همه چیز درباره ی Xbox Live

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
من الان میخوام یه بازی رو دانلود کنم با Xbox ... بعد اگه وسط دانلود کنسل کنم بعدا از ادامه میتونم دانلود کنم یا نه؟؟؟

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
جريان اپديت جديد چيه

2012 Xbox LIVE Update Public Beta *UPDATED* (Beta 2.0.16091.0) | c4eva Speaks!

اپديت بكنيم چيزي نميشه

آپدیت نکن. چون آپدیت کنی فعلا به لایو وصل نمی شه چون نسخه ی آزمایشیه.
اگه هم می خوای آپدیت کنی هاردت رو دربیار برو تست کانکشن رو بزن. همه چیو که اوکی کنه می گه می خوای کنسول آپدیت کنی یا نه.

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان با این مسخره بازی مایکروسافت که دیگه نمیشه از ایکس باکس لایو خرید کرد می تونیم گلد redeem کنیم؟؟
یعنی اگه من یه کد 3 ماهه بخرم کار می کنه؟؟
تا حالا از موقعی که این مسخره بازی شروع شده کسی redeem کرده؟؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
دوستان با این مسخره بازی مایکروسافت که دیگه نمیشه از ایکس باکس لایو خرید کرد می تونیم گلد redeem کنیم؟؟
یعنی اگه من یه کد 3 ماهه بخرم کار می کنه؟؟
تا حالا از موقعی که این مسخره بازی شروع شده کسی redeem کرده؟؟

آره من همین امروز خریدم مشکلی نداره .

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اقا یکی کمک کنه.من تو حسابم 1600 پوینت دارم برا خرید ارکید بازی اقدام کردم.این پیغامو مدام میده cant retieve from information xbox live please try again یه ارور کد هم میده تا حالا صد بار خرید کرده بودم.چیکار کنم؟

---------- نوشته در 08:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 AM ارسال شده بود ----------

اکانت گلدم فعاله.بازی هارو هم تریال میتونم دانلود کنم 1600 پوینتمم سر خاشه این اکانتمم قبلا خرید کردم این چیه رفته رو اعصابم نمیزاره خرید کنم.فول بشه گیم.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
اقا یکی کمک کنه.من تو حسابم 1600 پوینت دارم برا خرید ارکید بازی اقدام کردم.این پیغامو مدام میده cant retieve from information xbox live please try again یه ارور کد هم میده تا حالا صد بار خرید کرده بودم.چیکار کنم؟

---------- نوشته در 08:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:24 AM ارسال شده بود ----------

اکانت گلدم فعاله.بازی هارو هم تریال میتونم دانلود کنم 1600 پوینتمم سر خاشه این اکانتمم قبلا خرید کردم این چیه رفته رو اعصابم نمیزاره خرید کنم.فول بشه گیم.

اول باید چیز پی ان شیر کنی بعد خرید کنی تا اون پیغام دیگه واست نیاد.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان با ...یلتر شکن میتونم خریدمو کنم؟از طریق پی سی تو اکانتم برم با هیلتر بخرم تو اکانتم فعال بشه؟ اینطور میشه از لایو خرید کرد یا تو قسمت تنظیماتشم باید دستکاریکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر