همه چیز درباره ی Xbox Live

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام من یه سوال داشتم می شه از لایو یه DLC دانلود کرد بعد ریخت روی فلش به یه ایکس باکس دیگه منتقل کرد؟
دوست عزیز متاسفانه نه یا دانلود میکنیش یا روی یه دسسک مثلا اپدیتشو میگیری متاسفانه نمیشه بازی یا هر فایل سیستمی گیم توی کنسول رو برای کنسول دیگه ریخت .:-o

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بهتره استفاده نکنی-شاید بن کنه شایدم نکنه
والله منم میگم استفاده نکنیم بهتره نمی ارزه به خدا حالا اومدیم 1 در 1000 گیرمون اورد البته دوست دیگمون میکه قانونیه من که انصراف میدم تو این سن از بن شدن میترسیم .

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
والله منم میگم استفاده نکنیم بهتره نمی ارزه به خدا حالا اومدیم 1 در 1000 گیرمون اورد البته دوست دیگمون میکه قانونیه من که انصراف میدم تو این سن از بن شدن میترسیم .

اره اگه 1 درصد هم خطر داشته باشه بن میکنه ولی حالا این mhf چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
نه مشكلي نداره در ازي كار هايي كه انجام ميدي ميتوني باهاش گلد يا پوينت و كارت iTunes و....بگيري
بهرام جان اینطوری که گفتی ما هم وسوسه شدیم البته درست میگید اگه کارهای درخواستیشو انجام بتونیم بدیم.ممنون.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
پس من مطمئن باشم بن نمیشم ؟؟؟؟؟؟؟
اين برنامه قانونيه كاملا و بعد يك مدت كه كار هايي كه خواسته رو انجام بدي بهت اعتبار ميده و با اون اعتبار ميتوني خريد كني اگر غير قانوني بود از روي app store برداشته ميشد.در مورد سؤالت هم به خاطر استفاده از اين برنامه بن نميشي

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
پس من مطمئن باشم اگه از این برنامه استفاده کنم بن نمیشم ؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اساتید و دوستان شما رو راهنمایی میکنن که کار راه بیافته ولی اگه خدای نکرده بن بشی نیای مثلا بگی میلاد شادمان گفت نه مطمئن هست.دوستان رو تجربه میگن.هحتمال محال هم احتمال داره .مثل احتمال نه شیر نه خط اومدن پرتاپ سکه .گارانتی نمیشی که تازه ببین از پسه کاراش بر میای ؟برای کابل هم کابل اماده معمولی که استاد بنده گفتن بگیر کارتو راه میندازه.چه قدر مگه لایو یا پوینت میخوای؟

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:36 PM ارسال شده بود ----------

بهرام جان من الان تو لایو میبینم هی دی سی میشی؟اره؟منم میرم تو گیم میام بیرون از لایو میاد بیرون نت داغونه به خدا .به کجا داریم میریم ما؟یا یه مارکتو 10 دقیقه طول میده ولی یه چیزه جال من تا صبح معمولا بیداذم به کارهام میرسم.از ساعت 2.30 تا 8 سرعت حرف نداره دیسی هم کمترین حد .امتحان کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر