همه چیز درباره ی Xbox Live

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
3,710
نام
U-N-3-S
سلام دوستان یک مشکل برام پیش اومده .

چند وقت پیش ایمیل اکانت منو عوض کردم و یک ایمیل گذاشتم که وجود خارجی نداره .

بعد خواستم برم بسازم میگفت نمیشه ...

الانم پسوردمو یکی عوض کرده ! چکار کنم کمککککککککککککککک

- - -ویرایش - - -

اقا یکی کمک کنه .:|

Bahram

Alan, Wake Up
ناظم انجمن
Sep 7, 2011
6,945
نام
Bahram
سلام دوستان یک مشکل برام پیش اومده .

چند وقت پیش ایمیل اکانت منو عوض کردم و یک ایمیل گذاشتم که وجود خارجی نداره .

بعد خواستم برم بسازم میگفت نمیشه ...

الانم پسوردمو یکی عوض کرده ! چکار کنم کمککککککککککککککک

- - -ویرایش - - -

اقا یکی کمک کنه .:|
خوب يعني الان اكانتت ايميلش وجود نداره؟
براي عوض كردن پس سه راه وجود داره يكي از طريق شماره تلفن يا از طريق ايميل دوم و يا از طريق ايميل أصلي كه فكر كنم هيچ كدوم از اين شرايطو نداري پس بهترين كار اينه كه با ساپورت ماكرو حرف بزني

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
54
نام
رضا
من اولین باره که به لایو وصل میشم ، ولی نمیتونم هیچی بازی کنم ، مثلا میام fifa 12 بازی کنم این پیامو میده :
Your Gamer Profile Does Not Have The Correct Permissions To Access This Feature .
ممنون میشم راهنمایی کنید
آنلاین پسورد رو خریدی برای فیفا 12 ؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
3,710
نام
U-N-3-S
من اولین باره که به لایو وصل میشم ، ولی نمیتونم هیچی بازی کنم ، مثلا میام fifa 12 بازی کنم این پیامو میده :
Your Gamer Profile Does Not Have The Correct Permissions To Access This Feature .
ممنون میشم راهنمایی کنید
گلد نداری .

این پشتیبانی ماکرو هم که ...

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,389
نام
حسين
ممنون میشم راهنمایی کنید
وقتی که gamer profile مینویسه یعنی اکانت گلد نداری .

n_rudeboy

کاربر سایت
May 29, 2013
2
مگه یه ماه gold مجانی نداره رو خود دستگاه ؟ چجوری باید فعالش کرد ؟

- - -ویرایش - - -

آره فک کنم ، که 300 xp هم کم کرد

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
233
نام
فرزاد
من یه مشکلی تو سرچ کردن بازی دارم
توی COD:BO2 همش مینویسه waiting for the host...
اصلا توی هیچ هاستی نمیره که سرچ کنه و بازیکن اد بشه یعنی حتی اون 2 تا مپ و گزینه رندوم مپ رو نمیاره یه ساعتم صبر کنم همینه
ولی join دوستام میتونم بشم و پینگمم خیلی خوبه 4 خطه نمیدونم چشه اصلا سرچ میزنی چیزی پیدا نمیکنه یعنی اصلا به هاستی وصل نمیشه که چیزی بخواد پیدا کنه
لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_360_games/a_d/call_of_duty_black_ops_2/f/2530/t/435658.aspx

Arkak

کاربر سایت
Nov 16, 2012
3
با سلام . یه مشکلی داشتم که من میخواهم گیمرتگمو عوض کنم پوینت ایکس باکس هم خریدم و اکانتمو شاژ کردم ولی نمی تونم از تو ایکس باکس عوضش کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من یه مشکلی تو سرچ کردن بازی دارم
توی COD:BO2 همش مینویسه waiting for the host...
اصلا توی هیچ هاستی نمیره که سرچ کنه و بازیکن اد بشه یعنی حتی اون 2 تا مپ و گزینه رندوم مپ رو نمیاره یه ساعتم صبر کنم همینه
ولی join دوستام میتونم بشم و پینگمم خیلی خوبه 4 خطه نمیدونم چشه اصلا سرچ میزنی چیزی پیدا نمیکنه یعنی اصلا به هاستی وصل نمیشه که چیزی بخواد پیدا کنه
لطفا کمک کنید

- - -ویرایش - - -

Stuck waiting for host.. - Call of Duty: Black Ops 2 - Forum - Call of Duty: Black Ops 2 - Xbox.com Forums - Xbox.com
سلام -- دوست گرامی این گیم مولتیش کامل بدون پس نیست قسمت هاییش هست که پس کد نمی خواد البته منم مولتی زدم ولب به پس کد نخوردم همینجا گفته بودند-الانم فقط و فقط چون نمیتونی پورت های سرور های خارجی رو پییدا کنه نت یا مودم دستگاه اونایی که معرفی شده هستند راحت تر وصل میشی --اگه ایرانی با شند بهتر راحت تر اگه شرکت نت یکی باشه باز بهتر ---الانم مشکل نت هست ساعت های خلوت و سبک ترافیک امتخان کن ساعت 1 بعد از نیمه شب تا 7 یا 8 صبح خوبه ببین نتیجه میگیری-اساتید اینجا حتما مشکلتو حل میکنند برای من که اینجوری بوده از همشون هم ممنونم-:bighug:

- - -ویرایش - - -

با سلام . یه مشکلی داشتم که من میخواهم گیمرتگمو عوض کنم پوینت ایکس باکس هم خریدم و اکانتمو شاژ کردم ولی نمی تونم از تو ایکس باکس عوضش کنم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
جناب شما دفعه اول که مجانی میتونی عوض کنی از سایت با پی سی یا کنسول دفعه بعد با کنسول باید 800 پوینت خرج کنی خوب دوباره بحث خرید یا خرج کردن پوینت هست و بدون شیر چیز ***** ان نمیشه الانم که متاسفانه فعلا مثل اینکه راهی نیست ---- یا باید به کسی یا دوست خارج ایران بگی اوکی کنه یا نت یکسری دوستان اینجا میگن ما برای خرید مشکل نداریم که حتما نت شرکت مخصوصی هست-ولی با این تفاصیل نمیشه

سلام دوستان گیم resident evil revelations کوپریت داره هم انلاین تولایو هم اسپلیت میخوام برای برادرم بگیرم یکی هم بازی fuseصد درصد فیوز برای لایو پس کد میخواد اگه داشته باشه هرچی تو نت میگردم گوگل هم داغون شده .نت هم اینقدر مال من عالیه به خد 10 دقیقه انلاین شدنم طول میده-

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
ناظم انجمن
Sep 7, 2011
6,945
نام
Bahram
سلام دوستان گیم resident evil revelations کوپریت داره هم انلاین تولایو هم اسپلیت میخوام برای برادرم بگیرم یکی هم بازی fuseصد درصد فیوز برای لایو پس کد میخواد اگه داشته باشه هرچی تو نت میگردم گوگل هم داغون شده .نت هم اینقدر مال من عالیه به خد 10 دقیقه انلاین شدنم طول میده-
Re كه co-op نداره فقط يك بخش جداگانه داره كه اون co-op كه بايد بري دشمنارو بكشي و امتياز جمع كني
Fuse هم كه انلاين پس نميخواد

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان شما هنوز مشکل دی سی رو دارید من میخوام ان شم پیغام میده میرم تو بازی دیسی میشه پیغام میده وصل میشی موقع اپدیت یک میلیون سال نوریطول میده ---میاد بیرون دی سی میشه ارور میده --همون ارور که تست کانکشن زده یا اونی که میگه فایل های تمپروری در دسترس نیست-من موندم چه کنیم یه مدت دیگه امتحانات بچه ها تموم میشه دانشجو ها تموم میشه اون موقع دیگه اصلا به ما نمیرسه دیتا فکر کنم-اگه راهی پیدا کرید کمک کنید --ممنون میشم

آخرین ویرایش:

nicola

کاربر سایت
May 30, 2013
2
سلام.چند تا سوال داشتم؟
1-سرویس های آنلاین مثل xbl که مایکروسافت ارائه میده چند تا از این سرویس ها تو دنیای مجازی هست که حرفی برای گفتن داشتن باشن؟
2- Windows Marketplace کسی با این برنامه کار کرده وچه کاربردی داره؟
3-در حال حاضر با کنسول ایکس باکس میشه گیم آنلاین بازی کرد وتو شبکه xbl وصل شد واز تمام کارایی آن استفاده کرد؟
4-Game demoچیه چون تو سایت ایکس باکس تو قسمت بازی ها به جز خود بازی گزینه های دیگه مثل ویدئو و دمو برای دانلود وجود داره؟
5-بهترین راه برای بدست آوردن رایگان پوینت ماکروسافت چیه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام.چند تا سوال داشتم؟
1-سرویس های آنلاین مثل xbl که مایکروسافت ارائه میده چند تا از این سرویس ها تو دنیای مجازی هست که حرفی برای گفتن داشتن باشن؟
2- Windows Marketplace کسی با این برنامه کار کرده وچه کاربردی داره؟
3-در حال حاضر با کنسول ایکس باکس میشه گیم آنلاین بازی کرد وتو شبکه xbl وصل شد واز تمام کارایی آن استفاده کرد؟
4-Game demoچیه چون تو سایت ایکس باکس تو قسمت بازی ها به جز خود بازی گزینه های دیگه مثل ویدئو و دمو برای دانلود وجود داره؟
5-بهترین راه برای بدست آوردن رایگان پوینت ماکروسافت چیه؟
سلام دوست عزیز نیک نیمت هم باحال هم سوالت هم خودت همرو یکجا میخوای هان--من از پایین به بالا اونایی رو که میدونم میگم--
اگه پوینت رایگان گیر اوردی البته روشی که کوتاه باشه نه اینکه داغون شی روزی 1000 ایمیل بزنی -یه سری از دوستان با صحبت با ساپورت میگرفتن مجانی یه زمانی از اپلیکیشن های سایت بینگ با ایدی لایو ریت بعد پوین میگرفتی و.... نرم افزار هایی هم بود که من که ازشون چیزی ندیدم میگن اذیت هم میکنه و...پس زیاد خودت اذیت نکن-
خوب تو تو نت یا بیرون هم دیدی هر گیمی یک نسخه دمو برای جذب مشتری و گیمر داره که تو لایو مجانیه 90 درصدشون همچنیین تریلرها و یا همون ویدیو ها شون که میگی که میبینی مثلا اهن رباست جاذبه داره که اصل بخری یا دانلود کنی .
فعلا که هنوز میشه وصل شد انلاین بازی کرد یک سری گیم ها فیری یک سری هم باید انلاین پس بگیری که بعد از قطعی چیز پی ان خرید از طریق کنسول فعلا فرت شده-پس از همه چی نمیشه ولی میشه بازی کنی اگه نت ها خیلی خیلی بد نباشن.
این مارکت پلیس هم که تو کنسول پی سی و ویندوز فون ها هستن اپلیکیشنی هست برای خرید همه نوع اپلیکیشن های تعریف شده اللخصوص الماانهای مربوط به ماکرو سافت تو پی سی و گوشی مثل word و....
تو کنسول هم به همینطور بسته به موقعیت چیزی که میخوای وارد روت او نوع خرید از مارکت لایو میشی .
ببین به گفته خود ماکرو سافت در حال حاضر تعداد سرویس های اختصاص داده شده به این شبکه بالای 300 هزار سرور ابر قدرتمند هستد که تعدادشون از تعداد تمام سرورهای ارائه دهنده خدمات تو سال1999 کل دنیا بیشتر --پس فکر نکنم فعلا تو تخیل شرکت یا هرجایی که فکر کنی هم بگنجه یه همچین کاری کنن.
موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟