همه چیز درباره ی Xbox Live

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
چرا اتفاقا من همین 2 ماه پیش کلی با این قضیه مشکل داشتم میخواستم پک اسکایریم دانگارد رو دانلود کنم.. تمام پشتیبانی ماکروسافتو تاپیک xbox live اینجا رو زیرو رو کردم ..و متوجه شدم در واقع شما هر چیزی که بخواید از لایو دانلود کنید چه رایگان چه غیره باید پی پی ان شیر کنید .. اتفاقا شیر کردنش هم بسیار آسونه .. فقط یه پی پی ان میخواد راهنمایی کامل خواستی هم برو اینجا:

http://forum.bazicenter.com/thread43920/

نمیشه از سایت ایکس باکس با کامپیوتر خرید کرد؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
من اکانتم فکر کنم teen هست
الان خواستم دمو یک بازی رو بگیرم از لایو این رو گفت:
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.
من موقع ساخت اکانت یه اکانت parent هم برای بابام ساختم حالا چطوری میتونم این بازی رو بگیرم؟
یعنی چطوری میتونم از طرف بابام به خودم اجازه بازی رو بدم؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
چندماهی هست به لایو وصل نشدم و فقط میخوام با گیمرتگم وصل بشم تا گیم اسکورم رو اپدیت به روز کنم.حالا ببینم حتما باید به لایووصل شم ؟ راه دیگه نداره که باه لایو وصل نشم؟ آخه باید داشبوردمو آپدیت کنم و مشکلات بعدی ...........

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,227
نام
Mansour
با سلام به دوستان عزیز
فکر نکنم موج بن در کار باشه چون الان حدود5 سال هست که بن ویو نیومده
ولی توصیه می کنم نکات ایمنی رو رعایت کنی چون ممکنه مایکرو سافت غافلگیرمون کنه
ممنون

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
گفتن واسه رفتن به لایو باید دوباره اپدیت شه اون دکانی که من ازش ایکس باکسم رو خریدم گفت نباید اپدیت 15574 دوباره ریخت چون خراب میشه پس چی کار کنم

66JOE99

کاربر سایت
Jul 10, 2011
7
سلام
من ميخوام يه اكانت لايو بسازم ولي وقتي اطلاعات رو وارد ميكنم توي اون قسمتي كه مينويسه creating account ارور ميده و مينوسيه sorry, Xbox live sign up isn't available right now. Try again later
حالا بايد چكار كنم؟
راستي اين آپدىت جديده رو هم انجام دام

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه اکانت یوپلی پسپورت برای نسخه REVELATIONS روی پی اس 3 تهیه کردم
الان اون اکانتو میتونم تو 360 هم استفاده کنم؟
+ نسخه های دیگه AC هم میشه به این شکل بازی کرد؟

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
من یه gold یک ماه خردیم الان، کدش رو که میزنم بعدش یه سری اطلاعاتی مثل billing address و کد پستی و .... میخواد برای کامل کردن خرید که باید واقعی باشن...
چه باید کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر