همه چیز درباره ی Xbox Live

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
منم میخوامش... ولی فک کنم نمیشه کاریش کرد باید بخریم 800 پوینت...
دوستان PES هم نیاز به این کصافط بازیا داره؟ یا میشه فری بازیش کرد اگه میشه فقط با لایو گلد بازیش کرد من برم همون PES بخرم هرچند اصلا دوس ندارمش ولی کرمم گرفته باید آنلاین بازی کنم دیگه آفلاین اصلا نمیچسبه

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم میخوامش... ولی فک کنم نمیشه کاریش کرد باید بخریم 800 پوینت...
دوستان PES هم نیاز به این کصافط بازیا داره؟ یا میشه فری بازیش کرد اگه میشه فقط با لایو گلد بازیش کرد من برم همون PES بخرم هرچند اصلا دوس ندارمش ولی کرمم گرفته باید آنلاین بازی کنم دیگه آفلاین اصلا نمیچسبه
شما بجای پول گلد از این free ها بگیر بجاش پول پوینت بده

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
داش امیر توضیح بده چجوری گلد رایگان بگیرم؟چند جا توضیح داده سختهo:-)

http://forum.bazicenter.com/thread69441/

اول میری توی Setting بعد language and local بعد میری locale رو میکنی japan.حالا creat new profile میزنی بعد یه ایمیل الکی میزنی مثلا abcnds@jp ول حتما باید بعد @ کلمه jp بزار .بعد پسورد میزنی .بعد اکانت ساختی تو قسمت بازی ها mhf رو سرچ میکنی .بعد که دانلود شد طبق اون تاپیک که بالا گزاشتم کد امنیتی رو وارد میکنی/

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
اون موقع یه چند سوال دیگه
1-برای آنلاین بازی کردن بازی ها باید کدشو داشته باشیم یا این که فقط بازی برنر مکس باشه کافیه.؟
2-اینکه میگن برای بن نشدن باید دستگاه فریمور ixtereme lt باشه منظور همون lt3 هستش؟
3-کلا برای بن نشدن میشه بگید چه چیز هاییرو باید رعایت کنیم؟

پیشاپیش از جواب شما متشکرم

آخرین ویرایش:

t@ylor swift

کاربر سایت
Oct 3, 2012
30
آقا یه سوال من یه بار halo 4 رو گذاشتم توی دستگاه و فقط رفتم توی بازی و اومدم بیرون حالا اگه وصل شم به لایو و یه بازی دیگه بازی کنم بن میشم؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام آقا یه سوال خیلی خیلی مهم دارم ممنون میشم توضیح بدید
من الان 555 تا پوینت دارم ولی وقتی تو بازی pes 2013 وارد میشم تعداد پوینت هامو 0 مینویسه !!!
من چیکار کنم ؟؟؟
لطغا کمکم کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقا یه سوال من یه بار halo 4 رو گذاشتم توی دستگاه و فقط رفتم توی بازی و اومدم بیرون حالا اگه وصل شم به لایو و یه بازی دیگه بازی کنم بن میشم؟

مونده به شانست چون بازو که میزاری اگه برنرمکس نباشه بهد چند ثانیه سکتوراشو میخونه . ایشالله که هیچی نشده .

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,965
نام
احمد

اگه شما تو یک پروفایل که مال لایو نبوده بازی کردی فکر نمی کنم مشکلی باشه ( مطمئن نیستم) البته موقعی که لایو میری بازی نباید رو هارد نصب باشه. اگر هم رو پروفایل لایو بازی کردی ولی موقع بازی آفلاین بودی باید صبر کنی تا ریلیز جهانی بازی لایو نری بعدش مشکلی نیست اگر هم موقعی که اجرا کردی بازیو آنلاین بودی که متاسفانه به احتمال زیاد بن می شی. در کل اگه می تونی تا ریلیز جهانی بازی لایو نرو

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
http://forum.bazicenter.com/thread69441/

اول میری توی Setting بعد language and local بعد میری locale رو میکنی japan.حالا creat new profile میزنی بعد یه ایمیل الکی میزنی مثلا abcnds@jp ول حتما باید بعد @ کلمه jp بزار .بعد پسورد میزنی .بعد اکانت ساختی تو قسمت بازی ها mhf رو سرچ میکنی .بعد که دانلود شد طبق اون تاپیک که بالا گزاشتم کد امنیتی رو وارد میکنی/
سلام من همه کارها رو کردم بعد از پسورد یه سزی مطالب به زبون ژاپنی میاد که دیگه نمیدونم چیکار کنم
راستی یه سوال دیگه من یه اکانت فری ساختم امریکا از سایت game.ir فکر کنم باشه میخوام گلد بخرم و پوینت بعد از خرید باید چیکار کنم
کمک کنید لصفا

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام من همه کارها رو کردم بعد از پسورد یه سزی مطالب به زبون ژاپنی میاد که دیگه نمیدونم چیکار کنم
راستی یه سوال دیگه من یه اکانت فری ساختم امریکا از سایت game.ir فکر کنم باشه میخوام گلد بخرم و پوینت بعد از خرید باید چیکار کنم
کمک کنید لصفا
بعد از خرید یه کد بهت میده که باید اون رو تو کنسول یا سایت xbox وارد کنی بعد پوینت و گلد به اکانتت اضافه میشه!

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
استفاده از گیمرپیکچر هایی مجانی که مثلا با نرم افزار modio یا horizon میگیریم خطرناکه برای لایو؟
مثلا من الان از تم مجانی با همین نرم افزار ها استفاده میکنم لایو هم بازی میکنم هیچی نمیشه میخواستم بدونم گیمرپیکچر هم همینطوره؟

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
سلام دوستان
استفاده از گیمرپیکچر هایی مجانی که مثلا با نرم افزار modio یا horizon میگیریم خطرناکه برای لایو؟
مثلا من الان از تم مجانی با همین نرم افزار ها استفاده میکنم لایو هم بازی میکنم هیچی نمیشه میخواستم بدونم گیمرپیکچر هم همینطوره؟

حالا چرا اینهمه دردسر.از خود سایت bing هم کلی گیمر پیکچر مجانی میشه گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر