همه چیز درباره ی Xbox Live

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام
من xbox 360 رو حدود 2 سال پیش خریدم ، مدل elite
حالا اگه الان بخوام به live وصل بشم ، اون یک ماه اشتراک رایگان لایو رو که مدل های elite دارن میتونم استفاده کنم؟(تا الان هم به لایو وصل نشدم)

به خدا به پیر به پیغمبر به جان کوجیما:D این یه ماهه رایگان رو برداشتن و باید یه دلار براش پرداخت کنی. از طریق Master یا Visa :D

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
سلام
من از پروفایل دوستم یه دی ال سی فورزا دانلود کردم(خریده بود)

الان فقط میتونم با پروفایل دوستم پورشه سواری کنم

یعنی داخل هاردم هست ولی داخل پروفایل اصلیم نمیتونم بازی کنم:(

کمک:(

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یه سایت برای خرید کرت گلد می خواهم لطفا راهنمایی کنید
ممنون می شم

بهترین سایت واسه خرید اکانت و پوینت به نظرم ماتریکس گیمه . قیمتشم نسبت به بقیه جاها مناسب تره .البته من تا حالا ازش نگرفتم اینو دوستان بهم معرفی کردن. خودمم مقایسه کردم دیدم مناسبه.

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

2 تا سوال داشتم .
1-من برای اولین بار به لایو متصل شدم . از من پرسید میخوای اکانت گلد 1 ماهه فعال بشه من زدم نه ممنون .حالا دقیقا از کدوم قسمت باید برم فعالش کنم؟؟؟؟؟
2-پوینت فقط واسه خرید از لایو هست؟و گلد واسه بازی آنلاین و دمو؟؟؟؟؟؟؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
يه سوال دوستان عزيز
من تا يه ماه ديگه گولدم تموم ميشه حالا مي خوام قبل از اينكه تموم بشه يه گولد يه ساله بخرم و كدش را وارد كنم آيا دوباره يه سال ديگه تمديد ميشه يا نه بايد بذارم قبلي كاملا تموم و منقضي بشه و بعد كد را وارد كنم .؟ يه جوري نشه كه بگه كد فعلا فعال نشه و يه چند روز دستم بمونه و بعد هك بشه و ... و از اين جور بدبختيا در مورد پوينتت هم همينطور 1900پوينت دارم 4000 تا اضافه كنم را خو مي پذيرتش ؟

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
یه سایت برای خرید کرت گلد می خواهم لطفا راهنمایی کنید
ممنون می شم

من این سایتو پیشنهاد میکنم ارزونتر از بقیس و همیشه از این خرید میکنم
persibox.com
(شرمنده با تاپاتالک هستم و اسپویلر نداره)

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,246
نام
Mansour
يه سوال دوستان عزيز
من تا يه ماه ديگه گولدم تموم ميشه حالا مي خوام قبل از اينكه تموم بشه يه گولد يه ساله بخرم و كدش را وارد كنم آيا دوباره يه سال ديگه تمديد ميشه يا نه بايد بذارم قبلي كاملا تموم و منقضي بشه و بعد كد را وارد كنم .؟ يه جوري نشه كه بگه كد فعلا فعال نشه و يه چند روز دستم بمونه و بعد هك بشه و ... و از اين جور بدبختيا در مورد پوينتت هم همينطور 1900پوينت دارم 4000 تا اضافه كنم را خو مي پذيرتش ؟

بهتره یه سوال از بقیه هم بپرسی اینجانب تازه کارم

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
يه سوال دوستان عزيز

اگر کد گلد یک سال رو وارد کنید بقیه یک ما میپره و یه یکساله میاد جاش
در مورد mp ام که میتونی دو تا کد بزنید با هم جمع میشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
من از پروفایل دوستم یه دی ال سی فورزا دانلود کردم(خریده بود)

الان فقط میتونم با پروفایل دوستم پورشه سواری کنم

یعنی داخل هاردم هست ولی داخل پروفایل اصلیم نمیتونم بازی کنم:(

کمک:(
یک راه داره ولی ممکنه خطری باشه
اول با پروفایل دوستت برو تو بازی بعد پرو فایلتو تو بازی عوض کن

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
سلام
من یه اکانت در سایت ایکس باکس ساختمو وارد شدم وقتی در قسمت Redeem Code میرم 1 کد به مایلم میفرسته بعد که کد وارد کردم مشخصات میخواد ..چی باید وارد کنم...کد پستی میحواد و.... اگر امکان داره راهنمایی کنید من تاز کارم و تاز به live وصل شدم در مورد اکانت گلد هم توضیح دهید چطوری بخریم و وارد کنیم... وکلا درlive چه تنظیماتی را باید انجام دادچه در اکانت چه در ایکس باکس ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر