همه چیز درباره ی Xbox Live

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
بله هست...اما شنیدم اگه آپدیت کنی دیگه بازی های کپی اجرا نمیشن!همین طوره؟
میشه آموزش اتصال xbox slim به live رو هم بذارید...ممنون​

کی همچین حرفی رو زده؟!
هیچ فرقی بین اسلیم و ارکید توی وصل شدن به لایو نیست

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها توروخدا کمک کنید دارم دیوونه میشم

از اوایل اذر یه اپدیت داد میکروسافت من تحت هیچ شرایطی نمیتونم اپدیت کنم :-/
این کدشه
3F4A-0000-3080-0516-8007-2EE2

هر حالت ممکن رو تست کردم ارور میده که میده!
فلش رو در اوردم و کانتنت کش رو پاک کردم باز همین ارور رو داد
تمام مصرف کننده های اینترنت رو قطع کردم باز این ارور رو داد

خلاصه دیگه کلافه ام کرده. اگه بدم بیرون درست میشه یا نه؟
صمیمانه ازتون تشکر میکنم اگه یه راهنمایی کوچیک منو بکنید واقعا ممنون میشم مرسی.:(

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام
امشب داشتم با یه موجود قسمت آنلاین PES competition رو بازی میکردم.دفعه اول که خودکار حریف پیدا کرد این موجود حریفم شد(welcomTugboat0) دقیقه 80 گل رو زدم و وقتی خواست توپ تو وسط میدون شروع شه یه 10 ثانیه ای بازی رو شروع نکرد و وقتی بازی رو شروع کرد پینگ به طرز عجیبی رفت بالا و اخطار کیفیت کم سیگنال داد و بازی بدون اینکه برنده ای داشته باشه کنسل شد منم گفتم از شانس بد من بود ولی بار دوم بازم این یارو به پستم خورد و بازم وقتی عقب افتاد همون قضیه تکرار شد و در کمال تعجب بار سوم هم همین جور(طرف احتمالا ایرانی بوده که هی به پست من میخورد) منم کلی فوحش با ادب واسش فرستادم و در جواب اونا واسم اینو فرستاد(amatur) طرف خیلی هم پررو تشریف داشت.حالا خواستم ببینم میشه کاری کرد یا نه

اره یه بار هم هین یارو به طور من خورد خیلی هم ادم عوضیه که دقیقه 90 1-0 بردمش اینقدر حال کردم که نتونست هیچ کاری بکنه تا گل و زدم داور سوت و زد و بازی تموم شد.بهترین کار اینه که بری تو قسمت پروفایلش و گزینه review فک کنم بعد اونجا گزینه دوم رو بزن که یعنی از این بازیکن خوشت نمیاد بعد دلیلش رو ازت می پرسه روی گزینه bad behavior هم چنین چیزی بزن یعنی به خاطر رفتار بدش.حدا اقل اینجوری میره تو بلک لیستت و هیچ وقت سیستم برات اونو به عنوان حریف انتخاب نمیکنه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها توروخدا کمک کنید دارم دیوونه میشم

از اوایل اذر یه اپدیت داد میکروسافت من تحت هیچ شرایطی نمیتونم اپدیت کنم :-/
این کدشه
3F4A-0000-3080-0516-8007-2EE2

هر حالت ممکن رو تست کردم ارور میده که میده!
فلش رو در اوردم و کانتنت کش رو پاک کردم باز همین ارور رو داد
تمام مصرف کننده های اینترنت رو قطع کردم باز این ارور رو داد

خلاصه دیگه کلافه ام کرده. اگه بدم بیرون درست میشه یا نه؟
صمیمانه ازتون تشکر میکنم اگه یه راهنمایی کوچیک منو بکنید واقعا ممنون میشم مرسی.:(

خوب دوست عزیز شاید شما فایل را ناقص دانلود کردی یک وقت هایی اینجوری پیش میاد که فایل ناقص دانلود کرده باشی.به نظر من بهتره یکبار دیگر فایل را با IDM دانلود کنی بدون اینکه وسطش Pause یا Stop کنی.
یک وقت هایی از این ارور ها برای من می ده فلش را در میارم دستگاه را خاموش می کنم از برق می کشم چند دقیقه بعد دوباره امتحان می کنم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من اپدیت ال تی 3 دارم اگه به اینترنت وصل شم کپی خورم میپره چند نفر شنیدم اینطوری شده من چی کار کنم
نه دوست عزیز هیچ ربطی نداره.الان تمام دوستانی که توی لایو بازی می کنند LT3 دارند یعنی بدون LT3 امکان نداره بتوانید به لایو وصل بشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر