همه چیز درباره ی Xbox Live

taylor swift

کاربر سایت
Mar 23, 2012
9
آقایون من با یه اکانتم به ایکس باکس لایو وصل شدم و یک ماه مجانی رو استفاده کردم حالا می خوام با یه اکانت دیگه وصل بشم و یک ماه مجانی دیگه استفاده کنم ببینم حالا اگه وصل بشم دوباره فریمور دستگاهم از بین میره (آخه اون دفعه از بین رفت) راستی LT3 هستش؟

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
هرکاری می‌کنم من اروره MTU می‌گیرم! MTU رو تغییر دادم از تنظیمات مودم و 1370 کردمش. باز همین ارورو داد. خونده بودم مودم باید بره رو حالت Bridge اینکارم کردم باز همین ارورو داد. مودمم عوض کردم بازم همین ارورو میده! تمام توصیه های خود بخش Help سایت Xbox.com رو هم که مربوط به این ارور بود انجام دادم بازم همین ارورو گرفتم و هیچی تغییر نکرد. نمی‌دونم چیکار کنم دیگه! یکی از دوستان راهنمایی کنه ممنون میشم.

ramin_bz

کاربر سایت
Mar 18, 2012
8
نام
رامین
هرکاری می‌کنم من اروره MTU می‌گیرم! MTU رو تغییر دادم از تنظیمات مودم و 1370 کردمش. باز همین ارورو داد. خونده بودم مودم باید بره رو حالت Bridge اینکارم کردم باز همین ارورو داد. مودمم عوض کردم بازم همین ارورو میده! تمام توصیه های خود بخش Help سایت Xbox.com رو هم که مربوط به این ارور بود انجام دادم بازم همین ارورو گرفتم و هیچی تغییر نکرد. نمی‌دونم چیکار کنم دیگه! یکی از دوستان راهنمایی کنه ممنون میشم.

شما از کدوم شرکت ADSL داری؟ مقدار MTU معمولا 1492 هست ولی برای بعضی از موارد باید 1500 گذاشت شما این دو عدد رو امتحان کن ببین جواب میگیری یا نه

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان همه بازیها برای انلاین بازی کردن پوینت لازم داره ؟
یعنی گلد که دارم هیچی برای هر بازی هم 800 پوینت میخوان ؟!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
شما از کدوم شرکت ADSL داری؟ مقدار MTU معمولا 1492 هست ولی برای بعضی از موارد باید 1500 گذاشت شما این دو عدد رو امتحان کن ببین جواب میگیری یا نه
ممنون از جوابتون.
من از پارس‌آنلاین سرویس می‌گیرم. هر دوتارو امتحان کردم ولی نتیجه فرقی نکرد و دوباره همون ارور رو می‌ده.

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
سلام یکم کمکم کنید این همه میگید بازی سنتر اینه الان من دو رو ی سوال کدم هیچ کس جواب نداده سوالمو اینجا میگم تا شاید جوابی بگیرم
من وقتی می خوام کانکت بشم ارور ای پی ادرس میده چی کار کنم
تو قسمت هاست نام و ماسک چیزی باید وارد کنم

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
سلام
من وقتی میخوام به لایو وصل بشم همون اول ارور میده ای پی ادرس اشتباه هست و وقتی دکمه وای رو میزنم اینها میاد
w:0000-000b
x:8001-600b
y:0000-0000
z:0000-0000
id:ffff-ffff
l:8015-0002
q:8007-0435
t:wired
a:0.0.0.0/0.0.0.0
g:0.0.0.0
d:0.0.0.0/0.0.0.0
لطفا راهنمایی کنید من 3 سال پیش یکبار وصل شدم و حالا دیگه نمیتونم وصل بشم
بگید که تو هر قسمت چی وارد کنم و ای دی اس الم رو چگونه تنظیم کنم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
HELP:
یه مشکل:من وقتی دکمه رو می زنم بعد از مدت کوتاهی تاثیرش رو می بینم یعنی بلافاصله تاثیرش دیده نمی شه!!که با این وضع هیچ کاری نمی شه کرد!!! کسی از دوستان می دونه که چجور میشه اصلاحش کرد؟؟دوستان کمک کنن ممنون میشم.

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان ببخشید دو تا سوال درباره ی مایکروسافت پوینت ها داشتم.
1. در اولین اتصال به ایکس باکس لایو اصلا پوینت نداریم؟
2. از راه بازی کردن هم میشه پوینت به دست آورد یا فقط باید خرید؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
HELP:
یه مشکل:من وقتی دکمه رو می زنم بعد از مدت کوتاهی تاثیرش رو می بینم یعنی بلافاصله تاثیرش دیده نمی شه!!که با این وضع هیچ کاری نمی شه کرد!!! کسی از دوستان می دونه که چجور میشه اصلاحش کرد؟؟دوستان کمک کنن ممنون میشم.
اگه منظورت توی بازی هست که اون برمیگرده به پینگ و یا سرور بازی
اگه پینگت مشکل داشته باشه از این مسائل اتفاق میوفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر