همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
درود.

دوستان مثله اینکه به اکانت من کسانی ساین میشن و کسانی که رمزم رو دارن احتمالا ساین میشن . کلا شایدم هکر باشه . میخوام سکرتریه اکانتمو افزایش بدم و دوباره یه ریست کنم کسی نتونه بره. چیکار کنم. (فکر کنم اکانتم دانلود شده روی بعضی کنسولا هست.)
سلام اگه میتونی بیا یاهو و سکویورتی کوسشن و پس و غیر ر رو بنویس که رو کاغذ تا اماده سریع به قول معرف رلش کنیم.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
درود.

دوستان مثله اینکه به اکانت من کسانی ساین میشن و کسانی که رمزم رو دارن احتمالا ساین میشن . کلا شایدم هکر باشه . میخوام سکرتریه اکانتمو افزایش بدم و دوباره یه ریست کنم کسی نتونه بره. چیکار کنم. (فکر کنم اکانتم دانلود شده روی بعضی کنسولا هست.)
اکانت paypal من رو هم از تو لایو یوزر و پاسوردش رو کش رفتن خالیش کردن

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اکانت paypal من رو هم از تو لایو یوزر و پاسوردش رو کش رفتن خالیش کردن

من خواهش میکنم حتما بخونید چشام در اومد به خدا تا دنبال مطلبش گشتم تازه-- ترجمشم کردم دیکشنری هم نداشتم. انلاین استفاده کردم.از همین جا هم میگم راست و دروغ پا خودشون.

اول شما مصطفی جا من اینو برای خودم میگم که جا بیافته ااکانت پی پل رو زمانی شما داری که --اول با باز کردن یک حساب اعتباری 1 یا چند منظوره همراه با کارت و ویزا موبایلو .....رو باز کرده بازی شرکت ها شرقی یا توسعه شرق برای شما اوا حساب ویزا باز میکنند و اون حسابت مستر حساب بانکیت هست که میای تو pay lkj اوپشنت تغیرش میدی میگی .....نتیحه اینکه این فقط یک نقش دهی حسابت رو انجام میده یعنی ویزا کارتت رو برای پی پل شما به عنوان بیلینگ اینفورمیشن دستگاهت--اکانتتو ....چه میدونم از همین غزل های حافظ....پس این ینی چی پی پل منو خال کردن بنکت کارتت و .. جای دیگست پی پلت هم خرج شده به اون مقدار بیشتر بگو.. البته 100% من اشتباه میکنم.

اول بیان تو گوگل این با علامت سوال و بدونش بزنید خواستین عوضشم میتونینن بکنین من جمع بعدی 5 تا سایتو نوشتم.
xbox live account hack ?

اولین چیزه جالب اخرین فرم ویر دانلود وهک اکانت لایو ایکس باکس دیگران---بعد نمایش و اموزش های کامل بدون کم و کاست تو تویوب ماشین که هیچی تریلی بگذریم----
تو تمام این سایت ها حتی این اجق و جق روسیا که خدای هک هستن گفتن که شما از ایمیل که برای لایوتون استفاده میکنید متاسفانه کارهای روزانتون رو هم انجام میدید--نظیر عکس نامه ادری --نامه دوست الگوی خیاطی طرز هک اکانتو .....(اخری رو جدی نگیرید فحش ندید) 2 صبح هست و .....حتی شما سعی میکنید برای تائیده گرفتن اون کد سکویرتی که حتی برای تائید اطلاعات مهم شما چون پی پل دوست عزیز از همون استفاده میکنید یه بار هم نه 4 بار میزنیم میگیم اه نمیاد میبینیم یایا 1 دقیقه زمان میخواست-این کدها حاوی اعداد باینری هستن که کسانیکه رشته کامپیوتر و ...تو زبان اسمبلی --راحت تر بگم کی بیسک شامل میلیون ها صفر و1 و حاوی و بار اطلاعاتی هست که هکر ها تور بدمینتونشون رو جاش استفاده میکنن
دومین مطلب واقع0 دقیقا 3 فروردین امثال بود که ماکرو اومد گفت عده از کارمندان اخراجی ما از بخش ای تی تو همین قسمت برای زد حال اومدن اکانت گنده هارو زدن یعنی طرف گیمر تاپ با 800000 پوینت فرت شده---که صحتشم معلوم نشد .الانم 2 تا از اکانت دارها بزرگ این ادعا رو کردن و دوباره همون توضیحات طرف مو هم نداره به هر حال ---معلوم نیست این موضوع درست باشه
قشنگ ترین راه حل ممکن کسانیکه ضعیف پیکر بندی کردن یعنی پسورد ضعیف نداشتن سوال امنیتی خوب پسورد بد----اگه دسترسی دارن و هنوز میتونن اصلا کلا ایمیل و اکانت لایوشون رو قوی تر کنن --
حفظ کردن هم سخت نیست من اینو برای دوستان خوبم میگم من دفترچه تلفن ندارم موبایلم هم فوقش 10 تا چون حسابداری خوندم 1 بار عدد یا حروف رو به تذتیب یک بار به هم ریخته
میگم دفع0 10 حفظ میشم

خوب منتظر سورس هستیذ گفتم که باشه :
www.youtube.com/watch?v=m8pHhEk3l90--------www.youtube.com/watch?v=rsopFf66AC0---www.theverge.comwww.engadget.com-------arstechnica.com

در نهایت بازم معلوم نیست به کجا میریم اصلا این قضیه درسته یا نه ها............#:-s

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
دوستا یه چند تا سئال داشتم بعد از خوندم چنیدن صفحه..
برای اینکه بخوام لایو وصل شم
کنسول رو کلا میخوام فرمت کنم که مشلی پیش نیاد ..
بازم باید از دیسک های 100%رایت شده و تست شده استفاده کرد؟
وضعیت بن چه طوری هست؟
الان کدم بازی رو بورس هست تو لایو برای انلاین زدن؟میخوام دانلود کنم.
پیشاپیش ممنون

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستا یه چند تا سئال داشتم بعد از خوندم چنیدن صفحه..
برای اینکه بخوام لایو وصل شم
کنسول رو کلا میخوام فرمت کنم که مشلی پیش نیاد ..
بازم باید از دیسک های 100%رایت شده و تست شده استفاده کرد؟
وضعیت بن چه طوری هست؟
الان کدم بازی رو بورس هست تو لایو برای انلاین زدن؟میخوام دانلود کنم.
پیشاپیش ممنون

1- منظورتون از فرمت کردن کنسول همون فرمت کردن هارده؟! اگه تم یا گیمر پیکچر دانلود کردید ( بدون پرداخت پوینت ) اونارو پاک کنید.

2- 97% و 100% بودن بازیا زیاد مهم نیست. من خودم بیشتر با 97% ها بازی میکنم. ولی بهتره 100% استفاده کنید.

3- وضعیت بن ( لایو ) هم که امنه فعلا ، ولی یهو دیدی زد همرو بن کرد.

4- / FMS 4 - BF3 - Fifa 13 - Halo 4 - COD BO2 - GOW Judgement

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
سلام من یه سوال دارم یه پروفایل دارم3سال که تو لایو واصلا بهش گلد ندادم الان که بهش گلددادم سال هایی که تولایوروثابت نمیکنه دلیلش چیه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام من یه سوال دارم یه پروفایل دارم3سال که تو لایو واصلا بهش گلد ندادم الان که بهش گلددادم سال هایی که تولایوروثابت نمیکنه دلیلش چیه؟
اگه منظور شما crown هست که احتمالا هست :D یعنی سال هایی که گلد بودی.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
اول شما مصطفی جا من اینو برای خودم میگم که جا بیافته ااکانت پی پل رو زمانی شما داری که --اول با باز کردن یک حساب اعتباری 1 یا چند منظوره همراه با کارت و ویزا موبایلو .....رو باز کرده بازی شرکت ها شرقی یا توسعه شرق برای شما اوا حساب ویزا باز میکنند و اون حسابت مستر حساب بانکیت هست که میای تو pay lkj اوپشنت تغیرش میدی میگی .....نتیحه اینکه این فقط یک نقش دهی حسابت رو انجام میده یعنی ویزا کارتت رو برای پی پل شما به عنوان بیلینگ اینفورمیشن دستگاهت--اکانتتو ....چه میدونم از همین غزل های حافظ....پس این ینی چی پی پل منو خال کردن بنکت کارتت و .. جای دیگست پی پلت هم خرج شده به اون مقدار بیشتر بگو.. البته 100% من اشتباه میکنم.
بیشتر مواقع یه واسطه هست ولی میشه تو حساب خودت هم پول واریز کرد و بعد ار وریفای کردن حساب با هاش خرید آنلاین انجام بدی یا پول منتقل کنی

تنها جایی که من اطلاعات حساب رو وارد کردم تو XBL بود
cdbc4f504a15.jpg

h!dden

کاربر سایت
Dec 7, 2009
24
نام
علیرضا
سلام
من گلد سه ماه گرفتم .
وقتی میام کدشو وارد کنم ازم تو قسمت billing information اطلاعات آدرس و اینا رو میخواد . اون قسمت چی کار کنم ؟

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام
دوستان دیشب ثبت نام کردم برای Live ولی گلد رایگانم رو نداده!
یعنی اصلا سوالی پیرامون ایا اینکه میخوایی از گلدت استفاده کنی یا نه رو ندیدم!
در ضمن میخواستم اکانتم رو از UK به US تغیر بدم.!
این امکان وجود داره؟
3 ماه گلد برای UK چند در میاد؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام
دوستان دیشب ثبت نام کردم برای Live ولی گلد رایگانم رو نداده!
یعنی اصلا سوالی پیرامون ایا اینکه میخوایی از گلدت استفاده کنی یا نه رو ندیدم!
در ضمن میخواستم اکانتم رو از UK به US تغیر بدم.!
این امکان وجود داره؟
3 ماه گلد برای UK چند در میاد؟

کلا قضیه گلد رایگان جمع شده. به هیچ اکانتی هم نمیده دیگه ماکروسافت.

از این صفحه میشه تغییر داد ریجن اکانتو. ( کلیک )

گلد هم قیمتش فرق نداره. از این سایتا میتونید بخرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر