همه چیز درباره ی Xbox Live

mohsen8353

کاربر سایت
Mar 19, 2012
2
اگر دستگاهتون رو LT+3 نکرده به هیچ وجه وصل نشو که FW ات میپره. برو بهش بگو LT+3 رو با آخرین اپدیت داشبورد برات بزنه، بعدش با خیال راحت می تونی وصل شی.[/QUOTE]

ممنون از راهنماییت،دستگاه رو LT+3 کرده،راهی نیست که خودم بتونم بفهمم آخرین آپدیت داشبورد نصبه یا نه؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ممنون از راهنماییت،دستگاه رو LT+3 کرده،راهی نیست که خودم بتونم بفهمم آخرین آپدیت داشبورد نصبه یا نه؟

میری داخل System (منو آخری) بعد وارد Console Setting میشی. بعد میای روی System Info . همون سمت راست ورژن داشبوردت رو نوشته. آخرینش 2.0.14719 هست.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام . امروز که دستگاه رو روشن کردم وارد پروفایلم نشد و پروفایل جدید ساخت. برای پروفایل قبلیم مینویسه:
[h=1]CORRUPTED PROFILE[/h]چیکار باید بکنم . خیلی ممنون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام . امروز که دستگاه رو روشن کردم وارد پروفایلم نشد و پروفایل جدید ساخت. برای پروفایل قبلیم مینویسه:
CORRUPTED PROFILE

چیکار باید بکنم . خیلی ممنون

از این راه استفاده کنید.http://forum.bazicenter.com/thread29686/
---------------------------------------------------------------------------------------------
XboxLive اون یه ماهه مجانی رو برداشتن نامردا!

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان من اون مشکل مربوط به پروفایلم حل نشد.
تصمیم گرفتم با یه پروفایل دیگه بازی کنم و بعد سیو ها رو به پروفایل خودم انتقال بدم.
آیا میشه همچین کاری کرد؟؟؟؟؟؟

من توی کنسولم وقتی می خوام سیو یک پروفایل رو کپی یا move کنم یه پیغام خطا میده.
از طریق cloud save games نمی تونم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون از جواب :D

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
ما اومدیم لایو اینجوری شد
اومدم گفت یه ماه مجانی میده منم گفتم بعدا فعالش میکنم
بعد فردا اومدم فعال کنم دیدم ...

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام دوستان من اون مشکل مربوط به پروفایلم حل نشد.
تصمیم گرفتم با یه پروفایل دیگه بازی کنم و بعد سیو ها رو به پروفایل خودم انتقال بدم.
آیا میشه همچین کاری کرد؟؟؟؟؟؟

من توی کنسولم وقتی می خوام سیو یک پروفایل رو کپی یا move کنم یه پیغام خطا میده.
از طریق cloud save games نمی تونم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟

پیشاپیش ممنون از جواب :D
خواهش میکنم:d

سیو هر پروفایل مربوط به خودشه و نمیشه انتقالش بدی! مشکل پروفایلت چی بوده ؟؟

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
سلام کمک میخوام نمی دونم چی کنم من نتمو به دستگاه زدم(ip- dns همه چی درسته ) زمانی که میخوام به xbox live وصل شم میگه نتت باید تست شه بد میرم واسه تست تو تست نتورکم تیک میخوره اینتر نتم هم تیک میخوره اما xbox live تیک نمیخوره یه ارور میده چی کار باید کنم

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام

یک سوال داشتم درباره بازیهای Arcade

من تعداد زیادی بازی Arcade دانلود کردم. می خواستم ببینمه میشه از این اکانتم روی یک کنسول دیگه فعال کنم و بازیها رو دوباره دانلود کنم. به شکلی که روی اون کنسول هم در زمان افلاین بازیها اجرا بشه ؟

من با PSN این کار رو انجام میدم و مشکلی نداره. روی XBox Live هم میشه این کار رو انجام داد؟

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
سلام کمک میخوام نمی دونم چی کنم من نتمو به دستگاه زدم(ip- dns همه چی درسته ) زمانی که میخوام به xbox live وصل شم میگه نتت باید تست شه بد میرم واسه تست تو تست نتورکم تیک میخوره اینتر نتم هم تیک میخوره اما xbox live تیک نمیخوره یه ارور میده چی کار باید کنم

کسی نبوود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر