همه چیز درباره ی Xbox Live

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام بـ همه رفیق رفقا...

آقا من می خوام بعد از چند ماه یعنی 2 ماه برم لایو.همه کارایی ک کرده بودم توش همه قانونیه ب جز کپی باز بودن یعنی گلد و پوینت ُ خریده بودم

حالا از مزاحمت میخوام بدون اگر الان یعنی 5-6 روز دیگه برم لایو بزنم ب نظرتون منو بن میکنن؟؟؟همه دیسکام به جز MW3 برنر هست...
اگر با MW3 که برنر نیست برم چی؟؟؟

من ی چند وقتی اصن تو سایتم نبودم زیاد در جریان این چیزااااا نیستم...
اگه لطف کنین یه توضیح بدین شرمنده کردین,,,
ChuX:-*

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام بـ همه رفیق رفقا...

آقا من می خوام بعد از چند ماه یعنی 2 ماه برم لایو.همه کارایی ک کرده بودم توش همه قانونیه ب جز کپی باز بودن یعنی گلد و پوینت ُ خریده بودم

حالا از مزاحمت میخوام بدون اگر الان یعنی 5-6 روز دیگه برم لایو بزنم ب نظرتون منو بن میکنن؟؟؟همه دیسکام به جز MW3 برنر هست...

احتمال بن شدنت کم نیست

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
مطمئنی حاجی؟؟؟
یعنی اگر MW3 برنر کنم حلّـــــه؟!!!!!

ببین خود برنر هم کامل خطر رو ازت دور نمیکنه ولی خیلی خیلی خیلی احتمالش رو کم میکنه ولی به صفر نمیرسونه من که در مقابل استاد ها چیزی نیستم ولی تا جایی که من میدونم اره حله ولی بازم از milad_maxpayne بپرس اون خیلی کارش درسته

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام بـ همه رفیق رفقا...

سلام عماد جان.نه با با این دوستمون هم منظورش احتمالش کمه نه با یه بازی قدیمی که سرور خیلی کم بررسی میشه احتمالش کمه .هیچ موردی نداره گلد گزفتی پوینت چی اگه نگرفتی پ.خ بزن به من چند چیز مهم بگم برات.راستی وارد لایو میخوای بشی ورژن جدیدشو میخواد بزار از همون کنسول دانلود شه 5 یا 6 ساعت هم بگذره بهتر از دردسر های افلاین اپدیت کردن هست اگه خواستی اینجا هستhttp://forum.bazicenter.com/thread23585/page180/.یه سری بزن ....

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام عماد جان.نه با با این دوستمون هم منظورش احتمالش کمه نه با یه بازی قدیمی که سرور خیلی کم بررسی میشه احتمالش کمه .هیچ موردی نداره گلد گزفتی پوینت چی اگه نگرفتی پ.خ بزن به من چند چیز مهم بگم برات.راستی وارد لایو میخوای بشی ورژن جدیدشو میخواد بزار از همون کنسول دانلود شه 5 یا 6 ساعت هم بگذره بهتر از دردسر های افلاین اپدیت کردن هست اگه خواستی اینجا هستhttp://forum.bazicenter.com/thread23585/page180/.یه سری بزن ....
فک کنم آخرین ورژن ُ گرفته باشم...
من همیشه از دستگاه آپدیت میکنم...
ChuX
+لازم نی برنرمکس بگیرم؟؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
عماد جان دوسنمون درست میگه تو این وضعیت فعلی با داشتن برنر مکس به حداقل خطر میرسونی احتمال 0 خودش احتمال داره.برنرش کن ارزش یه گیم برا بن رو نداره.ببین یکی از موردهای بسیار قوی بن نداشتن پورت ثابت است یعنی وقتی قصد خرید با کنسول رو داری همیشه چیز پی ان شرکتی باشه که همیشه ازش بگیری که اگه وری فای کرد دفعه بعد خریدت پورتت عوض نشده باشه.نهایتا اگر تونستی با پی سی خرید کن .فقط دی ال سی ها رو از خود کنسول ه بقیه تو سایت هست.ببین نمیدونم چرا ولی با حرفی که ساپورت ماکرو زد من نسبت به گیر اف جاجمنت و فورزا هوریزون رو فعلا استفاده نکن گرچه من فورزا بازی کرم ولی افلاین ولی سراغ جاج نرفتم.فعلا گرمه هنوز بازارشون.نکته دیگه اینکه پروفایلتو روی کنسول دیگه دانلود نکنی برای خرید یا ترنسفر لیسانس .توی اگهی های مزخرف مثلا نت فلیکس یا الان وقت جایزه کنسولشونه رای بدی.گیماتو هم حتما نصب کن کمتر تو لودش طول بکشه.من نوکرم در خدمتم.

moori

کاربر سایت
Mar 27, 2013
8
سلام
من امروز که خواستم وارد لایو بشم ارور داد، بعد اکانتم رفت
الان میگه دوباره دانلود کن، میزنم همش میگه فعلا نمیشه بعدا تست کن
یه ارور عددی هم میده 80004005
مشکل چیه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
من امروز که خواستم وارد لایو بشم ارور داد، بعد اکانتم رفت
الان میگه دوباره دانلود کن، میزنم همش میگه فعلا نمیشه بعدا تست کن
یه ارور عددی هم میده 80004005
مشکل چیه؟
xbox خاموش روشن کن برو تو پروفایلت احتمالا درست میشه.اگه نشد catch هاردتو پاک کن.قبل از این کار ها هم یک بار با pc تو سایت xbox برو تا accountت

moori

کاربر سایت
Mar 27, 2013
8
انجام دادم باز نشد :(
الان ارور 807b01f7 میده و میگه پروفایل شما نمیتونه دانلود بشه الان، بعدا تلاش کنید

---------- نوشته در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:07 AM ارسال شده بود ----------

میرم تو سایت قسمت
My Account
ارور میده
[h=1]Uh oh... that shouldn't have happened.[/h]

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام .من یک xbox slim 4gb lt3 دارم می خوام live بازی کنم میشه یکی مراحلشو بگه ممنون می شم. واگرم می شه بگید با سرعت 1 mb میشه بازی کزد؟

خوب اول سلام از کجا سوالت گمه ولی من میگم.اول اینکه برای لایو بازیات برنر مکس باشه پس یه هارد اکسترنال یا افزایش هارد میخوای مگر اینکه نصب نکنیشون.خوب باید گلد اکانت بگیری بعد تو گلد ثبت نام کنی درس و مشخصاتت یادت باشه ایمیل معتبر.گلد هم 48 و14 اکانت سیلور هست یعنی مزیت گلد رو نداره ولی 1 ماه 3 ماه 1 سال گلد میشی گلد ممبر.بعد یه سری از بازی ها برای لایو نیاز به پس کد دارن مثلا فیفا 800 پوینت برای بازی انلاینش باید بدی .پس بسته به بازیت باید پوینتم بخری فروشگاه اینترنتی زیاده.همین سرعتت باید ببنی پینگت چنده زیر 50 خوبه 50 تا 70 هم میشه بازی کرد با توجه به یک مگ بودن حدس میطنم مشکل پینگ نداشته باشی.عزیز.>:d<

---------- نوشته در 12:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

انجام دادم باز نشد :(
الان ارور 807b01f7 میده و میگه پروفایل شما نمیتونه دانلود بشه الان، بعدا تلاش کنید

---------- نوشته در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:07 AM ارسال شده بود ----------

میرم تو سایت قسمت
My Account
ارور میده
Uh oh... that shouldn't have happened.

اینترنتت مال کجاست چنده این ارور همه کمو بیش بهش میخوریم 1 ساعت دیگه امتحان کن. مال اینترنت از بعد بستن پورتهی چیز و http , ltp2 sstp ttp این مشکل صد برابر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر