همه چیز درباره ی Xbox Live

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه اکانت یوپلی پسپورت برای نسخه REVELATIONS روی پی اس 3 تهیه کردم
الان اون اکانتو میتونم تو 360 هم استفاده کنم؟
+ نسخه های دیگه AC هم میشه به این شکل بازی کرد؟
کسی نمیدونه ؟

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
USA
Adress Line 1: 307 Colburn Ave
City: Williamsville
State: NY(New York
Postal-zip code :14221
Tell:716-633-0020

--------------------------------

Adress Line 1: PO Box 95
City: Bloubergstrand
State: AZ
Posta-zip code :74436
Tell:0215540044

english/england

Address : 98 Front Street
City: LACASDAL
Postal Code: HS1 9YE
Phone Number: 07776726326
-----------------------------------------
Address : 50 Fox Lane
City: BODIEVE
Postal Code: PL27 4WY
Phone Number: 07776726326
-----------------------------------------
Address : 96 Southlands Road
City: POLING CORNER
Postal Code: BN18 9RF
Phone Number: 07756838351

---------- نوشته در 01:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:56 PM ارسال شده بود ----------

internet explorer لایو چه آپدیتی میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
چند وقته پینگم خیلی بد شده واسه فیفا و جهاد 3 بازی کردن خیلی اذیت میشم...اصولا اصلا میشه کاری کرد که پینگ بهتر بشه ؟

اینترنتم پیشگامان 1 مگ هست افت سرعت اصلا نداشتم ولی پینگم هرچی میاد بدتر میشه...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
چند وقته پینگم خیلی بد شده واسه فیفا و جهاد 3 بازی کردن خیلی اذیت میشم...اصولا اصلا میشه کاری کرد که پینگ بهتر بشه ؟

اینترنتم پیشگامان 1 مگ هست افت سرعت اصلا نداشتم ولی پینگم هرچی میاد بدتر میشه...

یه اموزشی هست تو قسمت اموزشای XBOX که چطوری پینگو بهتر کرد اونو بخونین شاید کمکتون کرد .

shahroozs2

کاربر سایت
Aug 11, 2010
120
سلام دوستان.
من ميخوام بازي هايي كه انلاين بازي ميكنم رو به صورت برنرمكس بگيرم و بقيه بازيها به صورت ٩٧٪ و بريزمش رو هارد و از طريق پخش كردن اهنگ بازي كنم.
حالا يه سوال دارم:احتمال داره بن بشم به خاطر اينكه بازي هاي ٩٧٪ رو هارد دارم؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
آقا من دیشب یه کد برای 800 پوینت مجانی اومد دستم redeem کردمش ... حالا امروز میخواستم online pass برای Mass effect 3 بخرم (که قیمتش همون 800 پوینته که الان تو اکانتم دارم) ولی این ارورو میده

Can't retrieve the information from xbox live, please try again later
status code of 80153410

مشکلش چیه؟

shahroozs2

کاربر سایت
Aug 11, 2010
120
سلام دوستان.
من ميخوام بازي هايي كه انلاين بازي ميكنم رو به صورت برنرمكس بگيرم و بقيه بازيها به صورت ٩٧٪ و بريزمش رو هارد و از طريق پخش كردن اهنگ بازي كنم.
حالا يه سوال دارم:احتمال داره بن بشم به خاطر اينكه بازي هاي ٩٧٪ رو هارد دارم؟

کسی نبود؟
میخوام امروز برم بازی بخرم.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
آقا من دیشب یه کد برای 800 پوینت مجانی اومد دستم redeem کردمش ... حالا امروز میخواستم online pass برای Mass effect 3 بخرم (که قیمتش همون 800 پوینته که الان تو اکانتم دارم) ولی این ارورو میده

status code of 80153410

مشکلش چیه؟
شما یا باید چیز پی ان رو شیر کنید رو ایکس باکس بعد خرید کنید یا با کامپیوتر برید تو سایت ایکس باکس اونجا خرید رو انجام بدید خود ایکس باکس دانلود میکنه

---------- نوشته در 11:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 AM ارسال شده بود ----------

کسی نبود؟
میخوام امروز برم بازی بخرم.
والا احتمال هیچ چیزی صفر نیست ولی الان دوستان با 97% تو لایو هم بازی میکنن ولی بن نمیشن پس زیاد جای نگرانی نیست

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
اقا دو سوال داشتم.
1-از کجا میشه فهمید که باید پوینت اروپا بخرم یا امریکا.وقتی میرم تو سایت لایو و میخام اکانتمو چک کنم ببینم مال کجاست یه صفحه ای میاد که شماره تلفن ازم میخاد و از اینجور چیزا هرچی هم میزنم ارور میده
2-اگر با وی پی ان با pc برم سایت xbox.com و اونجا کد پوینت رو در قسمت Redeem Code بزنم حله یا نه؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین

status code of 80153410

مشکلش چیه؟
شما یا باید چیز پی ان رو شیر کنید رو ایکس باکس بعد خرید کنید یا با کامپیوتر برید تو سایت ایکس باکس اونجا خرید رو انجام بدید خود ایکس باکس دانلود میکنه
یکمی بیشتر توضیح میدی؟
(این آنلاین پسشو نمیشه تو xbox.com خرید گزینش نیست)

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام بچه ها ... من Ps3 دارم که کپی حورش نکردم و اورجینال بازی میخرم و راحت به psn وصل میشم و برای مثال فیفا آنلاین بازی میکنم!
حالا میخوام ببینم اگر ایکس باکس بخرم, با توجه به اینکه بازیهای همه کپی هستن و کنسول کپی خور شده میتونم آنلاین بازی کنم یا نه!؟
چجوری وقتی اون کد امنیتی که مربوط به هر بازی اورجینال میشه رو ندارم ولی میتونم آنلاین بازی کنم؟!
ممنون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام بچه ها ... من Ps3 دارم که کپی حورش نکردم و اورجینال بازی میخرم و راحت به psn وصل میشم و برای مثال فیفا آنلاین بازی میکنم!
حالا میخوام ببینم اگر ایکس باکس بخرم, با توجه به اینکه بازیهای همه کپی هستن و کنسول کپی خور شده میتونم آنلاین بازی کنم یا نه!؟
چجوری وقتی اون کد امنیتی که مربوط به هر بازی اورجینال میشه رو ندارم ولی میتونم آنلاین بازی کنم؟!
ممنون

سلام
بله میتونی بازی کنی
این از خصوصیات 360ه :)
بعضی از بازیها که عین هلو میره تو لایو بعضیهاشونم آنلاین پس میخواد که باید از طریق چیز پی ان به لایو وصل بشی و کدو وارد کنی و بعدش راحت بری تو بازی و آنلاین بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر