همه چیز درباره ی Xbox Live

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
خب اون دو روزه فقط برای یه اکانت کار میکنه.یعنی با یه اکانت فقط میتونی به بار اونو بگیری و وقتی تموم بشه دیگه بهت نمیده تازه بعضیا همین 2 روزه رو هم تازگیا نتونستن بگیرن

اخه من حدود 10بار 2روزه رو گرفتم نمیدونم چرا دیگه بهم نمیده دیشب 2روزه رو گرفتم اما این مشکل واسم پیش اومد

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اقا تو رو خدا یکی بگه چرا این ACTIVE DOWNLOAD برام کار نمیکنه ؟ 3 روزه الاف دانلود 400 مگ هستم یکی کمک کنه ...
منظورت از کار نمیکنه چیه؟
احتمالا منظورت این که وقتی active download میزنی همینجوری تو لود میمونه این مشکل برای سرعت پایینه اینترتته.اگه میتونی سر صبح مثلا ساعت 7یا8 امتحان کن شاید درست شده باشه.

ghooghnooos

کاربر سایت
Jan 1, 2013
3
نام
مجتبی
دوستان سلام.من 2 ماهی هست که اومدم امریکا،دختر عموم که اینجا بزرگ شده یه ایکس باس 360 داره و اونجوری که خودش میگه یه کارت یکساله خریده واسه آنلاین،من خودم 2-3 سالی هست که با پی سی آنلاین بازی می کنم(فقط پروساکر).این بازی واسه اکس باکس 60 دلاره اینجا یعنی با پول 4تا بازی میشه یه اکس باکس بخرم برا خودم!سوالم اینه اگه بازی رو دانلود و رایت کنم میتونم انلاین بازی کنم با کارت انلاینی که خریده؟بازیه رایتی اسیب نمیزنه به اکس باکسش؟:-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان سلام.من 2 ماهی هست که اومدم امریکا،دختر عموم که اینجا بزرگ شده یه ایکس باس 360 داره و اونجوری که خودش میگه یه کارت یکساله خریده واسه آنلاین،من خودم 2-3 سالی هست که با پی سی آنلاین بازی می کنم(فقط پروساکر).این بازی واسه اکس باکس 60 دلاره اینجا یعنی با پول 4تا بازی میشه یه اکس باکس بخرم برا خودم!سوالم اینه اگه بازی رو دانلود و رایت کنم میتونم انلاین بازی کنم با کارت انلاینی که خریده؟بازیه رایتی اسیب نمیزنه به اکس باکسش؟:-/
احتمالا کنسولت کپی خور نیست پس نمیتونی بازی کپی روش اجرا کنی .اون کارت آنلاینم مربوط به گلد هستش و برای pes باید آنلاین پس جدا بخری ولی اگه نسخه ارجینالشو بخری خودش آیلاین پس داره.اگرم کنسولش کپی خوره که میتونی بازی رو دانلود کنی و رایتش کنی ولی بازم برای آنلاین بازی کردن باید آنلاین پسشو بخری.البته اگر نسخه 2012 رو رایت کنی با همون کارت یک ساله گلد میتونی بدون نیاز به آنلاین پس بازی کنی به صورت آنلاین.بازی رایتی هم اگه جنس دیسک خوب باشه به درایو دستگاه آسیبی نمیزنه
راستی آمریکا خوش میگذره؟:d

ghooghnooos

کاربر سایت
Jan 1, 2013
3
نام
مجتبی
احتمالا کنسولت کپی خور نیست پس نمیتونی بازی کپی روش اجرا کنی .اون کارت آنلاینم مربوط به گلد هستش و برای pes باید آنلاین پس جدا بخری ولی اگه نسخه ارجینالشو بخری خودش آیلاین پس داره.اگرم کنسولش کپی خوره که میتونی بازی رو دانلود کنی و رایتش کنی ولی بازم برای آنلاین بازی کردن باید آنلاین پسشو بخری.البته اگر نسخه 2012 رو رایت کنی با همون کارت یک ساله گلد میتونی بدون نیاز به آنلاین پس بازی کنی به صورت آنلاین.بازی رایتی هم اگه جنس دیسک خوب باشه به درایو دستگاه آسیبی نمیزنه
راستی آمریکا خوش میگذره؟:d
ممنون همشهری!
راستش در مورد بازیهای پی سی همه چیو میدونم اما اکس باکس اماتور اماتورم!این کارتی که خریده باهاش کال آف دیوتی بازی میکنه که اصلا حال نمیکنم باهاش!میخوام این بازی رو برا خودم رایت کنم اما میترسم گند بخوره به دستگاه طرف!

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,892
نام
U-N-3-S
منظورت از کار نمیکنه چیه؟
احتمالا منظورت این که وقتی active download میزنی همینجوری تو لود میمونه این مشکل برای سرعت پایینه اینترتته.اگه میتونی سر صبح مثلا ساعت 7یا8 امتحان کن شاید درست شده باشه.

حدود دقیقه ای میچرخه بهد ارور میده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
حدود دقیقه ای میچرخه بهد ارور میده
به احتمال 90% از سرعته اینترنته.که این چند روزه داغونه.

---------- نوشته در 11:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

ممنون همشهری!
راستش در مورد بازیهای پی سی همه چیو میدونم اما اکس باکس اماتور اماتورم!این کارتی که خریده باهاش کال آف دیوتی بازی میکنه که اصلا حال نمیکنم باهاش!میخوام این بازی رو برا خودم رایت کنم اما میترسم گند بخوره به دستگاه طرف!
به دستگاه که آسیب نمیزنه چون الان تو ایران همه دارن کپی بازی میکنن و دستگاه ها هم آخ نمیگن.فقط دستگاه کپی خوره؟چون اگه نباشه بازیرو که رایت کنی اجرا نمیکنه.

---------- نوشته در 11:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

ghooghnooos

کاربر سایت
Jan 1, 2013
3
نام
مجتبی
نمیدونم والا! آخه سلایق وعلایق اینا که مثل ماها نیست!کلا یه دونه کال آف دیوتی مسخره(البته به نظر من،با عرض پوزش ازطرفدارای این بازی) داره!از کجا باید بفهمم کپی خور هست یا نه؟منظورم از اسیب اینه که اکانت انلاینش بن نشه!؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نمیدونم والا! آخه سلایق وعلایق اینا که مثل ماها نیست!کلا یه دونه کال آف دیوتی مسخره(البته به نظر من،با عرض پوزش ازطرفدارای این بازی) داره!از کجا باید بفهمم کپی خور هست یا نه؟منظورم از اسیب اینه که اکانت انلاینش بن نشه!؟؟
اگه یدونه کالاف داره که احتمالا کنسولش کپی خور نیست و به نظره من یا بیخیال شو یا برو ارجینال بخر .اگرم فرض کنیم که کپی خور باشه که نیست برای این که یه وقت خطری برای بن شدن نداشته باشه باید برنر مکس رایت کنی که اونم خودش مشکلات خودشو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر