر گلد رو نداره ...

TheSilent

کاربر سایت
Jun 20, 2013
39
نام
معین
شبکه LIVE در ضمینه خرید دیجیتال خوبه؟
بازی های انحصاری مثل GeOW و ... هست؟
حدود قیمت بازی ها؟

ببخشید اینقدر سوالام عجیبه.آخه تازه می خوام 360 بخرم(اوریجینال) :D

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان

یه جا مطمئن برای خرید اکانت گلد معرفی کنید لطفا
این mhf دیگه 14 روزه نمیده ؟

سلام دوست گرامی ن تست میخواد مه هیچی وقتی تو پروفایلت و تو سایت زده فیری ممبر یعنی فیری هیتی وهنوز از فیری گلدتم استفاده نکردی وگرنه تو قسمت گلد ساباسکریبشن پروفایلت رنگش سفید میشد و دیگه نمی تونی استفاده کنی برنامه ئاب هم به کلی برا ما ایرانی ها کار نمیکنی من از دوستان لایوم تو المان هستند اونها تونستند بگیرند----در مورد فروشگاه خرید هم اگه دوست داشتی پ.خ بزن من یک توضیح کامل از 6 فروشگاه برای اینکار بگم بهت.پ.خ بزن من توضیح بدم یه سری هم به
مغازه سنتر
همین سایت بزن من کارت رو راه میندازم حتما.

- - -ویرایش - - -

نه دوست عزی این حرف ها چیه جریان اینکه هی میگن ال تی 3 داری وصل شو یعنی کپی خورت رو اپدیت کرده باشی یا از اول ال تی 3 بوده نه هیچی نمیشه یه اپدیت میخواد یا افلاین یا انلاین میریزی --شما اول تجهیزات وصل به نت رو اماده کن تا مرحله بعدش .

- - -ویرایش - - -

بهرام جان سلام چند وقت نبودم از دستم راحت بودی یه سوال جدا فنی چون از کسی که تجربه داشتن کنسول داره بر میاد --این جریان ایکه کنسول من افقی بزارم بهتر هست یا افقی چون دیسکی که تازه نصب کرده بودم اومدم دوباره نصب کنم تا 72 میره ارور میده بچه های سخت افزاری که اصلا نمیدونستن چی میگم حالا این سوال برام به نظرت لنز دستگاه هم ضعیف شده چطوری چک کنم و اینکه الان یک سری دوباره گیم فیری رو داشبوردم اومده برا دانلود حجماشون دست کمی از دیسک 9 نداره والاه ولی کردیت کارت میخواد که من از کریدیت مجازیم که ثبت کردم استفاده کردم و دارم دانلود میکنم. یعنی فیری گیم ها رو هم دارن کاری میکنن که یواش یواش به کریدیت احتیاج باشه.؟ممنون نوکرم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شبکه LIVE در ضمینه خرید دیجیتال خوبه؟
بازی های انحصاری مثل GeOW و ... هست؟
حدود قیمت بازی ها؟

ببخشید اینقدر سوالام عجیبه.آخه تازه می خوام 360 بخرم(اوریجینال) :D
اره خوبه.ولی نیاز به یک اینترنت خوب و جیب پر پول برای خرید بازی ها به صورت دیجیتالی داره.:d
قیمت بازی ها معمولا 60$ هستش.البته اگر گلد باشی بعضی از بازی ها تخفیف داره یا free

- - -ویرایش - - -

بهرام جان سلام چند وقت نبودم از دستم راحت بودی یه سوال جدا فنی چون از کسی که تجربه داشتن کنسول داره بر میاد --این جریان ایکه کنسول من افقی بزارم بهتر هست یا افقی چون دیسکی که تازه نصب کرده بودم اومدم دوباره نصب کنم تا 72 میره ارور میده بچه های سخت افزاری که اصلا نمیدونستن چی میگم حالا این سوال برام به نظرت لنز دستگاه هم ضعیف شده چطوری چک کنم و اینکه الان یک سری دوباره گیم فیری رو داشبوردم اومده برا دانلود حجماشون دست کمی از دیسک 9 نداره والاه ولی کردیت کارت میخواد که من از کریدیت مجازیم که ثبت کردم استفاده کردم و دارم دانلود میکنم. یعنی فیری گیم ها رو هم دارن کاری میکنن که یواش یواش به کریدیت احتیاج باشه.؟ممنون نوکرم
نه بابا این چه حرفیه
من خودم از یکی از تعمیر کارها پرسیدم میگفت عمودی رو لنز کمتر فشار میاد.البته من خودم همیشه افقی میذارم و فکر نکنم بخواد خیلی تاثیری داشته باشه.البته به نظر خودم لنز دسگاهت ضعیف شده برو عوض کن.من خودم همین کارو کردم و مشکلش حل شد.اون گیم های مجانی رو هم من بدون کریدیت کارت دانلود کردم.البته از سایت xbox.com با فری چرت:d
با توجه به این که ماکروسافت پوینت تو آپدیت بعدی داشبورد تبدیل به پول رایج کشور هایی که پروفایل مربوط به اون هاست میشه احتمالا کریدیت کارت در آینده لازم خواهد بود

آخرین ویرایش:

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
اره خوب.ولی نیاز به یک اینترنت خوب و جیب پر پول برای خرید بازی ها به صورت دیجیتالی داره.:d
قیمت بازی ها معمولا 60$ هستش.البته اگر گلد باشی بعضی از بازی ها تخفیف داره یا free

- - -ویرایش - - -

نه بابا این چه حرفیه
من خودم از یکی از تعمیر کارها پرسیدم میگفت عمودی رو لنز کمتر فشار میاد.البته من خودم همیشه افقی میذارم و فکر نکنم بخواد خیلی تاثیری داشته باشه.البته به نظر خودم لنز دسگاهت ضعیف شده برو عوض کن.من خودم همین کارو کردم و مشکلش حل شد.اون گیم های مجانی رو هم من بدون کریدیت کارت دانلود کردم.البته از سایت xbox.com با فری چرت:d
با توجه به این که ماکروسافت پوینت تو آپدیت بعدی داشبورد تبدیل به پول رایج کشور هایی که پروفایل مربوط به اون هاست میشه احتمالا کریدیت کارت در آینده لازم خواهد بود
من هر وقت کنسولو عمودی می زارم دیسک در نمیاد:d

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اره خوبه.ولی نیاز به یک اینترنت خوب و جیب پر پول برای خرید بازی ها به صورت دیجیتالی داره.:d

- - -ویرایش - - -

نه بابا این چه حرفیه
ممنون بهرام جان دیگه واقعا مطمئن شدم که لنز ضعیف شده فکرشم میکردم منم بودم چشم ضعیف میشد افقی یا عمودی فعلا که لنزش افقی شده چون بهترین دیسک همو هم اذیت میکنه--در مورد گیم ها فیری هم ممنون اصلا یادم نبود اینطوری بزارم دانلود شه منم دستگاه همو افقی گذاشتم بهتر میخونه ولی ماکروسات هم پیشنهاد عمودی رو دادهه--خیلی لطف کردی .

- - -ویرایش - - -

numbers_digits.jpg شاید بدرد دوستان هم بخوره با اینکه کد نمیده شاید کسی تونست

سلام به دوستان امید وارم دوباره نگن تو تبلیغ سایت نوشتی نه ما میخوایم به بچه ها کمک کنیم یه سری دوستان گفته بودند جای معتبر یا شخص معتبر و قیمت خوب گلد اگه خواستید پ.خ بزنید ضرر نمیکنید مطمئن باشید من فروشنده نیستم گشتم برای یکی از دوستان تا پیدا کردم خودم هم خریدم ریدیم کردم .پ.خ بزنید من بگم خدمتتون.

Last edited by a moderator:

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
سلام
سوالی داشتم در مورد انلاین فیفا : وقتی میخوام انلاین بزنم یه ارور میده که میگه نمی تونه به سرور های ea کانکت بشه....می خواستم ببینم مشکل از نت هست یا چیز دیگه ای .... درضمن بگم من cod : bo 2 رو با پینگ 3 خط راحت انلاین می زنم ...

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
فیفا

سلام
سوالی داشتم در مورد انلاین فیفا : وقتی میخوام انلاین بزنم یه ارور میده که میگه نمی تونه به سرور های ea کانکت بشه....می خواستم ببینم مشکل از نت هست یا چیز دیگه ای .... درضمن بگم من cod : bo 2 رو با پینگ 3 خط راحت انلاین می زنم ...

سلام دوست عزیز دیشب منم همین مشکل رو پیدا کردم تازه نتم رو 1 مگ کردم ولی بعد از ساعت 12 درست شد میدونی دلیلش چیه از وقتی اومد انلاین پس رو برداشت همه حمله کردن دیگه ---مشکل هم از نت هست هم از خود سرورشون --صبح زود هم امتحان کن.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
سلام دوست عزیز دیشب منم همین مشکل رو پیدا کردم تازه نتم رو 1 مگ کردم ولی بعد از ساعت 12 درست شد میدونی دلیلش چیه از وقتی اومد انلاین پس رو برداشت همه حمله کردن دیگه ---مشکل هم از نت هست هم از خود سرورشون --صبح زود هم امتحان کن.

ممنون از پاسخ ...یه سوال دیگه در مورد سرعت نت داشتم ...من خودم الان 1 مگ دارم که سرعت دانلودش 200 حدودا ...پینگ هم با فرانکفورت 150 حدودا....میخوام بدونم من اگه برم 256 نامحدود رو بگیرم چون برام صرف نداره و یک مگ گرونه میشه با 256 نامحدود راحت انلاین زد ؟؟ سرعت دانلود 256 نامحدود حدودا 60 هست ....ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر