همه چیز درباره ی Xbox Live

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
یک درخاست از این بنده ی حقیر:
می شه یک نفر نحوه ی اتصال به اینترنت(xbox live ) از xbox360 و بازی کردن ان لاین از طریق xbox live و چیزهای مورد نیاز برای connect شدن به xbox live از xbox360 و مشکلاتی که وجود دارد را با توضیح کامل از طریق این دو راه برایم بفرستد:
1.ارسال پیام خصوصی
2.ارسال به e-mail بنده:DOCTOR.a.f.h@gmail.com
جایزش:هر کسی برام بفرسته سر نماز برای اون دعا می کنم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امروز فیرمور ضد بن iXtreme 1.2 برای درایو های LG/Hitachi نیز عرضه شد. این فیرمور روی تمام مدل های این درایو به جز v78 و v79 به راحتی قابل ریختن می باشد. البته برای این دو مدل نیز قول داده شده که به زودی با آپدیت fw toolbox امکان ریختن فیرمور روی آنها نیز امکان پذیر خواهد بود.

78 و 79 مدل های تقریبا نایاب از hitachi هستن و تقریبا اکثر کنسول های بازار از این 2 مدل نیستند.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
امروز فیرمور ضد بن iXtreme 1.2 برای درایو های LG/Hitachi نیز عرضه شد. این فیرمور روی تمام مدل های این درایو به جز v78 و v79 به راحتی قابل ریختن می باشد. البته برای این دو مدل نیز قول داده شده که به زودی با آپدیت fw toolbox امکان ریختن فیرمور روی آنها نیز امکان پذیر خواهد بود.

78 و 79 مدل های تقریبا نایاب از hitachi هستن و تقریبا اکثر کنسول های بازار از این 2 مدل نیستند.
از كجا بفهميم درايورمون 78 يا 79 نيست؟:confused:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
از كجا بفهميم درايورمون 78 يا 79 نيست؟:confused:
وقتي كنسول رو باز ميكني ، روي درايوش نوشته

الان در تصوير زير كه درايو سامسونگ هست مدلش نوشته شده ، در درايو هاي LG/Hitachi هم به همين صورت هست.
FM%20version.jpg

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان لایو من تا فردا درست میشه از دوستان فردا بعد ازساعت 10 شب هر کی میخواد بیاد با هم دیگه رنبو بزنیم البته ببخشید که ربطی به این تاپیک نداشتcheesygri

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اونایی که یه ماه گولدشون تموم شده وسیلور شدن تو سایت xbox اون جایی که نوع اکانتها رو نوشته که سه نوع گلد هست و نوع membership که شما دارین رو نوشته برای شما نوشته silver?
مال من گولدم سه ماه پیش تموم شده ولی هنوز نوشته گولد ولی من مشکل membership دارم و الان 3 ماهه نمی تونم برم لایود نمی دونم چه مرگشه من الان اصلا سیلور هم نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر