همه چیز درباره ی Xbox Live

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
خب شما اکانتت گلد نیست! بعد از اینکه شما پروفایل رو ساختی یه جایی میاد که درباره ی گلد هست که قیمتاش رو زده . یه قسمت به نام ۱ ماه trial هست که باید اون گزینه رو انتخاب می کردی. البته روشی که در xbox live 14 day gold trial گفته شده هم کار شما رو راه میندازه .

خواستی روششو بهت میگم:x

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
یک سوال خنده دار: ما با achievementهایی که از بازی بدست میاریم میتونیم چیزمیز بخریم یانه باید مایکروسافت پویت بخریم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
یک سوال خنده دار: ما با achievementهایی که از بازی بدست میاریم میتونیم چیزمیز بخریم یانه باید مایکروسافت پویت بخریم
تنها فایده ای که اچیومنت ها دارن اینکه تا 1 یا 2 % می تونین از xbox marketplace تخفیف بگیرین

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
خب شما اکانتت گلد نیست! بعد از اینکه شما پروفایل رو ساختی یه جایی میاد که درباره ی گلد هست که قیمتاش رو زده . یه قسمت به نام ۱ ماه trial هست که باید اون گزینه رو انتخاب می کردی. البته روشی که در xbox live 14 day gold trial گفته شده هم کار شما رو راه میندازه .
یعنی نمیشه دیگه دوماه رایگانو بگیرم؟
بخوام گلد بگیرم چطوریه ؟ از کجا چند؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دونه ای یا مثلا هر 10تا1%؟؟ چطوری میشه مایکروسافت پوینت گرفت(خرید یا...)؟
برا اون باید باشین هر ماه 1 % تخفیف میده پوینت مجانی هم که در حد همون 1 % تخفیف هست(کمه) بخرین بصرفه تره
Xbox LIVE Rewards - Xbox.com

---------- نوشته 10-01-2013 در 12:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-01-2013 در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

اقایون من قبلا تو xbox ambassador program عضو بودم کیک شدم راهی برا برگشت هست مرسی

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام من همین الان تونستم با microsoft support چت کنم و یه ماه مجانی xbox music pass رو بگیرم فک کنم از این راه بشه اون سه ماه مجانی gold رو هم گرفت اگه بخاین از این روش استفاده کنین باید انگلیسیتون عالی باشه تا بتونین با ساپورت حرف بزنین :http://support.xbox.com/en-US/contact-us

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان من اولین بارمه وصل شدم به لایو.میخوام یه dlc 400 پوینتی دانلود کنم.ولی هیچی ندارم.چگونه میتونم 400 پوینتو بدست بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من اولین بارمه وصل شدم به لایو.میخوام یه dlc 400 پوینتی دانلود کنم.ولی هیچی ندارم.چگونه میتونم 400 پوینتو بدست بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گلد نباشین می تونین از خود xbox.com بگیرید اول ایجا ساین اپ کنین Xbox LIVE Rewards بعد توسط یکی ریفر شین و بعد 400 پوینت می گیرین

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اگه گلد نباشین می تونین از خود xbox.com بگیرید اول ایجا ساین اپ کنین Xbox LIVE Rewards بعد توسط یکی ریفر شین و بعد 400 پوینت می گیرین

میشه یکم بیشتر توضیح بدید. الان میشه رفت گرفت؟ قبلا گلد بودم ولی الان فری. بعدش یک اکانت دیگه درست کنم چی میشه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
میشه یکم بیشتر توضیح بدید. الان میشه رفت گرفت؟ قبلا گلد بودم ولی الان فری. بعدش یک اکانت دیگه درست کنم چی میشه؟
این پونتو رو خوده ماکروسافت میده باید اول اینجا sign up کنین Xbox LIVE Rewards بعد گیمر تگتونو میدین بعد من شما رو refer می کنم بعد شما می ری e-mail تونو چک میکنید از اونجا اقدام به gold کنید

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
این پونتو رو خوده ماکروسافت میده باید اول اینجا sign up کنین Xbox LIVE Rewards بعد گیمر تگتونو میدین بعد من شما رو refer می کنم بعد شما می ری e-mail تونو چک میکنید از اونجا اقدام به gold کنید

واقعا پوینت میده؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان چجوری میشه لایسنس ترنسفر کرد؟

میشه یکی توضیح بده Securety Code رو باید چیکار کنیم تا به ایمیلمون بفرسته؟

دوستان یک سوال. من چند بار میتونم پروفایل یک فردی رو لایسنس ترنسفر کنم؟

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:01 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست؟

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

؟؟؟کمک:|

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر