همه چیز درباره ی Xbox Live

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
رزیدنت اویل که رو شبکه لایو اومده ضمیمه راکون سیتی هست؟نمسیس اسمشه مال پی اس 2 بود قضیه اش چیه کسی میدونه؟خط داستانی داره یا همینطور امتیازی مولتی پلیر هست؟
این یه DLC برای بازی هست.

راستی دوستان من دو ماهی هست که اسلیم گرفتم و می خوام به لایو وصل شم.
می خواستم ببینم که خود کنسول که سه ماه گلد رایگان داره برای هر کدوم باید یه پروفایل بسازیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان اگه یکی فرق اکانت گلد و پوینت آمریکا و اروپا رو توضیح بده ممنون میشم
میخوام Mass Effect 3 بازی کنم نتها نمیدونم کدوم یکی رو باید بگیرم

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام بچه ها نمیدنم دقیقا مشکل کجاست ولی دیگه اکانتم وقتی به اینترنت وصل هستم وارد نمیشه و این ارور رو میده میشه کسی کمک کنه :(
48989934819472463879.jpg

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
سلام
یه چندتایی سوال داشتم از دوستان
1. من تا به حال کنسول رو به اینترنت وصل نکردم، اگه وصلش کنم و یوزر بسازم گیمر اسکورم همین عددی میشه که هست؟ یا از صفر باید با اون یوزر اچیومنت ها رو دوباره بگیرم؟
2. برای آپدیت کردن اسکور ها حتما باید دیسک تو دستگاه باشه؟ یا مثلا همین جوری تو داشبورد آپدیت میکنی؟ بعد مشکلی پیش نمیاد وقتی دیسک نیست وصل شی به اینترنت(بن، فلگ،....)؟
3. اگه بخوام مثلا ترکیب های جدید فیفا رو آپدیت کنم باید دیسکی که استفاده می کنم secure باشه؟ یا دیسک secure فقط برای "بازی مولتی پلیر" هست و آپدیت بازی مشکلی نداره.

خیلی ممنون

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام بچه ها نمیدنم دقیقا مشکل کجاست ولی دیگه اکانتم وقتی به اینترنت وصل هستم وارد نمیشه و این ارور رو میده میشه کسی کمک کنه :(
48989934819472463879.jpg

منم همین مشکل برام بوجود اوومده بود. sign out کن بعد برو پروفایلتو پاک کن فقط پروفایل آیتم ها رو پاک نکن. بعد تو قسمت sign in یه قسمت داره نوشته recover gamertag از اوونجا دوباره پروفایلتو دانلود کن. درست می شه.

---------- نوشته در 02:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام
یه چندتایی سوال داشتم از دوستان
1. من تا به حال کنسول رو به اینترنت وصل نکردم، اگه وصلش کنم و یوزر بسازم گیمر اسکورم همین عددی میشه که هست؟ یا از صفر باید با اون یوزر اچیومنت ها رو دوباره بگیرم؟
2. برای آپدیت کردن اسکور ها حتما باید دیسک تو دستگاه باشه؟ یا مثلا همین جوری تو داشبورد آپدیت میکنی؟ بعد مشکلی پیش نمیاد وقتی دیسک نیست وصل شی به اینترنت(بن، فلگ،....)؟
3. اگه بخوام مثلا ترکیب های جدید فیفا رو آپدیت کنم باید دیسکی که استفاده می کنم secure باشه؟ یا دیسک secure فقط برای "بازی مولتی پلیر" هست و آپدیت بازی مشکلی نداره.

خیلی ممنون

1- گیمر اسکورات باقی می مونه.
2- نه نمی خواد. نه هیچ مشکلی بوجود نمی آد.
3- منظورت از secure چیه؟ باید پچ شده باشه تا مشکلی برات پیش نیاد.

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
یکی پیدا می شد جوابم ما رو هم میداد خوب بود
سلام دوست عزیز
هر فایلی (تم ،اواتار،بازی...) که دانلود میکنی یه usage restrictions داره که این موارد رو توضیح داده !!!
usage restrictions بازیها:
The item you are trying to download is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console you downloaded it to. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you'll need to sign in to Xbox LIVE with you Xbox LIVE account on that console before accessing the item
قبلا میخواستم این کارو بکنم یه سری از بچه ها تو لایو گفتن بن میشی بیخیال شدم! :-/

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بچه ها بالاخره این سایت برای خرید پوینت خوب هست یا نه ؟؟؟
اگه سایت دیگه ای میشناسین که پوینت ارزون تر بده معرفی کنین

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوست عزیز
هر فایلی (تم ،اواتار،بازی...) که دانلود میکنی یه usage restrictions داره که این موارد رو توضیح داده !!!
usage restrictions بازیها:
The item you are trying to download is subject to usage restrictions. You can use this item on the first Xbox 360 console you downloaded it to. Access to this item will also be granted to all users on this first console. If you transfer the item using a memory unit or other storage device, you will also be able to use it on other Xbox 360 consoles, but you'll need to sign in to Xbox LIVE with you Xbox LIVE account on that console before accessing the item
قبلا میخواستم این کارو بکنم یه سری از بچه ها تو لایو گفتن بن میشی بیخیال شدم! :-/
مرسی پس منم بیخیال میشم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر