همه چیز درباره ی Xbox Live

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان علی اقا من امتحان کردم نشد از کنسول ولی از پیسی راحت میشه که قبلا هم خرید کرده بودم ولی خوب خیلی بهتر میشد اگه از رو کنسول میشد -البته شاید مال من نشده باشه دلیل بر صحت حرفم نیست نت مخابراتم دارم .اگه دوستان تونستن راهی بود لطفا مارو هم بی خبر نذارید.ممنون

البته میلاد جان شاید کمی طول بکشه مایکروسافت تحریم مارکتشو کامل برداره اما مطمئنا این کارو میکنه.وقتی امریکا ایرانو طبق بند فلان وسایل ارتباطی از جمله اینترنت تحریم کرد درجا مایکروسافت مارکتشو از دسترس ipهای ایرانی خارج کرد.اما نتونست کلا ایرانی هارو از لایو اخراج کنه چون این کار خلاف قانون بود.حالا باید ببینیم کی میشه راحت بشیم!
چجوری از سایت مایکرو میشه انلاین پس گرفت؟مثلا انلاین بتل؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
البته میلاد جان شاید کمی طول بکشه مایکروسافت تحریم مارکتشو کامل برداره اما مطمئنا این کارو میکنه.وقتی امریکا ایرانو طبق بند فلان وسایل ارتباطی از جمله اینترنت تحریم کرد درجا مایکروسافت مارکتشو از دسترس ipهای ایرانی خارج کرد.اما نتونست کلا ایرانی هارو از لایو اخراج کنه چون این کار خلاف قانون بود.حالا باید ببینیم کی میشه راحت بشیم!
آنلاین پس بتفیلد رایگان شد و دیگه نیازی نیست شما از هیچ طریقی خریداری کنید! وارد بازی که میشید منوی آنلاین پس بالا میاد اما ارزش اون از 800 تا به 0 رسیده و شما راحت مینونید بدون هیچگونه پرداختی دانلود و بازی کنید.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید واسه اسپم ولی کسی نمیدونه چیکار کنم؟

شما با قند شکنی یا چیز پی ان (که مال US or EU ) باشه برو در سایت Xbox.com و از اونجا بخر و بعدش برو از روی کنسول دانلود کن.(بصورت اتوماتیک میاد روی لیست دانلود های داخل Xbox360 )

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان

مرسی ممنون خدا کنه اینطوری حتما به جز لایو که خیلی چیزهاش باز شه راحت شه اصلا دسترسی به ماکرو سافت بهتر شه از همه لحاظ --این جریان انلاین پس بتل فیلد هم چیه من ندارم ولی از یکی میشنوم فریه از یکی میگه نه حتی 5 شنبه دوستم تو یاهو اکس از صفحه که انلاین پس میخواست و قیمت زده بود با گوشیش گرفت به من داد --گفتم قدیمیه یه تیکه کوچیک فیلم فرستاد که راست میگفت-الان این دوستمون میگه اینطوریه مجانیه منم وسوسه کرد با این همه کار برم بگیرم بتل رو شروع کنم تو پیسی هم این قدر باگ داشت من بیخیال شدم .خدا اکنه همین شه--راستی دوستان از جاهایی که پیش پی اون میگیرید از ادمیناشون بپرسید که هنوز شیر راهی پیدا نشده ..الته ربط نداره گفتم شاید تو این وضعیت دسترسی چیزی بشه.چی گفتم ؟خودم هم نفهمیدم:p

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
بجه ها سلام...لطفا کمکم کنید.من دنبال بازی فورتسا 4 موتور اسبورت هستم.اما نمیتونم تهیه کنم.حدود 2400 تا بوینت دارم و تو محیط لایو بازی رو سرچ کردم و گفت 1200 تا بدم و بگیرم و دانلود کنم.ایا این نسخه ایی که هست همون نسخه ی اصلیه بازیه؟ممنون

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان چندتا مشکل واسم پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنین:">نمیتونم وارد لایو بشم و باید با اکانتم چند بار کانکت بشم تا وصل بشه راهی نیست؟و اینکه وقتی وصل میشم لایو صفحه داشبورد بالا نمیاد و تو لودینگ وایمیسه؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان این ea به وعدش عمل کرد و داره آنلاین پس بازی هاشو حذف میکنه و الان من تونستم آنلاین پس dead spac 3 را راحت دانلود کن.

فقط کسی نمیدونه آنلاین پس فیفا را کی برمیداره ؟

البته خود ea گفته بود که تا چند هفته ی آینده انلاین پس همه ی بازی هاش برداشته میشه ولی کسی از روز دقیقش خبر نداره ؟

Saeid pretty

کاربر سایت
May 31, 2013
3
سلام ... وقتت بخیر
آدرس هائی که دادی امتحان کردم بازم خطا داد .... آخه من تازه ایکس باکس خریدم زیادم بلد نیستم ... موقع ثبت نام گلد چند تا فیلد باید پر کنم که 5 تا فیلد هست
BILLING ADRESS : ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
BILLING ADRESS :؟؟؟؟؟؟؟؟؟
CITY : ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
POSTAL CODE : ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
PHONE :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما دقیقا بهم بگو تو این فیلدها چی وارد کنم ؟؟
شما اسم zip ....State ....بردی که تو فیلد ها نبود که
واقعا بتونی کمکم کنی ممنونت میشم
به جای علامت سوالهائی که جلو نوشته ها گذاشتم ... شما جواب درست را بنویس و علامت سوالها را پاک کن

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان چندتا مشکل واسم پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنین:">نمیتونم وارد لایو بشم و باید با اکانتم چند بار کانکت بشم تا وصل بشه راهی نیست؟و اینکه وقتی وصل میشم لایو صفحه داشبورد بالا نمیاد و تو لودینگ وایمیسه؟

کسی نیست؟
استادی بیاد کمک کنه؟

آخرین ویرایش:

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان
میشه یه سایت خوب ومعتبر معرفی کنید که game score مونو وارد کنیم بعد رتبه مونو نشون بده مثل همین لیست xbox live که تو بازی سنتر هست فقط می خوام اعضاش بیشتر باشند ؟خود سایت xbox همچین سیستمی نداره ؟

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان.من میخوام xbox بخرم.و live هم بازی نکردم.به نظرتون jtag کنم کنسول رو یا از لایو نمیشه گذشت؟؟؟؟
xbox خودش برا هر اکانتی که می سازی یه ماه gold رایگان میده که کلا 3تا اکانت میتونی بسازی و اگه xbox ت slim باشه خودش wi fi داره فقط لازمه بازی های مخصوص live بخری اینجوری خودت میونی live ببینی.بنظر منم از j tag بهتره هر چند که اخیرا مگن اینترنت مشکل پیدا کرده که من نمی دونم چی شده خودت یه تحقیقی بکن
مزایای j tag :می تونی بازی هارو روی هارد بریزی اینجوری درایوت کمتر آسیب می بینه
اینجوری می تونی به بیش از 600 تا بازی arcae دست پیدا کنی که بدون j tag باید هر کدوم که می خواهی از store ایکس باکس بخری بخری
با tag j میتونی بازی هارو روی هارد یا فلش کپی کنی و دیسک نخری اینجوری هزینه هات نصف میشه
امکان استفاده از emulator ها و اجرای بازی های سگا نینتندو و پلی استیشن 1 و ..
امکان اجرای لینوکس بر روی xbox
ریجن فری شدن دستگاه
دسترسی به آرشیو کامل بازی های بازی فروش ها از طریق کپی کردن
و غیره ..

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان
میشه یه سایت خوب ومعتبر معرفی کنید که game score مونو وارد کنیم بعد رتبه مونو نشون بده مثل همین لیست xbox live که تو بازی سنتر هست فقط می خوام اعضاش بیشتر باشند ؟خود سایت xbox همچین سیستمی نداره ؟
سلام -برادر ناشناخته
من خودم از raptr.com که تو همین سایت هم تو قسمت پروفایل سمت چپ میاد و هست بد نیست تو دوستای لایو که ادد کردی و حتی ادد هم نکردی برات امتیاز میاد به ایمیل هم همزمان میفرسته علاوه بر این بهت جایزه یا ریوارد لباس اواتور و .....میده گیم ها ی ارکید هم بعضی موقع ها با امتیاز بالا مجانی دانلود میشه..
بحث این گلد مجانی هنوز بین دوستان تموم نشده الان نمیتونیم بگیریم یک تعداد معدودی تونستند استفاده کنند اونم نت هاشون نیاز به شیر .... نداره دیگه --ولی چه کاریه سه دفعه سه تا پروفایل حال ادم سر گیم اسکور گرفته میشه البته نظره منه هر کسی نظرش متین و ارزشمند هستش.
راستی دوستان این گیم های fuse ---remember me کی ریلیز میشن میدونید؟لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر