همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان عزیزم سلام خسته نباشید...من 3000 تا بوینت دارم و مدتها دنبال بازی فورتسا 4 موتور اسبورت و بیوشاک قبل از اینفینیت بودم...اینا رو تو بازار نمیتونم گیر بیارم...میشه از طریق سیستم مرور گر کنسول و در محیط لایو بازی رو با بوینت بخرم؟
اگر سرعت اینترنت شما خوب است خودت بازی Bioshock Ultimate Rapture را دانلود کن (4 دیسک است bioshock 1,2 با تمام DLC ) الکی point ها را خرج نکن.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون میشم که منو راهنماییی کنید...

1- من حدودا 1 سال پیش برای اولین بار به لایو وصل شدم اما بعدش اصلا لایو نرفتم تا همین 1 هفته پیش که دوباره به لایو متصل شدم ..الان می خوام بدون من اکانتم سیلور هست یا فری ممبر ؟ تو خود اکانت سایت xbox نوشته free اما شک دارم ...کلا سیلور ممبر چیه؟

2- من میخوام بازی انلاین انجام بدم اما از امکان این کار بر روی اینترنتم شک دارم ...می خواستم ببینم پینگ باید حدودا چه قدر باشه تا لگ نداشته باشه بازی ؟؟

اینم تست سرعتم :
2821896154.png

البته این پینگ همیشگی نیست گاهی به 200 میرسه !

3- من می خوام برای تست یه کارت گلد 48 ساعته بگیرم...اما در بعضی از سایتها خوندم که با این کارت نمیشه بازی کرد فقط برای اکانتهای سیلور استفاده داره !! حالا من که free هستم می تونم با این 48 ساعته ها وصل شم بازی کنم ؟؟ در ضمن سایت معتبر واسه فروش هم می خواستم ...

ممنون از شما
7
سلام دوست عزی اساتید در مورد ممبر بودنت توضیح دادم من خلاصه تر میگم چون شاید بهتر جا بیافته تا زمانی که سیلور ممبر باشی یعنی گلد نشدی و ار اکانت گلد 28 ساعت و 14 روز فقط استفاده کرده باشی میتونی فیری باشی تمتم--در مورد این پینگت هم باید سعی کنی با یک کشور اروپایی امریکایی و...بگیر یببینی چی میشه الان 200 هست خدا به داد اون موقع برسه برای رفع ابهامت هم سوالت رو کامل تر بپرسی من کامل تر توضیح میدم در خدمتم.کارم هم در همین ضمینست
ببخشید یه سوال
برای استفاده از گلد 48 ساعته باید free member بود یا سیلور؟:-/
اخه تو بعضی سایتا همینطور که دوستمون گفت نوشته باید سیلور باشید :-/

مثلا من که الان 1 ماه گلد گرفتم ماه دیگه که سیلور میشم نمیتونم از 48 ساعته استفاده کنم یا میتونم؟
علی اقا من خیلی قشنگ توضیح دادم استادم هم توضیح داد بازم میگیم فقط و فقط زمانی دیگه حق استفاده از اکانت های فیری 48 ساعته که اصلا هم مجانییش نیست مثل م*ب ات* تو کشورمون شده یا 14 روزش اینو برای همه میگم که واضح شه بخونید ضرر نمیکنی به خدا باید حتما سیلور باشی گلد ممبر شدی انگار از روی پل رد شدی اونم پل دختر اهواز بعدشم روش تنت گذاشتی ترکوندی فکر کنم جا افتاده --جدا خواهشا اگه جا افتاد لایک بدید نظر بدید یا حالا هرچی نگید کشته لایک هست با شما هم نبودم علی جان --کلی گفتم سخت نیست.

نکته دیگه هم اینکه کارت های گلد مثل پوینت محدودیت مکانی نداره انگولا هم باشی اوکی هس--- کار میکنه 100% تازه ای دیم هم که دادم بهت من در خدمتم.
دوستان عزیزم سلام خسته نباشید...من 3000 تا بوینت دارم و مدتها دنبال بازی فورتسا 4 موتور اسبورت و بیوشاک قبل از اینفینیت بودم...اینا رو تو بازار نمیتونم گیر بیارم...میشه از طریق سیستم مرور گر کنسول و در محیط لایو بازی رو با بوینت بخرم؟

اول اینکه سلام دوست عزیز حیفت نمیاد160 تومن بدی دوتا گیم حالا اونم تازه 3تا دیسک رو خرج کنی تازه فیری بودنش هم که استاد کین گفته تازه من فروشگاهی به دوستان معرفی کردم که هرچی شما بگید با هزینه کم تو قاب دیسک خوب برنر حتی دی السی ها که میگن نه نمیشه رو داره منم فروزا و بایوشاک رو خریدم --قاب سبز چاپ دیسک و دیسک خوب و......در خونتون فوقش 24 ساعت با گارانتی اینم باز برا شما
اگه نتت 8 مگ ددیکیت باشه 4 روز سر کاری همش میشه کنسول بد بخت یا سیستم روشن باشه تازه
اگه نت ساپورت کنه و......بماند.

مایکروسافت قراره بجای پوینت پول واقعی برای لایو در نظر بگیره(مثل پی اس ان؟)
قرار شده که اکس اوارد هم دیگه پوینت نده تا 1 سپتمبر و پوینت های پندینگ7th August به اکانت ها میره.
اونطوری
ماکروسافت گفته اکس باکس ریوارد قراره بهتر از قبل بشه و اینکه کارایی که قبلا میکردین رو بکنین جایزه میگیرین.
برای اطلاعات بیشتر به dandy FAQ مراجعه کنین :D

- -ویرایش - - -

نمیدونم این رو میدونستین یا نه چون چند وقت بود تو بازی سنتر نیومده بودم :|
برادر من این چیه نوشتی از کجا اوردی علی جان بشین درست معنی کن به خاطر کل کل پی اس و ماکرو قراره که برای ریوارد شما که جایزه هست مثل پول یا همون پوینت رو در نظر بگیره در ضمن این مسئلش 1% احتمال داده چون یوزور ها این چند وقت هم از ریوارد ها راضی نبودن تازه این جریان 6 ماه بعد از ریلیز ایکس 1 و جا فتادنش هست احتمالی مطلب رو درست معنی کن منبع که فقط مسئله نیست برادر من --نا امیدمون کردی ---دوستان گرامی هم شما ببینید حتما من اشتباه کردم ولی ما که چیزی ندیدیم.
-
نکنین این کارو به خدا همه فراری میشن از این ج
ا

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام همه اساتید گیمر به خصوص فیتبال --فوتبال درسته ببخشید--اون فروشگاهیی هم که براتون گفتم نزدیک اینجا مارو مجازات کنن هم با چند نسخه گیم جدید هستش--
که فقط اسمرفز برای یو بی سافت pes13---THE SMURFS 2--------kl \

م اصل قضیه اینه که من یکی از دوستان اینجا گفت من دارم ولنمیشه که من رفتم تو سایت لایو تو تگ هش 800 پوینت میخواد من نمیدونم قبلا هم میخواست یا نه ولی بعیده 90% ولی اگه خریدی 800 پوینت هم پس اندازتون رو بزارید روش.

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اقا من یه سوال دارم مایکروسافت بوینت رو میشه از یه اکانت انتقال داد به یه اکانت دیگه؟

نه عزیز نه قربان شما میتونی لاینس نوت بوکتو بریزی رو یکی دیگه مثلا ماکرو ترند فقط طراحی برای دیستگاه خودت---یا مثل اینکه بگی میلاد کارتتو بده من از حساب خودم پول بردرام.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من هر وقت میخوام وصل بشم لایو توی قسمت test xbox live conection ارور میده بعد از 20 بار خاموش کردن مودم و کنسول و هزار تا بدبختی دیگه به زور وصل میشه .کسی نمیدونه مشکلش چیه؟هروقت میخوام برم لایو فقط باید نیم ساعت با مودم ور برم!!

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,893
نام
U-N-3-S
الان میخواستم برای خرید یه 48 ساعته اقدام کنم که این پیام رو ت وتوضیحاتش نوشته بود :
این کارت برای هر سه منطقه اروپا، آمریکا و استرالیا قابل استفاده است.
قابل استفاده برای شارژ مجدد اکانت یا ساخت اکانت جدید.

باید اکانت سیلور باشد ...

حالا من که Free Member ممبر هستم و تا الان اصلا گلد خریداری نکردم ایا برای من کار میکنه ؟؟ اینو میخوام مطمئن باشم که پولمون الکی نره :|

حاجی چرا کارو سخت میکنی ؟ تو بخر کار میکنه .

- - -ویرایش - - -

من هر وقت میخوام وصل بشم لایو توی قسمت test xbox live conection ارور میده بعد از 20 بار خاموش کردن مودم و کنسول و هزار تا بدبختی دیگه به زور وصل میشه .کسی نمیدونه مشکلش چیه؟هروقت میخوام برم لایو فقط باید نیم ساعت با مودم ور برم!!

اگه شرکتی که ازش نت گرفتید شاتل هست این چیزا عادیه .
یکی از دوستان من تو لایو شاتل داره هر 20 دقیقه دیس کانکت میشه :D

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یکی از دوستان من تو لایو شاتل داره هر 20 دقیقه دیس کانکت میشه :D[/QUOTE]

نه شاتل نیست .دیس کانکت نمیشه وقتی وصل میشه دیگه هیج مشکلی نداره ولی اصلش همون وصل شدنه:((

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
وقتی میخوام به لایو وصل شم میگه اول باید آپدیت بشه. اگر آپدیت رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟
در ضمن xboxـم LT3 هست.
موردی نداره اپدیت کن.

- - -ویرایش - - -

نه شاتل نیست .دیس کانکت نمیشه وقتی وصل میشه دیگه هیج مشکلی نداره ولی اصلش همون وصل شدنه:(([/QUOTE]
یه تست از کانکشن بگیر بگو ارور چیه

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یه تست از کانکشن بگیر بگو ارور چیه

ip eror میده[/QUOTE]

یبار آی پی رو دستی وارد کنید در تنظیمات ، اگه نشد از بخش adittional settings گزینه reset to factory settings رو بزنید. بازم اگه نشد یبار تنظیمات مودمتون رو reset بکنید.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
حاجی چرا کارو سخت میکنی ؟ تو بخر کار میکنه .

- - -ویرایش - - -

سلام قربان مشکل این دوستمون حل شدست بعدم سوپر مارکت که نداریم بره نوش بخره این چیز فیزیکی نیست که شما میگی نو بخره کارت 48 --14 یا...هر چی میخره ادرس هسم گفتن اساتید محترم --چیرو بخر کار میکنه این مربوط به ریجن دستگاه هست حاجی نه کشورش که هست و برای این کارت ها شما وقت اکامنت سیلور ور میتونی دوباره شارژ کنی بارد گلد باشی معلومه اون ساپورتشم اطمینان داده که مشکل نداره --پست رو درست بخونید حتما--
در مورد شرکت هم پاس ان--شات...و مخ..اینا ربطی نداره الانم فقط مشکل رو پارس هست این مشکل طبیعی هست من یا ایشون یا شما که فقط این مشکل رو نداریم من چند روز ساده وصل میشم بعضی موقع ها هم عین ان اقا بدتر--اقا دلیل خیلی خیلی دوری از این مشکل هستش شما توضیح دادی ---مشکل دی سی دوست شما تو لایو هم 20 ثانیه اصلا میشه وصل و کانکت و ری دایکت دیتا و سوئیچ اطلاعات 2 دقیقه طول میکشه مطالعه کنید...

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز به خدا تمام گیمر ها که هیچ تمتم نتورک کارها هم مشکل شما رو دارن --شما اصلا مودم رو خاموش روشن نکن تمام میکرو تک سوئچ هی مودمت میسوزه بهخدا شما رو صفحه داشبوردت جندبار امتحان کن و بزن تا جوین شی کانکتنکت شی اگر می بی نی بازم مشکل هشت اذیت میشی این ای ذی من--من کمکت میکنم

من در خدمتم و کمکم میکنم میتونی بری پروفایلم تخصص کاریم هم ببینی و....

- - -ویرایش - - -

ip eror میده

یبار آی پی رو دستی وارد کنید در تنظیمات ، اگه نشد از بخش adittional settings گزینه reset to factory settings رو بزنید. بازم اگه نشد یبار تنظیمات مودمتون رو reset بکنید.[/QUOTE]

سلام خدمت دوست خوب محمد جان این ها مشکلشون با این چیزا حل نمیشه دوتا نکته کلید هم داره خیل یهم راحت هست علتشم تغیر غیر معقول این ای پی سرور های ای اس پی های ایرانی که من اینجا نوشتم اساتید پاک کردن ---فقط یک بار اینو میگم لطفا و لطفا از ریست مودم و حتی دستگاهاتون خود داری کنید نتیجش بعد از چند بار ریختنن دیتا بیس های ورودی و از بین رفتن دونه دونه میکرو سوئیچ های که اصلا به فکر ادم نمیاد.---پ.خ بدید من تو تاپیک مینویسم.چون داشتم مشکل رو و حل شده میتونید باگیمر تگم چک کنید.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درود.

دوستان مثله اینکه به اکانت من کسانی ساین میشن و کسانی که رمزم رو دارن احتمالا ساین میشن . کلا شایدم هکر باشه . میخوام سکرتریه اکانتمو افزایش بدم و دوباره یه ریست کنم کسی نتونه بره. چیکار کنم. (فکر کنم اکانتم دانلود شده روی بعضی کنسولا هست.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر