همه چیز درباره ی Xbox Live

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
دوست عزیز اساتید و دوستان شما رو راهنمایی میکنن که کار راه بیافته ولی اگه خدای نکرده بن بشی نیای مثلا بگی میلاد شادمان گفت نه مطمئن هست.دوستان رو تجربه میگن.هحتمال محال هم احتمال داره .مثل احتمال نه شیر نه خط اومدن پرتاپ سکه .گارانتی نمیشی که تازه ببین از پسه کاراش بر میای ؟برای کابل هم کابل اماده معمولی که استاد بنده گفتن بگیر کارتو راه میندازه.چه قدر مگه لایو یا پوینت میخوای؟
کارت گلد که واجبه اما برای بازی های ارکید یک عده که ماکروسافت پوینت نمیخوان و من فقط پونت در حدی میخوام که بتونم trials evolution و minecraft رو بگیرم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
کارت گلد که واجبه اما برای بازی های ارکید یک عده که ماکروسافت پوینت نمیخوان و من فقط پونت در حدی میخوام که بتونم trials evolution و minecraft رو بگیرم
عزیز خوب ببین فکر کنم چیزی حدود 1200 پوینت بخوای .اگه با اون نرم افزار بخوای پوینت و لایو بگیری کلی وقت و عمرت میره .برق مصرف میشه از حجم دانلودت استفاده میشه و....از همه مهتر وقت گرانبهست که ما داریم با بازی از بین میبریمش چرا سرعت نابودیشو زیاد کنیم.ریجنت مال کدوم کشوره....امریکا یا اروپا؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Minecraft كه يك ماه ديگه رو ديسك مياد
ولي trials ارزش داره كه اونم 1200 پوينته

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
عزیز خوب ببین فکر کنم چیزی حدود 1200 پوینت بخوای .اگه با اون نرم افزار بخوای پوینت و لایو بگیری کلی وقت و عمرت میره .برق مصرف میشه از حجم دانلودت استفاده میشه و....از همه مهتر وقت گرانبهست که ما داریم با بازی از بین میبریمش چرا سرعت نابودیشو زیاد کنیم.ریجنت مال کدوم کشوره....امریکا یا اروپا؟

الان aha2012 میگه که red dead و max payne ساعتی 120 مگ میگیره که خیلی زیاده من که قیدش رو زدم ولی مشکل دیگه اینه که الان نمیتونم j-tag کنم و بدم برام بازی های arcade رو بریزن

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
من دقیقا اخر نفهمیدم تو کنسولت مدلش چیه ارکید اسلیم یا...اگه جی تگ کنی لایو نمیری نمی تونی .کجا بدی برات بازی بریزن در موذد حجم فایل دقیقا مقداری رو استاده بنده ازش استفاده کن وارده گفته همونه قیدشم نزن اینترنت مخبرا بگیر نامحدود یا از هر جایی . منم سر در گم کردی زود ادم رینگو خالی نمیکنه مثل رلکی باش

الان aha2012 میگه که red dead و max payne ساعتی 120 مگ میگیره که خیلی زیاده من که قیدش رو زدم ولی مشکل دیگه اینه که الان نمیتونم j-tag کنم و بدم برام بازی های arcade رو بریزن
دوست عزیز من 3تا گیمو امتحان کردم کمترین اندازه ترسفرشون 20 دانلود و 22 اپلود البته گیمه کوچیکیه ولی مثلا با پروفایل دادشم رفتم کلا برای 1.10 بلک اوپس 185 دانلودش بود تازه من زیاد نچرخیدم گذاشتم ببینم که موقع رندر تصویر چه حجمیه که اینبود ولی اپلودش 70 بود.این بازی کوچیک out land هم بازی دوبعدی حتی اینهم 21.34 مگا بایت زمان ارکید بازی برای 30 دقیقه.حالا اگه اینترنت محدود حجمی داری ببین صرف میکنه .من که میگم نه 3 شب و 2روز هرکدوم 5 ساعت 1.15333گیگ میشه اینم از تست برای شما بازم با اجازه اساتید من در خدمت هستم.:-b

سلام دوستان دیشب چندتا دقیقا 4 نفر از دوسنام جاجمنت بازی میکردند .امروز 2 ساعت پیش اس ام اس دادن هر 4 تا با هم بن شدن .خودشون که میگفتن فقط به همدیگه فحش میدادیم اونم نه خیلی بد.برنر بود نسخشون هم.دستگاشون هم اسلیم 250.چی شده به نظرتون.دوستان.#:-s نریم لایو یا سراغ گیم های ماکرو نریم بهتره فعلا.:-o

Last edited by a moderator:

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام دوستان دیشب چندتا دقیقا 4 نفر از دوسنام جاجمنت بازی میکردند .امروز 2 ساعت پیش اس ام اس دادن هر 4 تا با هم بن شدن .خودشون که میگفتن فقط به همدیگه فحش میدادیم اونم نه خیلی بد.برنر بود نسخشون هم.دستگاشون هم اسلیم 250.چی شده به نظرتون.دوستان.#:-s نریم لایو یا سراغ گیم های ماکرو نریم بهتره فعلا.:-o
میشه گیمرتگ 4 تا دوستت رو بدی با هاشون صحبت کنم ببینم چرا بن شدن!
اگه این کار رو بکنی خیلی خوب میشه!

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
میشه گیمرتگ 4 تا دوستت رو بدی با هاشون صحبت کنم ببینم چرا بن شدن!
اگه این کار رو بکنی خیلی خوب میشه!
گیمر تگشون که دیگه به درد نمی خوره پرو فایل و دستگاه با هم بن شدن با این حال چشم الان تماس میگیرم بیان تو سایت یا هرجوری تا صحبت کنیم در ضمن اس ام اس کرده یکیشون که سرور شده بود میگه یه زاویه یا گوشه کانتینر وای میسادن نمیتونست دیده شن یل دمیج بگیرن.از باگ بازی استفاده کردن.بعد جاج هم فورزا بازی کرده بودند.من براشون می خوام کامن ساپورت بزارم امبرسون ببینیم چی بلغور میکنه این دفعه.یه کاری کردن الکی که نمیشه من خودم تو لایوم الان راحت.:d

---------- نوشته در 12:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

دوستان به یه نتیجه رسیدم همین الان که اصلا اگه چیزی میدونی یا پرسیدن یا سوال داشتی اینجا نگی کهادمی با تجربه بیاد ضد حال بزنه منم میتونم روزی 200 یا بیشتر بنویسم دوستامم بگم لایک بزنن کارم شبکه ای تی و سخت افزاره و برنامه نویسی حسابداری مالی خوب با زبون 0و1 اشنا هستم ولی میرم تو انجمن ها فقط میخونم بیشتر تجربم زیاد شه 90 درصد چیزهایی که گفته میشه تو لایو کنسول سخت افزار غلطه رو حدس و گمانه.اون 10 درصد که درست میگن هم میره از جای دیگه مطلبو سرچ میکنه ترجمه میکنه میاد میگه یا تلفن یا چت میگه چند چی خوبه چرا؟حالا تو این پیج ما یک سوال به خاط دوستام خواهش کردن پرسیدیم حالا همه میخوان باز جویی کنن منو این چه کاریه جدا متاسفم واقعا.>:)

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
دوستان من مشکل MTU‌دارم. کل اینترنت رو گشتم، کلی کلیپ تو یوتوب دیدم. اما نمیتونم این مشکل رو حل کنم. تو تنظیمات مودم هرچی MTU رو تغییر میدم، فایده نداره. میشه من رو راهنمایی کنید؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دوستان من مشکل MTU‌دارم. کل اینترنت رو گشتم، کلی کلیپ تو یوتوب دیدم. اما نمیتونم این مشکل رو حل کنم. تو تنظیمات مودم هرچی MTU رو تغییر میدم، فایده نداره. میشه من رو راهنمایی کنید؟

دوست عزیز ام... رو چند میزاری .اینترنتت پارس انلاینه یا غیره مخا براته ؟
TCP MTU Option
:​
TCP MTU(default:1492)
باید باشه عزیز.باز حالا بگو اینترنتت چیه سرعت و پینگت و مکل اساسی که داری؟

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
دوست عزیز ام... رو چند میزاری .اینترنتت پارس انلاینه یا غیره مخا براته ؟
TCP MTU Option
:​
TCP MTU(default:1492)
باید باشه عزیز.باز حالا بگو اینترنتت چیه سرعت و پینگت و مکل اساسی که داری؟

روی 1492 هست. از پارس آنلاین دارم

فقط در حالت PPPOE می تونم وصل شم که باید کانکشن بسازم. چون من میخوام همه چیز بدون کانکشن وصل بشه، PPPOE نکردم.

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
فقط سرعت من تو دانلود از لایو کمه یا مال همه اینطوریه؟
مثلا من رو کامپیوتر 300 کیلوبایت دانلود میکنه تو لایو ( از طریق xbox) سرعتش 20 تاس :|

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
روی 1492 هست. از پارس آنلاین دارم

فقط در حالت PPPOE می تونم وصل شم که باید کانکشن بسازم. چون من میخوام همه چیز بدون کانکشن وصل بشه، PPPOE نکردم.

اوکی گرفتم دلیل برجت داشتن وی ** سر راه اینترنت هست .تو میتونی اگه مودمت وایرلس داره یه جور دیگه راحت هم شیر میکردی هم مستقیم بود.راستی توی تاپیک هارو بخون تمام بچه های پارس انیلاین مشکل تو رو دارند. اساتید گفتن با ساپورت ادمین صحبت کنید ام تی یو رو چند کیلو بایت هم شده زیاد کنه.اقا نیما ما هم مثل شما هستیم منم با تورنت 600 کیلو بایت دانلود میکنم ولی تو لایو از رندر کردن اگهی هاش معلومه 300 هست یعنی نصف چون هر 5 ثانیه 12 ثانیه با فرم ریت 18 استاپ میشه و شروع میشه.شما هم باز اینجا اساتیدی هستند که واقعا راهنمایی هاشون خوبه استفاده کن مطرحکن .من اگه جای تو بودم همین الان اگه میشد پارسو پس میدادم چیز دیگه میگرفتم.:(

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
اوکی گرفتم دلیل برجت داشتن وی ** سر راه اینترنت هست .تو میتونی اگه مودمت وایرلس داره یه جور دیگه راحت هم شیر میکردی هم مستقیم بود.راستی توی تاپیک هارو بخون تمام بچه های پارس انیلاین مشکل تو رو دارند. اساتید گفتن با ساپورت ادمین صحبت کنید ام تی یو رو چند کیلو بایت هم شده زیاد کنه.اقا نیما ما هم مثل شما هستیم منم با تورنت 600 کیلو بایت دانلود میکنم ولی تو لایو از رندر کردن اگهی هاش معلومه 300 هست یعنی نصف چون هر 5 ثانیه 12 ثانیه با فرم ریت 18 استاپ میشه و شروع میشه.شما هم باز اینجا اساتیدی هستند که واقعا راهنمایی هاشون خوبه استفاده کن مطرحکن .من اگه جای تو بودم همین الان اگه میشد پارسو پس میدادم چیز دیگه میگرفتم.:(

اول - درست سر درنیاوردم که چی گفتی :d

دوم - توی همین تاپیک رو بخونم؟ 700 صفحه شده!‌

سوم- من الان 5 سالی هست که پارس دارم. اما برای Xbox live‌مجبورم هی کانکشنم رو PPPOE‌ کنم. پشتیبانیشون هم میگه باید اینکارو کنم.

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
اول - درست سر درنیاوردم که چی گفتی :d

دوم - توی همین تاپیک رو بخونم؟ 700 صفحه شده!‌

نه همشو 3 صفحه قبل تر خیلی نوشتن.نمیدونم چیرو متوجه نشدی دوباره میگم ..اگه مودمت دبلیو لن داشته باشه کنسولت هم وایرلس داشته باشه بستگی به مدل و کامپیترت هم وایر لس ..یا لب تاپ اینترنتو با وایرلس رو کامپیوتر میگیری بعد چیز رو شیر میکنی چیز پی ان ..بعد از پورت لن کنسول به کامپیوتر میزنی برای فقط خرید اینو شیر میکنیم.من اسلیم 250 دارم وایرلس داره .مودمم هم تی پی لینکه وایرلس داره .اینطوری مستقیم وصل میشی خوب معلومه اومدی یه سد درست کردی ولی یه در کوچیک برای اطلاعات گذاشتی کامپیوترت زمانیکه نیاز به چیز و خرید نداری نیازی نیس.ویندوزاتون که کپی هست نرم افزار هم کپی .اینترنتم که خدا خیرشون بده عالیه ادم میمیره.امتحان کن با کابل لن از مودم به کنسولت یکبار ببین چی میشه یه پینگ هم تو داس اینجوری بگیر بعد لطف کن تی تی ال و تایمتو بگیping 4.2.2.4 -t بین پینگ و عدد اسپیس بین عدد و تی اسپیس خط تیره.ببینیم تو این هوا که کابلها تا کمر تو اب هستن چه جوریه.

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
اقا نیما ما هم مثل شما هستیم منم با تورنت 600 کیلو بایت دانلود میکنم ولی تو لایو از رندر کردن اگهی هاش معلومه 300 هست یعنی نصف چون هر 5 ثانیه 12 ثانیه با فرم ریت 18 استاپ میشه و شروع میشه.شما هم باز اینجا اساتیدی هستند که واقعا راهنمایی هاشون خوبه استفاده کن مطرحکن .من اگه جای تو بودم همین الان اگه میشد پارسو پس میدادم چیز دیگه میگرفتم.:(

نه مال من پارسآنلاین نیس
حالا خوبه مال تو 300 تا میره واسه من مطمئنم که 10-20 تا بالاتر نمیره دو ساعت گذاشتم تا یه نقشه Nuketown رو واسه CoD دان کردم همش 123 مگ بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر