همه چیز درباره ی Xbox Live

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوست شما هم halo4 بازی کرده بود؟؟؟
آٰره فکر کنم
من یه سوالی دارم از دوستان دیگه نخواستم تای\ک بزنم گفتم اینجا مطرح کنم بازی pes 2013 قابلیت آنلاین داره ؟؟؟ چیکارا میشه باهاش کرد ؟! مستر لیگ آنلاین اینا هم میشه ؟!؟!

a l i 360

کاربر سایت
Oct 25, 2012
6
نام
ali
کسی میدونه ماکروسافت پوینت چیه؟ و چطوری بدست میاد؟
بعضی بازی ها مثل نمام بازی های EA game علاوه بر گلد پوینت هم می خواد تا بتونی آنلاین بازی کنی اگر هم می خوای بخری به سایت"www.game-ir.com"برو.ولی قیمتش زیاده

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
منظورم بازی کردن نیستش.منظورم اینه که توی لایو بچرخم یعنی دیسکی توی دستگاه نذارم.
بله با یه اکانت معمولی که باز خواهشید کرد بوسیله ایمیل هات میل یه اکانت براتون فعال میشه که به Live وصل میشید ولی بازی های gold رئ نمیتونید انجام بدید ول به قول خودتون میتونید بگردید

goolelle

کاربر سایت
Sep 29, 2012
74
نام
علي رضا
اونوقت چطوری؟

توي ايران به طور كارتي هست اگه اشتباه نكنم 50 هزار تومان به صورت reedem code هستش

توي قسمت dashboard (دكمه وسط دسته رو بزن) دو صفحه با جهت دسته بيا به سمت چپ بالا نوشته reedem code بايد كد رو توي اون وارد كني

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوســـــــــــتان من کمک سریع میخوام... دمتون گرم
آقا اولین سوالم که الان ضروریه اینه که من فریمور lt3 رو الان رو کنسولم دارم ولی وقتی میخوام به لایو وصل شم میگه آپدیت جدید در دسترسه و اگه آپدیت نکنی نمیتونی به لایو وصل شی آپدیت کنم یا نکنم؟؟؟

دومیش اینه که من می دونم که خوده کنسول روش 1 ماه گلد رایگان داره من تا حالا باهاش توو لایو بازی نکردم ولی یه بار به لایو وصل شدم قبلا و یه آپدیت داملود کردم که از کپی خوری درومده بودو....... حالا بگزریم درستش کردیم الان من میتونم توو لایو بازی کنم یا اون گلدم تموم شده؟؟؟

ممنون میشم داداشای گلم

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
دوســـــــــــتان من کمک سریع میخوام... دمتون گرم
آقا اولین سوالم که الان ضروریه اینه که من فریمور lt3 رو الان رو کنسولم دارم ولی وقتی میخوام به لایو وصل شم میگه آپدیت جدید در دسترسه و اگه آپدیت نکنی نمیتونی به لایو وصل شی آپدیت کنم یا نکنم؟؟؟

دومیش اینه که من می دونم که خوده کنسول روش 1 ماه گلد رایگان داره من تا حالا باهاش توو لایو بازی نکردم ولی یه بار به لایو وصل شدم قبلا و یه آپدیت داملود کردم که از کپی خوری درومده بودو....... حالا بگزریم درستش کردیم الان من میتونم توو لایو بازی کنم یا اون گلدم تموم شده؟؟؟

ممنون میشم داداشای گلم

سلام آره باید ال تی ۳ باشی.
اگه بیشتر از ۳۰ روز از اون پروفایلت گذشته باشه باید یه پروفایل دیگه بسازی با اون بری...

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوسته من پاسختون رو متوجه نمیشم... ولی فک کنم چون lt3 هستم موردی پیش نمیاد اگه آپدیت رو انجام بدم الان آپدیت داره انجام میشه اَبَرفرض خودت هِلپ می

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
سلام به همگی من یه چیزیو میخواستم بدونم.
1-با lt3 آپدیت آنلاین کپی خور میپرونه؟
2-برای ساخت اکانت فرقی نداره از کدوم کشور استفاده کنیم؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام به همگی من یه چیزیو میخواستم بدونم.
1-با lt3 آپدیت آنلاین کپی خور میپرونه؟
2-برای ساخت اکانت فرقی نداره از کدوم کشور استفاده کنیم؟
1-نه خیر مشکلی نیست
2-معمولا از آمریکا استفاده میکنن

---------- نوشته در 10:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 AM ارسال شده بود ----------

از دوستان خواهش میکنم سایتی رو معرفی کنید که بتونم Point بگیرم برای fifa هر چقدر که لازمه میخوام
منتظر جواب

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من دفعه اولی که xbox گرفتم اول از همه امدم تو خود سایت xbox اکانت ایجاد کردم با ایمل live ولی اون اکانت رو رو xbox اجرا نکردم! و با یه ایمیل دیگه رو خود دستگاه اکانت ساختم
حالا اون ایمیلی که اول استفاده کردم رو واسه ویندوز 8 هم استفاده کردم
میشه اکانت اولیه که از تو سایت ساختم رو پاک کنم و این اکانتی رو که دارم استفاده میکنم رو ایمیلش رو تغییر بدم به اون ایمیل ؟؟؟
اوه اوه اوه ه ه ه ه ه . .....
چی گفتم :-o:-o

اصلا امکان اینکه ایمیل اکانتم رو عوض کنم و در اصل اکانتم رو به ایمیل دیگه انتقال بدم و تمام پوینت ها و ... امکان هست ؟

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوسته من پاسختون رو متوجه نمیشم... ولی فک کنم چون lt3 هستم موردی پیش نمیاد اگه آپدیت رو انجام بدم الان آپدیت داره انجام میشه اَبَرفرض خودت هِلپ می

دوست عزیز اپدیت کنین مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر