همه چیز درباره ی Xbox Live

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
بچه ها من مدت هاست آنلاین نشدم
یه 1 یا 2 سال پیش یه بار اشتباهی یکی از این دیسک ها بود که AP.2.5 داشتند اشتباهی رفت تو کنسول
بعد از یه چند ماهی اون شماره سریال کنسولو که تو قسمت سیتینگ هستش عوض شده بود
دیگه مدت ها گذشت چندین باز هم آنلاین شدم
الان توی سایت Xbox.com بودم
ساین این که شدم یه هو رفتم توی ایکس باکس لایوش و این ارور رو بهم داد
فکر کنم بن شدم درسته ؟
فکر کنم کار دستگاهم تمامه ؟
البته خیلی وقته آنلاین نشدم :)
[h=1]Uh oh... that shouldn't have happened.[/h][h=2]It appears you've found a glitch in the system.[/h]
date:5/28/2013 4:35:36 PM
code:15E9DE77FF0099C
s:KQ+l1zrythxQH8t6g3+w8Q==
id:593782e6-b93f-4900-8fac-8bd3834c964f
req:555c23c9-cc5d-4d14-b7e8-76abff41dfba

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
سلام
بچه ها من مدت هاست آنلاین نشدم
یه 1 یا 2 سال پیش یه بار اشتباهی یکی از این دیسک ها بود که AP.2.5 داشتند اشتباهی رفت تو کنسول
بعد از یه چند ماهی اون شماره سریال کنسولو که تو قسمت سیتینگ هستش عوض شده بود
دیگه مدت ها گذشت چندین باز هم آنلاین شدم
الان توی سایت Xbox.com بودم
ساین این که شدم یه هو رفتم توی ایکس باکس لایوش و این ارور رو بهم داد
فکر کنم بن شدم درسته ؟
فکر کنم کار دستگاهم تمامه ؟
البته خیلی وقته آنلاین نشدم :)
Uh oh... that shouldn't have happened.

It appears you've found a glitch in the system.

date:5/28/2013 4:35:36 PM
code:15E9DE77FF0099C
s:KQ+l1zrythxQH8t6g3+w8Q==
id:593782e6-b93f-4900-8fac-8bd3834c964f
req:555c23c9-cc5d-4d14-b7e8-76abff41dfba
nربطی نداره داداش . واسه منم بعضی اوقات تو سایت اینو مینویسه ولی راحت هر روز انلاین میشم . ;)

n_rudeboy

کاربر سایت
May 29, 2013
2
من اولین باره که به لایو وصل میشم ، ولی نمیتونم هیچی بازی کنم ، مثلا میام fifa 12 بازی کنم این پیامو میده :
Your Gamer Profile Does Not Have The Correct Permissions To Access This Feature .
ممنون میشم راهنمایی کنید

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,888
نام
U-N-3-S
سلام دوستان یک مشکل برام پیش اومده .

چند وقت پیش ایمیل اکانت منو عوض کردم و یک ایمیل گذاشتم که وجود خارجی نداره .

بعد خواستم برم بسازم میگفت نمیشه ...

الانم پسوردمو یکی عوض کرده ! چکار کنم کمککککککککککککککک

- - -ویرایش - - -

اقا یکی کمک کنه .:|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان یک مشکل برام پیش اومده .

چند وقت پیش ایمیل اکانت منو عوض کردم و یک ایمیل گذاشتم که وجود خارجی نداره .

بعد خواستم برم بسازم میگفت نمیشه ...

الانم پسوردمو یکی عوض کرده ! چکار کنم کمککککککککککککککک

- - -ویرایش - - -

اقا یکی کمک کنه .:|
خوب يعني الان اكانتت ايميلش وجود نداره؟
براي عوض كردن پس سه راه وجود داره يكي از طريق شماره تلفن يا از طريق ايميل دوم و يا از طريق ايميل أصلي كه فكر كنم هيچ كدوم از اين شرايطو نداري پس بهترين كار اينه كه با ساپورت ماكرو حرف بزني

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
من اولین باره که به لایو وصل میشم ، ولی نمیتونم هیچی بازی کنم ، مثلا میام fifa 12 بازی کنم این پیامو میده :
Your Gamer Profile Does Not Have The Correct Permissions To Access This Feature .
ممنون میشم راهنمایی کنید

آنلاین پسورد رو خریدی برای فیفا 12 ؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,888
نام
U-N-3-S
ممنون میشم راهنمایی کنید

گلد نداری .

این پشتیبانی ماکرو هم که ...

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
ممنون میشم راهنمایی کنید
وقتی که gamer profile مینویسه یعنی اکانت گلد نداری .

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
من یه مشکلی تو سرچ کردن بازی دارم
توی COD:BO2 همش مینویسه waiting for the host...
اصلا توی هیچ هاستی نمیره که سرچ کنه و بازیکن اد بشه یعنی حتی اون 2 تا مپ و گزینه رندوم مپ رو نمیاره یه ساعتم صبر کنم همینه
ولی join دوستام میتونم بشم و پینگمم خیلی خوبه 4 خطه نمیدونم چشه اصلا سرچ میزنی چیزی پیدا نمیکنه یعنی اصلا به هاستی وصل نمیشه که چیزی بخواد پیدا کنه
لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_360_games/a_d/call_of_duty_black_ops_2/f/2530/t/435658.aspx

Arkak

کاربر سایت
Nov 16, 2012
3
با سلام . یه مشکلی داشتم که من میخواهم گیمرتگمو عوض کنم پوینت ایکس باکس هم خریدم و اکانتمو شاژ کردم ولی نمی تونم از تو ایکس باکس عوضش کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من یه مشکلی تو سرچ کردن بازی دارم
توی COD:BO2 همش مینویسه waiting for the host...
اصلا توی هیچ هاستی نمیره که سرچ کنه و بازیکن اد بشه یعنی حتی اون 2 تا مپ و گزینه رندوم مپ رو نمیاره یه ساعتم صبر کنم همینه
ولی join دوستام میتونم بشم و پینگمم خیلی خوبه 4 خطه نمیدونم چشه اصلا سرچ میزنی چیزی پیدا نمیکنه یعنی اصلا به هاستی وصل نمیشه که چیزی بخواد پیدا کنه
لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

Stuck waiting for host.. - Call of Duty: Black Ops 2 - Forum - Call of Duty: Black Ops 2 - Xbox.com Forums - Xbox.com

سلام -- دوست گرامی این گیم مولتیش کامل بدون پس نیست قسمت هاییش هست که پس کد نمی خواد البته منم مولتی زدم ولب به پس کد نخوردم همینجا گفته بودند-الانم فقط و فقط چون نمیتونی پورت های سرور های خارجی رو پییدا کنه نت یا مودم دستگاه اونایی که معرفی شده هستند راحت تر وصل میشی --اگه ایرانی با شند بهتر راحت تر اگه شرکت نت یکی باشه باز بهتر ---الانم مشکل نت هست ساعت های خلوت و سبک ترافیک امتخان کن ساعت 1 بعد از نیمه شب تا 7 یا 8 صبح خوبه ببین نتیجه میگیری-اساتید اینجا حتما مشکلتو حل میکنند برای من که اینجوری بوده از همشون هم ممنونم-:bighug:

- - -ویرایش - - -

با سلام . یه مشکلی داشتم که من میخواهم گیمرتگمو عوض کنم پوینت ایکس باکس هم خریدم و اکانتمو شاژ کردم ولی نمی تونم از تو ایکس باکس عوضش کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

جناب شما دفعه اول که مجانی میتونی عوض کنی از سایت با پی سی یا کنسول دفعه بعد با کنسول باید 800 پوینت خرج کنی خوب دوباره بحث خرید یا خرج کردن پوینت هست و بدون شیر چیز ***** ان نمیشه الانم که متاسفانه فعلا مثل اینکه راهی نیست ---- یا باید به کسی یا دوست خارج ایران بگی اوکی کنه یا نت یکسری دوستان اینجا میگن ما برای خرید مشکل نداریم که حتما نت شرکت مخصوصی هست-ولی با این تفاصیل نمیشه

سلام دوستان گیم resident evil revelations کوپریت داره هم انلاین تولایو هم اسپلیت میخوام برای برادرم بگیرم یکی هم بازی fuseصد درصد فیوز برای لایو پس کد میخواد اگه داشته باشه هرچی تو نت میگردم گوگل هم داغون شده .نت هم اینقدر مال من عالیه به خد 10 دقیقه انلاین شدنم طول میده-

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر