همه چیز درباره ی Xbox Live

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
والا تا اونجایی که من یادمه...باید بابت به دست آوردن این پوینت ها پول بپردازین;)
و با این پوینت ها می تونید در فروشگاه xbl خرید بکنید:)
اون امتیازاتی که وقتی بازی میکنی بدست میاری رو microsoft point میگن...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اقا بهرام مرسی از کمکت ...

اقا هیچ راهی نیست من بتونم سیو یک پروفایل رو انتقال بدم ؟
اگه بخوای مثلا بریزی روی یک xbox دیگه با فلش میشه ولی فقط روی پروفایلی که بازی باهاش سیو شده اجرا میشه.ولی اگه بخوای روی یک پروفایل دیگه اجرا شه باید با برنامه هورایزون این کارو انجام بدی

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
اگه بخوای مثلا بریزی روی یک xbox دیگه با فلش میشه ولی فقط روی پروفایلی که بازی باهاش سیو شده اجرا میشه.ولی اگه بخوای روی یک پروفایل دیگه اجرا شه باید با برنامه هورایزون این کارو انجام بدی

بیشتر توضیح میدی ؟؟ من 2 تا پروفایل دارم یکی تو لایو یکی افلاین میخوام همه سیو های اکانت افلاینمو بریزم تو ااکانت لایوم ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بیشتر توضیح میدی ؟؟ من 2 تا پروفایل دارم یکی تو لایو یکی افلاین میخوام همه سیو های اکانت افلاینمو بریزم تو ااکانت لایوم ...
پس باید از horizon استفاده کنی.من خودم این کارو تا حالا انجام ندادم برای همین طریقه کارشو یاد ندارم ولی با هورایزون میشه فکر کنم آموزشش باشه باید بگردی پیداش کنی

the-game

کاربر سایت
Dec 1, 2011
31
سلام
یه سوال داشتم
من اگر الان اون دمویی که از moh:wf منتشر شد (دمو مولتی پلیر) رو دانلود کنم کار میکنه ؟؟
یعنی می تونم از روی هارد انلاین بزنمش
منظورم اونی هست که فقط مولتی پلیر بود

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام
یه سوال داشتم
من اگر الان اون دمویی که از moh:wf منتشر شد (دمو مولتی پلیر) رو دانلود کنم کار میکنه ؟؟
یعنی می تونم از روی هارد انلاین بزنمش
منظورم اونی هست که فقط مولتی پلیر بود
اون که بتا بود فکر نکنم کار کنه

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ببخشید ، دوستانی که مثل هلو ( پینگ کم ) XBL میزنن لطفا مشخصات ADSL ـشون رو بدن تا ما هم بریم از اون شرکت بخریم.

اینا رو بگید عالی میشه : 1- نام شرکت 2- سرعتی که استفاده میکنید 3 -پینگ و سرعت دانلودش

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
ببخشید ، دوستانی که مثل هلو ( پینگ کم ) XBL میزنن لطفا مشخصات ADSL ـشون رو بدن تا ما هم بریم از اون شرکت بخریم.

اینا رو بگید عالی میشه : 1- نام شرکت 2- سرعتی که استفاده میکنید 3 -پینگ و سرعت دانلودش
من خودم مخابرات دارم.قبلش مبین نت داشتم که افتضاح بود.
512 نامحدود مخابرات.سرعت دانلود 60 کیلو بایت.پینگمم بین 180 تا 200.البته من مشهد هستم و مخابرات واقعا از همه تو مشهد برای لایو بهتره یکی از دوستام صبانت داره که اصلا راضی نیست و یکی دیگه هم پارس آنلاین که گویا جدیدا خیلی بد شده.من خودم تو لایو کمتر مشکلات دارم البته مخابراتم یک هفته ای هست که عجیب غریب شده ولی فکر کنم به زودی درست شه

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من خودم مخابرات دارم.قبلش مبین نت داشتم که افتضاح بود.
512 نامحدود مخابرات.سرعت دانلود 60 کیلو بایت.پینگمم بین 180 تا 200.البته من مشهد هستم و مخابرات واقعا از همه تو مشهد برای لایو بهتره یکی از دوستام صبانت داره که اصلا راضی نیست و یکی دیگه هم پارس آنلاین که گویا جدیدا خیلی بد شده.من خودم تو لایو کمتر مشکلات دارم البته مخابراتم یک هفته ای هست که عجیب غریب شده ولی فکر کنم به زودی درست شه

پس من برم از مخابرات 512 یا 1 مگ بگیرم لایو رو بدون تیکی میتونم بازی کنم؟؟

قیمتشاون چنده؟؟

و یه سوال هم در مورد آقا اشکان ( LichKing ، مدیر سایت ) که پینگشون 2 هست !! از چه سرویسی استفاده میکنند؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
پس من برم از مخابرات 512 یا 1 مگ بگیرم لایو رو بدون تیکی میتونم بازی کنم؟؟

قیمتشاون چنده؟؟

و یه سوال هم در مورد آقا اشکان ( LichKing ، مدیر سایت ) که پینگشون 2 هست !! از چه سرویسی استفاده میکنند؟
اونجوری هم که فکر میکنی نیست ولی بازم از بقیه شرکت های داخل ایران بهتره به نظر من
من خودم سه ماه 60 هزار تومان میگیرم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
یه سوال : چجوری میشه گیمر تگ رو عوض کرد بدون اینکه هزینه ای خرج کرد؟ چند نفر باید کمپلینت کنن ؟ فرند یا غیر فرند فرقی نداره؟ یکی از دوستان گرام گفت که نباید فرند باشن . اگه کسی چیزی در اینباره می دونه لطفا ما رو هم در جریان بزاره.
ممنون.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان داشتم لایو میزدم یهویی از لایو افتادم بیرون!!!!الان هرکاری میکنم وصل نمیشه تو قسمت تست بین نتورک و لایو اخطار میده کسی دلیلشو میدونه؟:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر