همه چیز درباره ی Xbox Live

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام
بله میتونی بازی کنی
این از خصوصیات 360ه :)
بعضی از بازیها که عین هلو میره تو لایو بعضیهاشونم آنلاین پس میخواد که باید از طریق چیز پی ان به لایو وصل بشی و کدو وارد کنی و بعدش راحت بری تو بازی و آنلاین بزنی

ممنون ... فقط یه سوال ... ینی ایکس باکس یه قسمت مخصوص پـــراکسی داره که بشه با وی پی ان وصل شد؟!
اونوقت این کاری که گفتی با وی پی ان وارد شم ! دقیقا چه کدی رو وارد میکنم؟! متوجه نشدم منظورت از کد چیه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
ممنون ... فقط یه سوال ... ینی ایکس باکس یه قسمت مخصوص پـــراکسی داره که بشه با وی پی ان وصل شد؟!
اونوقت این کاری که گفتی با وی پی ان وارد شم ! دقیقا چه کدی رو وارد میکنم؟! متوجه نشدم منظورت از کد چیه؟

خواهش
برای وصل شدن به لایو کافیه 360 به اینترنت وصل کنی.همین.بعد میتونی بازیهایی که آنلاین پس نمیخوانو راحت لایو بزنی مثل red dead-max payne-pes , ..............
ولی بعضی از بازیها مثل fifa -dead space-*********** و.......نیاز به آنلاین پس میخواد.این کدو میتونی از فروشگاهای اینترنتی بخری و بهت یه کد میدن
برای وارد کردن این کد نیاز به چیز پی ان داری که آموزش شیر کردن چیز پی ان به 360 تو این فروم هست
در کل اگه بازیهایی که کد ندارنو میخوای لایو بزنی فقط فقط وصل شو به اینترنت بدون چیز پی ان و راحت آنلاین بزن

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
خواهش
برای وصل شدن به لایو کافیه 360 به اینترنت وصل کنی.همین.بعد میتونی بازیهایی که آنلاین پس نمیخوانو راحت لایو بزنی مثل red dead-max payne-pes , ..............
ولی بعضی از بازیها مثل fifa -dead space-*********** و.......نیاز به آنلاین پس میخواد.این کدو میتونی از فروشگاهای اینترنتی بخری و بهت یه کد میدن
برای وارد کردن این کد نیاز به چیز پی ان داری که آموزش شیر کردن چیز پی ان به 360 تو این فروم هست
در کل اگه بازیهایی که کد ندارنو میخوای لایو بزنی فقط فقط وصل شو به اینترنت بدون چیز پی ان و راحت آنلاین بزن
آها, که اینطور :-؟ :D
لطفا آدرس یکی ازین سایتهایی که کد میفروشن رو بهم بده ببینم چجوریاس, قیمت چجوریه :-؟؟
لطفا آدرس تاپیکی هم که آموزش داده چجوری چیز پی ان رو روی 360 شیر کنیم هم بده !
ممنون ... عجرت با آغا :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان چند روزی هست می خوام به لایو وصل شم ولی وصل نمیشه . با سیم لن هم می زنم . شما می دونید قضیه چیه ؟
البته اینم بگم مودم جدید خریدم و اینکه اینترنت به صورت کانکشنی نیست که قطع و وصل بشه .

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
شما یا باید چیز پی ان رو شیر کنید رو ایکس باکس بعد خرید کنید یا با کامپیوتر برید تو سایت ایکس باکس اونجا خرید رو انجام بدید خود ایکس باکس دانلود میکنه

منم همین مشکلو دارم

با Pc هم رفتم وقتی Buy Now رو میزنم میگه

Sorry
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
منم همین مشکلو دارم

با Pc هم رفتم وقتی Buy Now رو میزنم میگه

Sorry
Purchase of this content is currently not allowed for child and teen accounts. If the Parental Settings for your Xbox LIVE account allow you to make purchases, you can purchase this content using your Xbox console.

نه مشکل تو فرق داره ... طبق چیزی که اینجا میگه ایرادش اینه که تو مشخصات اکانتت تو سنتو زیر هیجده سال زدی ...

r.k 360

کاربر سایت
Sep 9, 2008
24
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بچه ها اون هدست که همراه خود کنسول میدن فقط برای حرف زدن تو لایو هست ؟
صدا ازش در نمیاد ؟؟؟ چون یه چیزی شبیه بلندگو داره اون چیه ؟؟؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!

احیانا این ISP جدیدتون Pars Online نیست؟

بچه ها اون هدست که همراه خود کنسول میدن فقط برای حرف زدن تو لایو هست ؟
صدا ازش در نمیاد ؟؟؟ چون یه چیزی شبیه بلندگو داره اون چیه ؟؟؟

همون طور که دوستمون گفتن واسه وقتی هست که شما با دوستانتون توی یه بازی هستین و با هم صحبت می کنین. به جز اون صدای بازی یا عملی این چنینی انجام نمیده :D

vaita2

کاربر سایت
Aug 30, 2008
72
با یلام.
دوستان من پارسال یه xbox 4gig گرفتم تا حالا هم باهاش لایو بازی نکردم ولی الان زده به سرم لایو بازی کنم! :d
من شنیده بودم که هر xbox نو تا سه تا گیمر تگ میتونی بسازی و لایو گلد بهت میده!
حالا من این کار رو کردم و یه گیمرتگ ساختم منتها نمیدونم الان لایو گلد دارم یا نه!!؟
چجوری میتونم بفهمم که لایوم گلد هست یا نه!!!؟
یا تشکر!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
با یلام.
دوستان من پارسال یه xbox 4gig گرفتم تا حالا هم باهاش لایو بازی نکردم ولی الان زده به سرم لایو بازی کنم! :d
من شنیده بودم که هر xbox نو تا سه تا گیمر تگ میتونی بسازی و لایو گلد بهت میده!
حالا من این کار رو کردم و یه گیمرتگ ساختم منتها نمیدونم الان لایو گلد دارم یا نه!!؟
چجوری میتونم بفهمم که لایوم گلد هست یا نه!!!؟
یا تشکر!

یکی از سوالایی که علاقه خاصی بهش دارم (بر عکس صادقه:D)

این گلد مجانی از خرداد به بعد برچیده شد. مایکروسافت دیگه این کار رو نمی کنه و برای هر ماه لایو باید یک دلار بدین. از طریق ویزا و مستر و امثالهم.
==================

دوستان لطفا یه جا معرفی کنید که گلد و پوینت قیمت مناسب بفروشه.....

مرسی:-*
پ.خ شد.

vaita2

کاربر سایت
Aug 30, 2008
72
یکی از سوالایی که علاقه خاصی بهش دارم (بر عکس صادقه:D)

این گلد مجانی از خرداد به بعد برچیده شد. مایکروسافت دیگه این کار رو نمی کنه و برای هر ماه لایو باید یک دلار بدین. از طریق ویزا و مستر و امثالهم.
چیز بزنن به این شانس!!)x
میشه یه سایتی که اکانت گلد ارزون میفروشه رو معرفی کنید!
با تشکر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر