همه چیز درباره ی Xbox Live

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
یک راه داره ولی ممکنه خطری باشه
اول با پروفایل دوستت برو تو بازی بعد پرو فایلتو تو بازی عوض کن
خطرش چی میتونه باشه
با پروفه دوستم میرم

---------- نوشته در 03:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:36 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من از پروفایل دوستم یه دی ال سی فورزا دانلود کردم(خریده بود)

الان فقط میتونم با پروفایل دوستم پورشه سواری کنم

یعنی داخل هاردم هست ولی داخل پروفایل اصلیم نمیتونم بازی کنم:(

کمک:(

کمکم کنید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
خواهشا به سوالای من جواب بدین مخصوصا اولی ؟
1-من برای اولین بار به لایو متصل شدم . از من پرسید میخوای اکانت گلد 1 ماهه فعال بشه من زدم no thanks .حالا دقیقا از کدوم قسمت باید برم فعالش کنم؟؟؟؟؟نپریده باشه؟
2-پوینت فقط واسه خرید از لایو هست؟و گلد واسه بازی آنلاین و دمو؟؟؟؟؟؟؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
يه سوال دوستان عزيز
من تا يه ماه ديگه گولدم تموم ميشه حالا مي خوام قبل از اينكه تموم بشه يه گولد يه ساله بخرم و كدش را وارد كنم آيا دوباره يه سال ديگه تمديد ميشه يا نه بايد بذارم قبلي كاملا تموم و منقضي بشه و بعد كد را وارد كنم .؟ يه جوري نشه كه بگه كد فعلا فعال نشه و يه چند روز دستم بمونه و بعد هك بشه و ... و از اين جور بدبختيا در مورد پوينتت هم همينطور 1900پوينت دارم 4000 تا اضافه كنم را خو مي پذيرتش ؟

مشکلی نداره. اگر مثلا اکانت یک ماهه تون تا تاریخ 23/3 اعتبار داشته باشه و شما روز 10/3 اقدام به خرید یک اکانت 12 ماهه کنین، زمان انقضای اکانتتون رو می زنه از 23/3 سال بعدی.

فکر کردین سیستم خرید ایرانه که چنین حرکتایی بزنه؟ هر مشکلی پیش بیاد با پشتیبانی مایکروسافت صحبت کنین به ثانیه حل می کنن.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
خواهشا به سوالای من جواب بدین مخصوصا اولی ؟
1-من برای اولین بار به لایو متصل شدم . از من پرسید میخوای اکانت گلد 1 ماهه فعال بشه من زدم no thanks .حالا دقیقا از کدوم قسمت باید برم فعالش کنم؟؟؟؟؟نپریده باشه؟
2-پوینت فقط واسه خرید از لایو هست؟و گلد واسه بازی آنلاین و دمو؟؟؟؟؟؟؟

سوال اولیو تا الان 100 نفر یکیشم من بودم کردن
همه هم جواب گرفتن
بابا بیخیال این 1 ماه گلد بشید . 1 لار باید بپردازید که کارت اعتباری میخواد که تو ایران مقدور نیست پس دیگه نمیشه

مایکروسافت پوینت برای خرید از لایوه
اکانت گلد همبرای بازی مولتی پلیر آنلاین- تی وی - پارتی - مسیج ویدئویی با کینکت - یا صوتی

دمو هم تا هفته اول که دمو میاد گلد میخواد ولی بعد یه هفته رایگانه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سوال اولیو تا الان 100 نفر یکیشم من بودم کردن
همه هم جواب گرفتن
بابا بیخیال این 1 ماه گلد بشید . 1 لار باید بپردازید که کارت اعتباری میخواد که تو ایران مقدور نیست پس دیگه نمیشه

مایکروسافت پوینت برای خرید از لایوه
اکانت گلد همبرای بازی مولتی پلیر آنلاین- تی وی - پارتی - مسیج ویدئویی با کینکت - یا صوتی

دمو هم تا هفته اول که دمو میاد گلد میخواد ولی بعد یه هفته رایگانه

ممنون بابت توضیح کاملت .
من اولین بار از لایو استفاده میکنم اصلا وارد نیستم.
برای اینکه دموی فیفا 13 آپدیت بشه باید چکار کرد میدونی؟
به زحمت یه سایت خوب که قیمت هاش ارزان باشه و مطمئن هم باشه واسه خرید اکانت و پوینت معرفی کنید؟

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
ممنون بابت توضیح کاملت
من اولین بار از لایو استفاده میکنم اصلا وارد نیستم.
برای اینکه دموی فیفا 13 آپدیت بشه باید چکار کرد میدونی؟
به زحمت یه سایت خوب که قیمت هاش ارزان باشه و مطمئن هم باشه واسه خرید اکانت و پوینت معرفی کنید؟

اپدیت دمو رو نمیدونم ولی اگه منظورت دانلود دموی بازیاس که یا معمولا توی تبلیغات هست اگه نبود به راحتی میتونی سرچ کنی برو به اولین صفحه هی lb رو بزن تا بری اون صفحه سرچ کن میاد
persibox.com اینم سایت

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
سلام
من یه اکانت در سایت ایکس باکس ساختمو وارد شدم وقتی در قسمت Redeem Code میرم 1 کد به مایلم میفرسته بعد که کد وارد کردم مشخصات میخواد ..چی باید وارد کنم...کد پستی میحواد و.... اگر امکان داره راهنمایی کنید من تاز کارم و تاز به live وصل شدم در مورد اکانت گلد هم توضیح دهید چطوری بخریم و وارد کنیم... وکلا درlive چه تنظیماتی را باید انجام دادچه در اکانت چه در ایکس باکس ..
شما هرچی که میخوایی بزنی باید حتما از مشخصات کشور های خارجی باشه.
مثلا شهر رو بزن New york
تلفن رو بزن 555-698-484-363
کد پستی رو دیگه نمیدونم یادم نیست چی باید بزنی.
تنظیمات ساعت رو باید یکی از شهر های آمریکا بزار.
اسم رو باید خارجی بزاری و وقتی که اکانت ساختی میتونی تغییر بدی.
آدرس هم که گفتم.
تنظیمات مودم هم باید درست باشه.
شما هر موقعه اکانت رو ساختید بهتون میگم چه طوری باید Xbox live Cart بگیری و کجا وارد کنی.

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
شما هرچی که میخوایی بزنی باید حتما از مشخصات کشور های خارجی باشه.
مثلا شهر رو بزن New york
تلفن رو بزن 555-698-484-363
کد پستی رو دیگه نمیدونم یادم نیست چی باید بزنی.
تنظیمات ساعت رو باید یکی از شهر های آمریکا بزار.
اسم رو باید خارجی بزاری و وقتی که اکانت ساختی میتونی تغییر بدی.
آدرس هم که گفتم.
تنظیمات مودم هم باید درست باشه.
شما هر موقعه اکانت رو ساختید بهتون میگم چه طوری باید Xbox live Cart بگیری و کجا وارد کنی.
باتشکر از جواب شما مشکل اینه از کد پستی ایراد میگیره ۱نمونه تنظیمات بگید ممنون میشم
سلام مجدد حل شد حالا این کد را از من میخواد Redeem Code

آخرین ویرایش:

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
باتشکر از جواب شما مشکل اینه از کد پستی ایراد میگیره ۱نمونه تنظیمات بگید ممنون میشم
سلام مجدد حل شد حالا این کد را از من میخواد Redeem Code
دوست عزیز استفاده از یک ماه گلد رایگان دیگه مقدور نیست مگه اینکه شما اطلاعات واقعی وارد کنی نه الکی! ضمن اینکه ازت درخواست یه کارت اعتباری واقعی با مشخصاتش رو میکنه که دیگه نمیشه کاریش کرد و سر مایکروسافت کلاه گذاشت با اطلاعات Fake! من امروز امتحان کردم.دیگه باید قید 1 ماه رایگانو بزنی متاسفانه .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان می خواهم بدانم ایکس باکس اسلیم 250 کپی خور اگر به لایو وصل شم کپی خورم خراب نمیشه؟؟؟؟؟؟/ ویک سوال دیگه من اینترنت 256 adsl2 دارم مودم دارم وایرلسی است می خوام تکمیل تکمیل راهنماییم کنید تا به لایو وصل شم ممنون

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
سلام دوستان می خواهم بدانم ایکس باکس اسلیم 250 کپی خور اگر به لایو وصل شم کپی خورم خراب نمیشه؟؟؟؟؟؟/ ویک سوال دیگه من اینترنت 256 adsl2 دارم مودم دارم وایرلسی است می خوام تکمیل تکمیل راهنماییم کنید تا به لایو وصل شم ممنون

در مورد وصل شدن به هر صورتی به لایو تاپیک اموزشش هست
در مورد کپی خور شما اگه lt3 باشی مشکلی پیش نمیاد ولی اگه بازی وریفای شده برای لایو نداری و اطمینان نداری صد در صد هست یا نیست شما بازی توش نزار بدون بازی وصل شو اگه ال تی سه هست فقط احتمالا یه اپدیتی میخواد که باید ایپدیت کنی همین

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
برای خرید این آواتار آیتم ها با پوینت مشکل خاصی که نیست؟هست؟
مثل تحریم یا احتیاج به چیز پی ان؟
یعنی راحت میشه خرید و استفاده کرد؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام دوستان
برای خرید این آواتار آیتم ها با پوینت مشکل خاصی که نیست؟هست؟
مثل تحریم یا احتیاج به چیز پی ان؟
یعنی راحت میشه خرید و استفاده کرد؟

سلام
هرگونه خرید از لایو به وی پی نیاز داره.(مگه اینکه جنس مجانی باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر