همه چیز درباره ی Xbox Live

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یه مبلغی رو باید بدین که باید پوینت بخرید وبدید
مطمئنی؟
پس فروش اکانت گلد این وسط جریانش چیه؟
اینکه اندازه یه کنسول باید خرج کنیم تا بتونیم لایو بازی کنیم که!!!
پول اکانت لایو +پول پوینت =عجب جونوری این ماکروسافت هم از اب خور میخوره هم از استبل..

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
سلام من میخام با وایمکس وصل بشم با کابل اترنت ولی نمیدونم چرا نمیشه IPرو وارد کردم نمیشه یکی راهنمایی کنه اصلا کسی با وایمکس ایرانسل تا حالا وصل شده؟​

mehdi_iwto

کاربر سایت
Dec 30, 2007
24
نام
مهدی
من اکانت 1 ماهه رایگانم رو استفاده کردم.
جدیدا یه دستگاه الیت خریدم که تا به حال به لایو وصل نشده.
پروفایلم رو به دستگاه جدید انتقال دادم ولی هر کاری میکنم نمیتونم اکانت گلد 1 ساله رایگانش رو فعال کنم
از اساتید و صاحبنظران درخواست میکنم لطفا راهنمایی کنن.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام
ميخواستم بدونم DLCهاي بازيا xbox مثل PS3 ريجن لاك داره يا نه يعني مثلا من Black ops ريجن پال دارم ولي اكانتم واسه امريكا هست حالا اگه من بخوام DLC ي براش دانلود كنم اگه با اكانت خودم بخرم كار ميكنه يا مجبورم يه اكانت ديگه واسه اروپا بسازم ؟
ممنون

دوستان جواب مارو هم بدين لطفا ...

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان جواب مارو هم بدين لطفا ...
شما اکانتت واسه امریکاست درست؟پس باید پوینت واسه امریکا بخری ولی بعدس میتونی با همون دیسک پال DLC ها رو بازی کنی فقط دقت داشته باش که حتما باید پوینت امریکا رو بخری

• Like
Reactions: .:Metallica:.

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
سلام من میخام با وایمکس وصل بشم با کابل اترنت ولی نمیدونم چرا نمیشه IPرو وارد کردم نمیشه یکی راهنمایی کنه اصلا کسی با وایمکس ایرانسل تا حالا وصل شده؟ این eror رو میده
W: 0000-0008
X: C000-402B
Y: 0000-0000
Z: 0000-0000
ID: FFFF-FFFF

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من یه Online Pass با یه اکانتی که MS Point توش بوده خیلی وقت پیش خریدم، حالا می خوام با پروفایل ـه جدیدم اون فایل رو دانلود کنم بدون این که مجبور باشم دوباره MS Point خرج کنم. چطوری می تونم اون فایل ـه دانلودی رو از اکانت فرعی ـم Transfer کنم به اکانت ـه اصلیم ؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من یه Online Pass با یه اکانتی که MS Point توش بوده خیلی وقت پیش خریدم، حالا می خوام با پروفایل ـه جدیدم اون فایل رو دانلود کنم بدون این که مجبور باشم دوباره MS Point خرج کنم. چطوری می تونم اون فایل ـه دانلودی رو از اکانت فرعی ـم Transfer کنم به اکانت ـه اصلیم ؟
اگه شما اون online pass رو با اون پروفایل قدیمیه دانلود کردید و هنوز توی هاردتون موجوده فکر کنم دیگه لازم نیست کاری کنید.
آخه این آنلاین پس فقط مخصوص اون گیمرتگ هست

• Like
Reactions: Amino-Danger

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
فک کنم شما دیگه نمیتونی دیگه از اون انلاین پس استفاده کنی !!!!!!! چون اون خرید واسه اون اکانتت ثبت شده و دیگه کاریش نمیتونی بکنی
مجبوری از همون اکانت واسه اون بازی استفاده کنی یا اینکه بازم انلاین پس بخری

سلام یه سوال داشتم معنی این جمله چیه و برای رفع ارور باید چه کرد؟your gamer profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality
شما یا اکانت لایوت گلد نیست یا اینکه اکانتت واسه بازی سن کافی رو نداره مثلا بازی +18 ولی سن اکانت شما 17 ساله اگر تو بازی های ea این مشکل رو داری این روس رو هم تست کن شاید جواب بده
1# Go to: https://profile.ea.com/myprofile.do
2# Login with your EA account
3# In the top right corner, klick on [welcome, "Your account"]
4# And then klick on [My Account]
5# in the section [Select a default persona] click [Add Persona]
6# Choose [existing Xbox LIVE Gamertag] and type your gamertag in the [account name] bar
7# Click [Add Persona]
اگر جواب نداد یه دمو از بازی های ea دانلود کن بعد برو تو بازی بعدش بیا بیرون باید درست شده باشه
اگر باز هم جواب نداد دیگه مستقیم از خود ea سوال کن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amino-Danger

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر