همه چیز درباره ی Xbox Live

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بچه ها وضعیت بن چجوریه ؟؟؟ من یکم می ترسم وصل بشم لایو ! مشکلمم اینه که فک کنم قبل از عرضه رسمی بازی blackops 2 یه اچیومنت گرفتم ! :( از اون موضع هم ترسیدم برم لایو ! این واکینگ دد رو هم بازی کردم رو دستگاه ! الان اگه برم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بچه ها وضعیت بن چجوریه ؟؟؟ من یکم می ترسم وصل بشم لایو ! مشکلمم اینه که فک کنم قبل از عرضه رسمی بازی blackops 2 یه اچیومنت گرفتم ! :( از اون موضع هم ترسیدم برم لایو ! این واکینگ دد رو هم بازی کردم رو دستگاه ! الان اگه برم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟!!
نه باو برو هیچ خبری نیست:D

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان 2سوال دارم لطفا کسایی که استادن جواب بدن:xمن چند بار گلد رایگان گرفتم دیروز واسه یکی از دوستام ساختم وپسوردشو واسش فرستادم بعدش خواستم واسه خودم بسازم دیگه گلد نداد!!)xمن با دستگام تا الان4بار با پروفایلهای مختلف گلد گرفتم کسی دلیلشو میدونه چرا دیگه گلد نمیده؟سوال بعدی اینه که من فقط مدال جدیدو انلاین میزنم تا الانشم با هر پروفایل حدود10تا15تا 2روزه free گرفتم که خوده بازی بهم میداد اما چند روزی هست دیگه free نمیده کسی دلیلشو میدونه؟:((لطف کنید زود جواب بدید تشکر

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
سلام دوستان 2سوال دارم لطفا کسایی که استادن جواب بدن:xمن چند بار گلد رایگان گرفتم دیروز واسه یکی از دوستام ساختم وپسوردشو واسش فرستادم بعدش خواستم واسه خودم بسازم دیگه گلد نداد!!)xمن با دستگام تا الان4بار با پروفایلهای مختلف گلد گرفتم کسی دلیلشو میدونه چرا دیگه گلد نمیده؟سوال بعدی اینه که من فقط مدال جدیدو انلاین میزنم تا الانشم با هر پروفایل حدود10تا15تا 2روزه free گرفتم که خوده بازی بهم میداد اما چند روزی هست دیگه free نمیده کسی دلیلشو میدونه؟:((لطف کنید زود جواب بدید تشکر

بهتره برا کسی نگیری یا میگری صبر کنی 2 روز اون تموم شه ...
ضمنا بهتره 2 روز دو روز بگیری نه هرروز ...

راستی سعی کن بعد هربار گرفتن دیگه پروفایل نسازی ...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بهتره برا کسی نگیری یا میگری صبر کنی 2 روز اون تموم شه ...
ضمنا بهتره 2 روز دو روز بگیری نه هرروز ...

راستی سعی کن بعد هربار گرفتن دیگه پروفایل نسازی ...
نه آقا اصلا این خبرا نیست :d
من خودم یه بار حدود 10 12 تا کد پشت سر هم گرفتم
هیچ مشکلی پیش نمیاد
نمیدونم چرا به این دوستمون نمیده . شاید یه اشتباهی میکنه تو مراحل گرفتن کد

ddddddd

کاربر سایت
Jul 12, 2011
50
سلام دوستان تو روخدا کمکم کنید من از شاتل اینترنت ۱ مگ میگیرم الان ۲ هفته ای که تو لابی مودرن ۳ بازی پیدا نمیکنه نه این که کلا پیدا نمیکنه,پیدا می کنه ولی جوین نمیشه مثلا اون گوشه می نویسه ۱۰ تا از ۵۰ تا گیم پیدا شده ولی جوین هیچ کدوم نمیشه*

خواهشا سریعتر کمکم کنید واقعا حوصله ام سر رفته

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
نه آقا اصلا این خبرا نیست :d
من خودم یه بار حدود 10 12 تا کد پشت سر هم گرفتم
هیچ مشکلی پیش نمیاد
نمیدونم چرا به این دوستمون نمیده . شاید یه اشتباهی میکنه تو مراحل گرفتن کد

دستان عزیز در مورد مدال بگم وقتی دو روز تموم میشه 1روز صبر میکنم بعد میرم بهم میده اما چند روزی هست با پروفایلهای مختلف امتحان میکنم وقتی رو قسمت 2days free میرم اخطار میده میگه باید انلاین پسو وارد کنی~x(در مورد 1ماه گلد رایگان به نظر شما چند روز دیگه امتحان کنم بهم میده 1ماهو؟

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
دستان عزیز در مورد مدال بگم وقتی دو روز تموم میشه 1روز صبر میکنم بعد میرم بهم میده اما چند روزی هست با پروفایلهای مختلف امتحان میکنم وقتی رو قسمت 2days free میرم اخطار میده میگه باید انلاین پسو وارد کنی~x(در مورد 1ماه گلد رایگان به نظر شما چند روز دیگه امتحان کنم بهم میده 1ماهو؟
مدال رو نمیدونم . من گلد دوروزه ی رایگانو گفتم
یه ماهه میخوای از کجا بگیری ؟؟ 2 روزه بیشتر نمیشه فری گرفت
مگر اینکه یه اکانته جدید بسازی و بهت یه ماه تریال بده . که اونم کردیت کارت و اینچیزا میخواد

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
مدال رو نمیدونم . من گلد دوروزه ی رایگانو گفتم
یه ماهه میخوای از کجا بگیری ؟؟ 2 روزه بیشتر نمیشه فری گرفت
مگر اینکه یه اکانته جدید بسازی و بهت یه ماه تریال بده . که اونم کردیت کارت و اینچیزا میخواد

نه من 1ماهه میگیرم بدون کریدت کارت خواستی روششو بهت میگم تا الان4 بار اکانت ساختم با 1ماه گلد رایگان بدون هزینه کسی مشکل منو میدونه خبری بده بدون لایو زندگی کردن سخته!!!!!!!!!!

---------- نوشته در 08:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان تو روخدا کمکم کنید من از شاتل اینترنت ۱ مگ میگیرم الان ۲ هفته ای که تو لابی مودرن ۳ بازی پیدا نمیکنه نه این که کلا پیدا نمیکنه,پیدا می کنه ولی جوین نمیشه مثلا اون گوشه می نویسه ۱۰ تا از ۵۰ تا گیم پیدا شده ولی جوین هیچ کدوم نمیشه*

خواهشا سریعتر کمکم کنید واقعا حوصله ام سر رفته
دوست عزیز منم این مشکلو داشتم جدیدا بیشتر بازیا مثلfarcry یا ops2 جوین شدن به سروراشون سخت شده باید پینگ قوی داشته باشی یا با ایرانی ها بازی کنی.من شبا حدودای1یا2راحت جوین میشم

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
من حدود دو هفتست که برای اولین بار تو لایو اکانت ساختم
دستگاه هم اسلیم 250 گیگ هست اولا که فکر کنم بهم دو ماه رایگان گلد رو نداده چطوری باید گرفت؟
بعدشم می خوام برم لایو بلک اوپس 2 اینو میگهه لطفا کمک کنید از تو کف درام :d
w2stdz0lco234qq5l7n.jpg

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
من حدود دو هفتست که برای اولین بار تو لایو اکانت ساختم
دستگاه هم اسلیم 250 گیگ هست اولا که فکر کنم بهم دو ماه رایگان گلد رو نداده چطوری باید گرفت؟
بعدشم می خوام برم لایو بلک اوپس 2 اینو میگهه لطفا کمک کنید از تو کف درام :d
w2stdz0lco234qq5l7n.jpg
خب شما اکانتت گلد نیست! بعد از اینکه شما پروفایل رو ساختی یه جایی میاد که درباره ی گلد هست که قیمتاش رو زده . یه قسمت به نام ۱ ماه trial هست که باید اون گزینه رو انتخاب می کردی. البته روشی که در xbox live 14 day gold trial گفته شده هم کار شما رو راه میندازه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر