همه چیز درباره ی Xbox Live

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان یه مشکلی داشتم:

من از یه سایتی یه گلد 48 ساعته خریدم ولی کُدش 25 رقمیه.
تا اونجایی که من اطلاع دارم کُد باید 15 رقمی باشه. حالا باید چه کنم؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
نه دوست من امروز راحت تو لایو بود مشکلیم نداشت .

سلام دوستان به خدا زشته یکی میگه من مشکل دارم اونیکی میگه نخیر اقا من ندارم یکی میگه سایت ***** هست یکی میگه نیست زشت به خدا مخصوصا از اساتید قدیمی اینجا ناراحت نشین این حرف حقه خیلی از بچه های اینجا هنوز سنشون قانونی نشوده یکی هم مثل من نصف عمرش گذشته ولی اینقدر من از موقعی که اومدم تو سایت اطلاعات دادن گرفتم راهنماییم کردن همشون هم از دوستان جوون بودن شما تهرانی منم تهرانم من پایگاه داده هام فرق داره با شما که تو یک منطقه مخابراتی دیگه هستید--اره 2 روز سایت ایکس باکس ***** بود چون منم امضام نمویمد دقیقه به دقیقه تست کردم کارمم بار ها گفتم چیه هر کی شک داره بره بخونه-من امروز یک دونه تو نتم تایم اوت ندارم ولی پیر من در اومدم تا برم تو لایو این اصلا دلیل نمیشه شما یی که همشهری من هستید اگه راحت کار میکنی به ما هم بگو کمک کن --خدمت اقا معین جسارت نباشه اصلا منظور حرفام ایشون نیست چون دوستان من تو حوالی تهران خیلی راحت با نت کار میکنن--جای حال گیری همدیگه همفکری کنین تا باهم همه تو لایو بازی کنی بهتر نیست ؟واقعا برای یک عده متاسفم اشتباه گرفتید اینجا گود زور خونه نیست یا رقابت برای نوبل که کی وسله کی نیست.

- - -ویرایش - - -

دوستان یه مشکلی داشتم:

من از یه سایتی یه گلد 48 ساعته خریدم ولی کُدش 25 رقمیه.
تا اونجایی که من اطلاع دارم کُد باید 15 رقمی باشه. حالا باید چه کنم؟

نه دوست عزیز به هیچ وجه 25 رقمیه الان من برات یه دونه میزارم که خریدم ببینی البته استفاده کردم. Q27HR-7VW6P-TQYYP-782WW-CF2Q6 ----همینطور که میبینی 25 رقم هست دگمه گاید روی پد رو بزن--برو قسمت game & appps بعد redeem ن خودش 5 رقم 5 رقم جدا میکنه .موفق باشی

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
نه دوست عزیز به هیچ وجه 25 رقمیه الان من برات یه دونه میزارم که خریدم ببینی البته استفاده کردم. Q27HR-7VW6P-TQYYP-782WW-CF2Q6 ----همینطور که میبینی 25 رقم هست دگمه گاید روی پد رو بزن--برو قسمت game & appps بعد redeem ن خودش 5 رقم 5 رقم جدا میکنه .موفق باشی
میگه: This cod isn't valid. Enter the valid code

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
میگه: This cod isn't valid. Enter the valid code
درست وارد کردید صد درصد چون حتما همیشه خطا هست چند بار امتحان میکنیم --اگه بعد از این موارد از این کد های بی اعتبار یا اشتباه یا هرچی بگی هست --اگه تونستید دوباره سعی کنید بگیری عزیز -میدونم سخته تو وضع امتحانه دیگه ..
;)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان نمیدونم حرفی که میزنم منظورمو میتونم برسونم یا نه که کجا رو میگم--توی یکی از سایتهایی که حتما برای خرید لایو وپوینت سزدید و حتی خرید کردین 1 هفته هست شروع به فروختن انلاین پس ففا و بتل فیلد کرده دقیقا معادل 800 پوینت 45 50 هزار تومن جالبه اگه این نوع از خرید امکان داره پس راهی هست دوباره که ایشونن هم برای اینکار میگه برای نداشتن خطا شما اکانتتون رو بدید و ما شارز میکنیم --البته تو این کار راه اشتباه نمیره ولی از یک طریق دیگه گوش بری میکنه --اونم میگم به عنوان هشدار بهتون که گرفتار نشین --این شخص تو این سایت پوینت و لایو رو با حداکثر پشتیبانی 24 ساعته میفروشه و تاکید کرده سریع ریدیم کنید تا جای گله نباشه --کد رو به من میفروشه بعد از 1-3 ساعت تحویل میده اگه شما وارد کردید که هیچ اگه نکردید این شخص که به قول خودش کد ها در حال فاصد شدن هست و اینقدر ارزونه سریه باید ریدیم شه --این کد رو داره حتما که به شما تحویل میده شعبده بازی نیست-بعد میگیم چرا تاخیر میگه کد ها چون دیجیتالی هستند تست میشن بعد تحویل داده میشن --خودتو چی فکر میکننین تمام داده های الکترونیکی به صورت صفر ویک یا همو عددی هست-خلاصه اگه ریدیم کردید که چه بهتر ما و چه بد به حال ایشون --اگه نکردید مخصوصا اکانتهای و پوینت ها ی بالای 100 هزار تومن بعدش میای 4 روز بعد میبینی ای وای میزنه ریدیم شده قبلا---میگی بهش میگه من گفتم--به خدا قسم 3 بار این کارو تکرار کرده شاید دوستانی هم اینطوری بوده باشه براشون گول ارزونی و به اصطلاح رو راستیشو نخورید

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان کسی میدونه چرا dC ها اتفاق میفته برای من یک شب میشه یک شب نمیشه دلیلی داره ؟

سلام خدا کنه همینجوری حداقل یک روز درمیون باشه اقا زور سرورهای ایرانی دیگه نمیرسه مجبور به جیره بندی کردن نت شدن چون از کانال سوئز از اسفند ماه کابلهای انتقال دیتا به طرفمون قطع کردن اینو هممون میدونیم که نصف قدرت نتمون از بین رفته --واضح که یک شب شما یک شب هم ما استفاده کنیم تا این خارجیها سر عقل بیان یا نت ملیمون 100 درصد به مرحله بهره برداری برسه البته بازم اون موقع هم نصف کمتر مال ماست کلی ارگان وابسته به نت هست.فقط مثل من حلوا درست کن از غوره کاری نمیشه کرد

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من گیمرتگم رو از طریق xbox.com تغییر دادم و دیگه نمی تونم وارد لایو بشم.
فقط از طریق xbox.com می تونم و وقتی با ایکس باکس می خوام وصل شم ارور میده.

حالا باید چیکار کنم؟

arian79

کاربر سایت
Apr 28, 2013
4
سلام

دوستان ببخشيد من به جاي شما جواب ميدم

دوست عزيز شما بايد پروفايل لايوتونو دوباره دانلود كنيد. براي منم همينجوري شده بود دو يا سه روز باهاش ور رفتم تا فهميدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر