همه چیز درباره ی Xbox Live

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منظورش اینه که به چه صورت شما وارد لایو میشید هدفتون چیه میشه گفت یه درجه بندی هم حساب میشه همچین معنی هایی میده

آخرین ویرایش:

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
توی لایو چه معنی ای دارهzone

Pro=بازیکن حرفه ای هستی و حال میکنی با حرفه ایها بازی کنی:boxing:

Recreation=بازی رو برای تفریح میخوای و اومدی فقط حالشو ببری و مهم دور هم بودنه :gathering:

Underground= احل تیکه انداختن و متلک و حرفهای ناجور و اینا هستی. خلاصه یعنی بازی برای بچه ها نیست :censored:

آخرین ویرایش:

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
اگه واقعا اینجوریه من برم ماله خودمو تغییر بدم

البته این zone بیشتر برایه 2 منظوره: بدونی با چه تیپ آدم بازی میکنی و اینکه اگر صحبتهای ناجور شد بهت بر نخوره. بیشتر فکر کنم برای قوانین آمریکا گذاشتنش.

راستی Family هم هست که مشخصه...

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
دوستان لایو باز یه سوال شما از دیسک های مالزی هم برای بازی آنلاین استفاده می کنین؟ بیشتر بازی هام واسه Nextgen ه Stealth ه (البته نه کاملا سر Video میگه مشکوکه چون دسکاری شده)
Gears of War من مالزیه;) البته قبل از بن شدن ها آنلاین با همین بازی می کردم(بعد بن شدن ها هم آفلاین بازی کردم) الان نمی دونم بنظر شما با همین بازی کنم بن میشم ؟ یا برم از NG یه دیسک دیگه بخرم ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان لایو باز یه سوال شما از دیسک های مالزی هم برای بازی آنلاین استفاده می کنین؟ بیشتر بازی هام واسه Nextgen ه Stealth ه (البته نه کاملا سر Video میگه مشکوکه چون دسکاری شده)
Gears of War من مالزیه;) البته قبل از بن شدن ها آنلاین با همین بازی می کردم(بعد بن شدن ها هم آفلاین بازی کردم) الان نمی دونم بنظر شما با همین بازی کنم بن میشم ؟ یا برم از NG یه دیسک دیگه بخرم ؟

شما برو تو این تاپیک و برنامه xdvd mulleter رو دانلود کن و ببین بازیت stealth هست یا نیست.
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=5640&page=6

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام.
من تو یه تاپیک دیگه خوندم اگه به لایو هم وصل بشیم چون ip مون از ایرانه نمیتونیم چیزی دانلود کنیم. حقیقت داره؟ برایه بازی کردن چطور؟ اینجوری که فایده نداره...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام.
من تو یه تاپیک دیگه خوندم اگه به لایو هم وصل بشیم چون ip مون از ایرانه نمیتونیم چیزی دانلود کنیم. حقیقت داره؟ برایه بازی کردن چطور؟ اینجوری که فایده نداره...
بله حقیقت داره ولی نه هر چیزی رو. کماکان با ip ایران بالای 75% فایل هایی که توی market place قرار دارند رو می شه دانلود کرد ولی یسریشون ip رو چک می کنن و نمی زارن دانلود کنی.
البته بازی های Arcade همشون رو به جز 1 مورد که همون umk3 راحت می شه دانلود کرد.

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
بله حقیقت داره ولی نه هر چیزی رو. کماکان با ip ایران بالای 75% فایل هایی که توی market place قرار دارند رو می شه دانلود کرد ولی یسریشون ip رو چک می کنن و نمی زارن دانلود کنی.

, و برای بازی آنلاین هم فعلاً هیچ مشکلی پیش نیومده با IP ایران.

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
اقا نخندید
360 وقتی به pc وصل و تو live هستیم 360 به یک ما نیتور جدا وصل است
یا
به مانیتور pc
:biggrin1:

وصل بودن به PC برای لایو فقط یک connection شبکه ای هست. 360 در هر حالت یک مانیتور یا تلویزیون جدا برای خودش لازم داره!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
جناب m_g_s اگر دیسک های مالزی رو از نظر stealth بودن و همخوانی با ixtreme 1.2 چک کردید لطفاً نتایج رو اینجا در اختیار بقیه قرار بدید.

وصل بودن به PC برای لایو فقط یک connection شبکه ای هست. 360 در هر حالت یک مانیتور یا تلویزیون جدا برای خودش لازم داره!
نه از همون مانیتور pc هم میشه استفاده کرد مشکلی نداره. من همین کار رو میکردم. چون در حین بازی کردن با 360 نیازی به تصویر pc ندارید.
فقط دردسرش اینه که در شروع و پایان بازی باید کابل مانیتور رو از Case جدا کرد و به کابل 360 وصل کرد ( و بالعکس ) البته فکر میکنم تبدیلی وجود داره که یک سرش به کابل مانیتور وصل بشه و 2 سر دیگش به Case و کابل 360 وصل بشن و بشه سویچ کرد بین case و 360 تا دیگه هر دفعه نیازی به کندن کابل ها نباشه.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam

فکر نکنم این موضوع قابل حل نباشه و با یه سری نرم افزار مثل Onspeed که IP رو تغییر میده و نقش ***** شکن هم داره میشه به سادگی IP رو تغییر داد .
من خودم الان 360 ندارم که تست کنم
ولی مطمئنا با نرم افزار های Proxy میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر