همه چیز درباره ی Xbox Live

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
دوستان من در بازي bo2 هر كاري ميكنم مچ هارو پيدا نميكنه هم تا ١٠٠ درصد سرچ ميكنه هم پيدا ميكنه ولي آناليز نميكنه ؟؟؟
در ضمن nat هم moderate هست

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوستان من در بازي bo2 هر كاري ميكنم مچ هارو پيدا نميكنه هم تا ١٠٠ درصد سرچ ميكنه هم پيدا ميكنه ولي آناليز نميكنه ؟؟؟
در ضمن nat هم moderate هست

کلا برای همه ایرانی ها مسکل داره تتنها راهش این از طریق دوستات که دارن بازی میکنن جوین شی

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
سلام
اگه خدا بخواد می خوام برگردم به لایو.چون چند وقتی نبودم کلا از همه چی بی خبرم.مثلا الان برای بازی کردن فیفا13 اکانت گلد کافیه یا اکانت دیگه ای هم می خواد؟ممنون میشم کمک کنید.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
اگه خدا بخواد می خوام برگزدم به لایو.چون چند وقتی نبودم کلا از همه چی بی خبرم.مثلا الان برای بازی کردن فیفا13 اکانت گلد کافیه یا اکانت دیگه ای هم می خواد؟ممنون میشم کمک کنید.
علاوه بر اکانت گلد، تو فیفا 13 باید 800 پوینت هم بدید تا کد بخرید و بتونید آنلاین بازی کنید.
سلام
من میتونم dlc و arcade game ها رو از طریق pc دانلود کنم و بزنم رو ایکس باکس
خطر بن شدن نداره ؟؟؟
امکان انجام چنین کاری وجود نداره!
فقط در صورتی که دستگاهتون J Tag باشه می‌تونید این کار رو انجام بدید که در صورت J Tag بودن دستگاه، اصلا نمی‌شه لایو رفت!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
علاوه بر اکانت گلد، تو فیفا 13 باید 800 پوینت هم بدید تا کد بخرید و بتونید آنلاین بازی کنید.

امکان انجام چنین کاری وجود نداره!
فقط در صورتی که دستگاهتون J Tag باشه می‌تونید این کار رو انجام بدید که در صورت J Tag بودن دستگاه، اصلا نمی‌شه لایو رفت!

الان پوینت آمریکا تو ایران زیاده یا اروپا؟هنوزم باید پوینتی که میگیریم با اکانتمون هم ریجن باشه؟ 800 پوینت چند دلار میشه(یاچند تومن)؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam
کسی جاییو میشناسه اکانت گلد با قیمت خوب بفروشه؟
لامصب همه جا بالای 60 تومنه(3 ماهه)
پارسال همینو 30 تومن میخریدم
تف..........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر