همه چیز درباره ی Xbox Live

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اگه برنر هست فکر نمیکنم مشکلی باشه و فکر نمیکنم که XGD2 ربطی به بن شدن داشته باشه
ولی احتیاط شرط اوله
فعلا باهاش بازی نکن با بچه ها راهنماییت کنن
منم فردا اگه تونستم از یکی از دوستام برات میپرسم
من بازی XGD2 پچ شده دارم بازی میکنم 24 ساعت ! ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من بازی XGD2 پچ شده دارم بازی میکنم 24 ساعت ! ؟
اتفاقا ديسك هاي XGD 2 خطره كمتري نسبت به XGD3 داره.مشكلي هم ندارن راحت تو لايو بازي كن

دوستان من یه دوستیرو دارم bf3 پریمیومه ولی نمیشه ترانسفر کنمش هنوزش ۴ ماهش تموم نشده
میخوام یدونم پروفایل اونو دانلود کنم بعد با پروفایل اون از قسمت دانلود هیستوریش دی ال سی های bf3 رو دانلود کنم میتونم تو پروفایل خودم بازیشون کنم یا نمیشه اگه میشه راهنمایم کنید؟
نه نميشه بايد 4 ماه تموم بشه
البته يك روش هست كه بازي كنی ولي چون خطرش زياده بهتره همون 4 ماه صبر كني

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من اگه یکی لایسنس کنم ولی پریمیوم نباشه ولی چند تا دی ال سی داشته باشه بازی میشه اونارو ازش گرفت؟
با لايسنس كردن تمام چيز هايي كه تو اون پروفايل خريداري شده(چه مجاني و چه پولي)ميتوني به كنسولت انتقال بدي

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام من میخوام تو فروم اکس باکس پست بزارم این ارور رو میده بروزر هم کروم هست با فایر فاکس و اکسپرولر هم امتحان کردم نشد:[h=2]Bad Request - Invalid Verb[/h]
HTTP Error 400. The request verb is invalid.

- - -ویرایش - - -

pLS جواب مارو هم بدید!
من از فورزا اطلاعی ندارم اگه بتونی بازی هاییی که امسال اومدن رو اجرا کنی ال تی 3 هست(در کل اکس باکس رو جدید خریده باشی معمولا روش ال تی 3 نصب هست)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بچه ها من کنسولم JTAG شدست و اصلا با لایو کاری ندارم ولی این آموزش رو دیدم و لینکش رو براتون میزارم که اونایی که بلد نبودن(اکثرمون/تون) ازش استفاده کنن/یم و لذت ببرن/یم...

http://xboxpirate.eu/forums/index.php?/topic/16-How-To-Get-Unlimited-48-Hour-Xbox-Live-Codes
How To Get Unlimited 48-Hour Xbox Live Codes

mhf دیگه از کار افتاده(:|(:|(:|(:|(:|(:|

مطمینی...!؟؟
بعضی ها توی همون تاپیک گرفتنا!؟؟
و اینکه این از طریق هند نیستش!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر