همه چیز درباره ی Xbox Live

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من این کارو کردم نداد میشه راهنمایی منی؟
قبل از ساختن اکانت اگه لوکیشن رو تغییر بدی بعدش که تغییر دادی اونوقت اکانت بسازی میشه . یه جا میاد که درباره گلد میگه . اونجا گزینه ها رو با دقت بخون .

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان من برای اولین بار بعد از یکسالی که ایکس باکس خریدم خواستم به لایو وصل کنم که گفتش باید آپدیت کنی منم No زدم و اومد بیرون دستگاهم lt2 هستش اگه آپدیت کنم بازی ها اجرا میشن؟؟ همه بازی هام lt2 هستش...

راستی یه چیز دیگه !!! من از توی Text xbox live connection که میرفتم برای تست ارور MTU میداد که تغییرش دادم ولی بازم موقع تست ارور میداد اومدم بیرون از تست همینجوری Join Live رو زدم که ارور آپدیت داد ... جریانش چیه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من برای اولین بار بعد از یکسالی که ایکس باکس خریدم خواستم به لایو وصل کنم که گفتش باید آپدیت کنی منم No زدم و اومد بیرون دستگاهم lt2 هستش اگه آپدیت کنم بازی ها اجرا میشن؟؟ همه بازی هام lt2 هستش...

راستی یه چیز دیگه !!! من از توی Text xbox live connection که میرفتم برای تست ارور MTU میداد که تغییرش دادم ولی بازم موقع تست ارور میداد اومدم بیرون از تست همینجوری Join Live رو زدم که ارور آپدیت داد ... جریانش چیه؟
اگه آپديت كني ديگه بازي هاي lt2 اجرا نميشن و بايد بري lt3 بريزي

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
قبل از ساختن اکانت اگه لوکیشن رو تغییر بدی بعدش که تغییر دادی اونوقت اکانت بسازی میشه . یه جا میاد که درباره گلد میگه . اونجا گزینه ها رو با دقت بخون .

داداش این کارو انجام دادم اما گزینه ای نیومد که رایگات یا free توش باشه؟

shayan001

کاربر سایت
Jan 18, 2013
5
سلام دوستان...من چند وقتیه که میخوام به xbox live وصل بشم اما میترسم مشکلی پیش بیاد!آخه از چند تا مغازه دار پرسیدم که وصل بشم یا نه...گفتن وصل نشو چون که بن میشم!:(
آیا واقعا همین طوره؟؟؟یا تا وقتی که بازی کپی تو دستگاه نذاشتم چیزی نمیشه؟
آیا بن شدن به معنی اینه که دیگه نمیتونم وارد live بشم یا دیگه اصلا نمیشه بازی کرد؟
در صورت بن شدن میشه دوباره درستش کرد؟
ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدین...:x

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان...من چند وقتیه که میخوام به xbox live وصل بشم اما میترسم مشکلی پیش بیاد!آخه از چند تا مغازه دار پرسیدم که وصل بشم یا نه...گفتن وصل نشو چون که بن میشم!:(
آیا واقعا همین طوره؟؟؟یا تا وقتی که بازی کپی تو دستگاه نذاشتم چیزی نمیشه؟
آیا بن شدن به معنی اینه که دیگه نمیتونم وارد live بشم یا دیگه اصلا نمیشه بازی کرد؟
در صورت بن شدن میشه دوباره درستش کرد؟
ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدین...:x
سلام
حدود 4 سالی میشه که ماکرو کسیرو بن نکرده.اون فروشنده ها هم اطلاعاتشون خیلی کم بوده اگه lt3 داری وصل شو به لایو هیچی نمیشه برای محکم کاری هم بازی هاتو برنر مکس بخر(البته من خودم دیسک 97% استفاده میکنم)
بن هم فقط دسترسی از لایو قطع میکنه و نمیشه درستش کرد.
ولی به نظر من وصل شو به لایو هچی نمیشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
سلام
امشب داشتم با یه موجود قسمت آنلاین PES competition رو بازی میکردم.دفعه اول که خودکار حریف پیدا کرد این موجود حریفم شد(welcomTugboat0) دقیقه 80 گل رو زدم و وقتی خواست توپ تو وسط میدون شروع شه یه 10 ثانیه ای بازی رو شروع نکرد و وقتی بازی رو شروع کرد پینگ به طرز عجیبی رفت بالا و اخطار کیفیت کم سیگنال داد و بازی بدون اینکه برنده ای داشته باشه کنسل شد منم گفتم از شانس بد من بود ولی بار دوم بازم این یارو به پستم خورد و بازم وقتی عقب افتاد همون قضیه تکرار شد و در کمال تعجب بار سوم هم همین جور(طرف احتمالا ایرانی بوده که هی به پست من میخورد) منم کلی فوحش با ادب واسش فرستادم و در جواب اونا واسم اینو فرستاد(amatur) طرف خیلی هم پررو تشریف داشت.حالا خواستم ببینم میشه کاری کرد یا نه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
امشب داشتم با یه موجود قسمت آنلاین PES competition رو بازی میکردم.دفعه اول که خودکار حریف پیدا کرد این موجود حریفم شد(welcomTugboat0) دقیقه 80 گل رو زدم و وقتی خواست توپ تو وسط میدون شروع شه یه 10 ثانیه ای بازی رو شروع نکرد و وقتی بازی رو شروع کرد پینگ به طرز عجیبی رفت بالا و اخطار کیفیت کم سیگنال داد و بازی بدون اینکه برنده ای داشته باشه کنسل شد منم گفتم از شانس بد من بود ولی بار دوم بازم این یارو به پستم خورد و بازم وقتی عقب افتاد همون قضیه تکرار شد و در کمال تعجب بار سوم هم همین جور(طرف احتمالا ایرانی بوده که هی به پست من میخورد) منم کلی فوحش با ادب واسش فرستادم و در جواب اونا واسم اینو فرستاد(amatur) طرف خیلی هم پررو تشریف داشت.حالا خواستم ببینم میشه کاری کرد یا نه
من درمورد pES نمی دونم اما اکثر بازی های یک بخش Report دارن که حالا یا تو بازی است یا تو سایت که شما ID اون طرف را می دی بقیه اش با خوده سایت و کمپانی است .درواقع شما گزارش تخلف می دی و آنها هم بررسی می کنند در بیشتر موارد IP طرف را از شبکه برای یک مدتی بن می کنند اما خیلی وقت ها هم با اخطار جلو می رن.راستی برای داغون کردن پینگ لازم نیست که طرف ایرانی باشه .اما به نظر من پیگیری کنید و ID را بده به عنوان متخلف.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر